Кой лекар ви е познал пола на бебето?Кой не?

  • 4 974
  • 63
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 295
13 г.с. д-р Димитрова от " Фемина"- момче
д-р Гунев - момче
д-р Русева, 14 ДКЦ- момче
Е, мъж е ... baby_neutral

# 46
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 418
Извинете, но наистина, май трябва да уточним, че става дума за виждане на пола, а дали ще се види правилно зависи и от предмониторното устройството   comp03, и от ехографа ...


Аз не съм съгласна  Sunglasses на обикновен стар ехограф ми видяха бебето и всичките проблеми, а професор от Майчин дом, който 10 мин. не спря да си хвали вагиналния ехограф, ми заяви, че съм си въобразила, че съм бременна  Crazy затова предпочитам да ходя при добър специалист, независимо какъв ехограф има, отколкото при такъв със скъпа машина, който разбира по-малко и от мен  Stop

Анджек, де! Точно затуй съм подчертала дебело предмониторното устройствоsmile3534 . Ма трябваше да кажа, за да бъда че и според мен зависи предимно от него/нея....

# 47
  • Мнения: 1 555
д-р Мазнейкова позна пола в края на 4 месец, а докато д-р Асенова, при която и родих  (Правителствена болница) първоначално казваше, че е момиче !

# 48
  • Мнения: 76
Др. Маринов в 13 г.с. - МСЦ - "Закрила"

# 49
  • Мнения: 1 564
Д-р Ганчев-работи в 1-ва поликлиника в Бургас.И за двамата ми сина позна-беше категоричен,че ще са момченца. Grinning

# 50
  • Мнения: 992
първа ми го каза др. Томова пола в края на 4-ти месец, после и мойта доки си ми го потвърди, и двете не сбъркаха  Grinning

# 51
  • София
  • Мнения: 3 688
доцент Томова в 21г.с след месец и моя лекар го потвърди,а от ЖК дори не помня дали го позна

# 52
  • София
  • Мнения: 5 079
И тримата, при които ходех познаха: д - р Врагалева (първа!, във "Фемина"), д - р Петрова (в МВР болница, където ходих на жк) и д - р Станков (в Шейново).

# 53
  • Мнения: 592
Триизмерния видиозон Wink на него имам пълно доверие

# 54
  • Мнения: 107
За Варна, д-р. Градинаров е най- познаващият.

# 55
  • София
  • Мнения: 177
д-р Мазнейкова винаги вижда пола и то доста рано,не съм чула на някой да е сбъркала

# 56
  • Мнения: 55
Първият път доц.Русева/Майчин дом в 6-ти месец, ако не се лъжа.
Сега ходих в четвърти месец при д-р Мазнейкова и съм сигурна 100%, че е мъж. Много добре се виждаше от 2 позиции и аз го видях.

# 57
  • Мнения: 2 271
Д-р Луизова!Аз съм ходила само при нея.Позна ми още в 4м!

# 58
  • София
  • Мнения: 11 703
Първа позна пола д-р Димитрова от Фемина!На следващия ден се наложи да посетя д-р Спасов от същата клиника и той беше категоричен,че бебето е от женски пол и дори нагледно се аргументира!

# 59
  • София
  • Мнения: 2 768
първия път д-р марков от МЦ Фемина и д-р Ненов от шейново познаха момиче.
сега и двамата казват - момче, та да видим... Laughing

Общи условия

Активация на акаунт