Кой лекар ви е познал пола на бебето?Кой не?

  • 4 969
  • 63
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 143
На мен д-р Миков ми каза два пъти, че ще е момче, а след това и доц.Томова потвърди, пък ще видим напролет дали са познали Wink

# 16
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
При първата бременност при генетично изследване д-р Янкова от Св.София потвърди, а после и в ЖК на Шейново също пола.
Сега от Фетълна морфология има 95-97 % сигурност за пола от д-р Марков

# 17
  • Мнения: 6 164
Д-р Деновска - /1ва частна АГ б-ца "Райна Княгиня"/ на двуимерен, обикновен още 13-та г.с. А д-р Димитрова /МЦ "Фемина"/ - триизмерен потвърди.[/color]

# 18
  • Мнения: 5 393
Д-р Румяна Христова(Правителствена) позна пола на бебо когато бях в 17та г.с.

# 19
  • Мнения: 5 362
Във В.Търново д-р Хаджирадев ми видя пола на бебето,и го позна. Д-р Витанова до последно не беше сигурна.

# 20
  • Мнения: 795
Dr. Maznejkova, o6te v 4-ti mesec.

# 21
  • Мнения: 7 418
На мен пол не са ми познавали,а са го виждали Peace.Леко раждане ти желая! Hug
   Да,хубава забележка!
   Разбрах,че добрия лекар ВИЖДА не само външните полови белези,но и вътрешните.Примерно,вижда наличие на матката вътре в коремчето на бебето и не му е нужно да чака то да си разтваря крачетата:ясно е,че става въпрос за МОМА!

# 22
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
При първата бременност при генетично изследване д-р Янкова от Св.София потвърди, а после и в ЖК на Шейново също пола.
Сега от Фетална морфология има 95-97 % сигурност за пола от д-р Марков

Забравих да кажа, че д-р Марков направи феталната морфология в 13-14 г.с.

# 23
  • София
  • Мнения: 1 067
На феталната при Димитрова не успя да се види пола заради разположението на бебчето, нито на 2Д нито на 3Д.

Седмица по-късно Д-р Миков ми каза Момиченце, а после ми го потвърди при 3 прегледа, като ми обясняваше какво точно вижда и къде, за да е сигурен.

После в Св.София ми го казаха още 2 пъти и едва тогава се осмелих да купя на бебата нещо в розово.
Чакам резултата скоро!

# 24
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Абсолютно всичките ми казаха че ще е момче Peace

# 25
  • Мнения: 3 092
И двамата доктори при който ходих ми го познаха.Единият беше наблюдаващият бременността ми , а другият д-р Димитрова от МЦ Фемина.

# 26
  • София
  • Мнения: 2 374
Д-р Димитър Гунев

# 27
  • Мнения: 158
в Бургас д-р Гамишев,в Сливен д-р Караиванов и двамата казаха,че ще е момиче.след 26 дни и аз ще ви кажа пола на моето бебче Peace Laughing Joy

# 28
  • Мнения: 14 133
Русе, Д-р Иванов, видя, че е момче и такова се роди. Peace

# 29
  • София
  • Мнения: 12 554
Д-р Красимира Жекова - Окръжна болница-София на обикновен ехограф и след това доц. Томова на 3Д

Общи условия

Активация на акаунт