Струва ли си да си взимам зимно чувалче

  • 1 210
  • 16
  •   1
Отговори

Анкета

Да си купя ли зимно чувале?

Опции:

* Гласуването приключено: пт, 27 окт 2006, 09:17

  • Мнения: 4 428
Моля за съвет по-опитните мами.

Много ми харесаха чувалчето на ТСМ, но се чудя дали въобще ще ми трябва. За зимата имам 2 космонавта и ми се струва, че ако сложа и чувалчето ще стане много  newsm78

Вие какво ще кажете? Дали ще ми трябва или ако си го взема само ще си седи в някой шкаф  newsm78

Благодаря   bouquet

# 1
  • Мнения: 35 872
според мен - не

# 2
  • София
  • Мнения: 609
не става много зависи от космонафта какъв е, ако е по тънък си струва,но аз го ползвах с якенце и надолу 4увал, зависи от ситуацията не винаги е удобно с космонафт Peace

# 3
  • Мнения: 150
Аз си бях взела такова чувалче миналата зима ,когато бяхме на вашата възраст и го ползвах,когато подухваше да му е завет на крачетата или когато ме беше страх да не завали сняг,че да не се мокри направо космонафта.

# 4
  • Мнения: 47 821
според мен си струва за лятна количка,която няма покривало за крачетата,за голям студ,сняг,вятър Peace

# 5
  • Мнения: 4 428
според мен си струва за лятна количка,която няма покривало за крачетата,за голям студ,сняг,вятър Peace


И аз за това се чудя, защото моята е комбинирана и си има покривало  Rolling Eyes

# 6
  • Мнения: 858
зависи какви са ти космонавтчетата и количката.Моята е с покривало и дебело ние космонавтчето и в този случай няма да ми е нужно чувалче.Прецени според това какво имаш!

# 7
  • Мнения: 1 370
От както съм го купила си седи в шкафа.

# 8
  • Мнения: 5 261
При нас е незаменима вещ   bouquet!

# 9
  • Мнения: 799
И аз много го употребявам...

# 10
  • Мнения: 6 164
Аз слагам моето при вятър, то си е към количката брезентов плат някакъв такъв и едно е да е само с одеяло, друго и с чувалчето, което спира вятъра, дори ако завали и забравя дъждобрана, това не пропуска.  Зависи от чувалчето. Аз не се сещам за какво покривало към количката говориш. Ако е подобно на чувалчето, няма смисъл.

# 11
  • Мнения: 551
Аз си бях взела такова чувалче миналата зима ,когато бяхме на вашата възраст и го ползвах,когато подухваше да му е завет на крачетата или когато ме беше страх да не завали сняг,че да не се мокри направо космонафта.

Аз  също го използвах когато не бяхме навън с космонавт, определено съм за чувалчето.

# 12
  • Мнения: 2 614
Аз сега купих и мисля, че ще го ползвам, защото покривалото на комбинираната ни количка стига до под  брадата на Калина и тя въобще не ще да седи в количката, а чувалчето е доста по-удобно, вчера го пробвах вкъщи и няма забележки засега, седи си вътре момата!

# 13
  • Бургас
  • Мнения: 6 130
Ако говориш за чувалчето,което играе роля на одеало ,мисля,че ще ти е необходимо ,защото бебето ти е малко и дори да е облякано ще стои неподвижно докато се вози,затова трябва да е завито с нещо.Ако покривалото ти е ватирано тогава няма смисъл,моето не беше ватирано и ползвах одеалце за тази нужда.

# 14
  • Мнения: 4 428

Аз не се сещам за какво покривало към количката говориш

Ето такова е покривалото към количката:
http://images11.snimka.bg/001412639-big.jpg

А се чудя дали де си купя чувалчета от този тип:
http://images11.snimka.bg/001412647-big.jpg
Принципно това на ТСМ повече ми харесва, но знам, че трудно се намират.

Та за това ми беше основната чуденка. Понеже покривалото на количката пази много добре от вятър, сняг, дъжд и т.н., но пък не може да замести одеяло или нещо, което ще топли директно детето. Но за зимата съм си приготвила 2 космонавта и се чудех няма ли да стане много космонавт, това покривало и чувалче  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт