Доста наедряват нашите телца,защото в тях изгряват Януарски слънчица!!!

  • 15 041
  • 281
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 689
Здравейте и честита нова темичка.
То, аз като гледам ако бях позакъсняла още малко и тази щях да изпусна.  smile3555

От скоро и аз започнах да получавам киселини, но за сега ги гася с хл. сода.

За Нова Година, още е много рано. Ние (компанията) се сещаме обикновено в последния момент, когато вече почти никъде няма места и накрая празнуваме на нечия вила (най-често нашата).
Тази година сигурно пак така ще стане.
А за пътуване, по-добре да не мисля. Ние се канехме септември да ходим на сватбено пътешествие, ама като наближи мъжо каза: "Ти в ред ли си, с тоя корем?!? Я си стой на гъза..."  smile3513
Така че за Нова Година, преди термина вероярността просто е никаква, колкото и да ми се иска.  smile3516

Онзи ден ходих на консултация и като се качих на кантара  #Crazy
За последния месец съм качила 5 кг - а общо около 13-14 кг.  smile3532 До края ако я карам така ще стана като слоница.  261uu Сега започвам да се разхождам повече - хем да не качвам много, хем по-лесно да родя.
Но по-важното е че бебчо добре и се развива според седмиците си. Още сме седалищно, но има достатъчно време да се обърне.
А за болките в кръста понеделник ще ме пращат на нефролог. Съмняват се, че са от бъбреци.  Най-много да ми открият нещо и отново да ме тикнат в болницата. smile3518
Но щом се налага ...

Хайде лек ден на всички, че като гледам как се увлякох!

  love001     love001     love001

# 31
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Момичета, събудих се с болки ниско долу като преди менструация. Не минава от но-шпата newsm78 почвам да се шашкам съвсем сериозно, пък не ми се хоид до болницата без причина. Някакви съвети? Mr. Green

# 32
  • Мнения: 1 317
tsveta, може да е от нарастването на матката, тя нали си нараства до края. Ако имаш и контракции май тогава става опасно  newsm78 Дано всичко да е наред, стискам палци  Praynig

# 33
  • Мнения: 689
Цитат на: tsveta
Момичета, събудих се с болки ниско долу като преди менструация. Не минава от но-шпата  почвам да се шашкам съвсем сериозно, пък не ми се хоид до болницата без причина. Някакви съвети?

Аз почти постоянно (от 5-ти месец насам) имам такива болки. Казаха ми че било от бременността ... нормално. И да лежа повече. Но ако имаш и контракции по-добре отиди на лекар.

# 34
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Нямам контракции, но пишкам леко в розово Shocked това сега го установих

# 35
  • Мнения: 104
чесно да ти кажа аз всяка сутрин съм така,но аз лично нося много ниско и с това ми го обяснява лекарката-от самата тежест!Отиваи на лекар веднага най-добре

# 36
  • Мнения: 104
Нямам контракции, но пишкам леко в розово Shocked това сега го установих
Ако имаш кръв в урината не е на добре,знам от личен опит-но не се коркай!Да не вземеш да се шашнес сега

# 37
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Ще легна да полежа пък да видим, че в Шейново вече ме знаят, само в събота решавам да ходя и се изкарва млекарите от операционните Crazy И всеки път ми казвам нормално е бе жена ти не знаеше ли. Мерси за бързите ви отговори   bouquet поуспокоих се малко

# 38
  • Мнения: 388
Tsveta, аз като прокървих в 5ия месец, доктора ме пита дали съм установила зацапването след избърсване или е имало на гащите. Каза, че било нормално да се появи цистит при бременност, заради притискането на мехура, не било изключено и кървене. Аз имах и еритроцити в урината (което си е точно кръв). При мен се оказа, че не е от мехура, обаче. И аз си го видях, че не е от там, но да ти опиша какво ми казаха. Изследваха ми урината поне месец преди това, та явно си имам и проблеми с уретрата, мехура или пикочопроводите, но не толкова изразени. Моят съвет е за свое успокоение да отидеш на лекар, да ти пуснат някое и друго изследване и да се установи какъв е проблема възможно най-скоро. Дано няма такъв Praynig
Хора, завиждам ви как изобщо си правите планове за Нова година santa2, аз с тоя термин на 1.01, съм само за в болницата и никъде другаде (ако всичко е наред, разбира се)... А и бебо си се развива горе-долу по план между 30.12 и 3.01 трябва да се роди.

# 39
  • София
  • Мнения: 3 249
Цвета, я да си замъкнеш тумбака до Шейново да те видят. Нищо не пречи, така ще се успокоиш, пък и те доФторите са за това - за да ги тормозиш!

Аз на ЖК вчера установих, че за последния месец съм качила 1 кг само  newsm44 Което обаче потвърждава подозренията ми, че предишния месец лекарката ако си беше направила труда да ме прати на изследвания овреме, сега можех и да не пия лекарства за бъбреци!  Crossing Arms Защото то не може да качвам по 1-2 кг месечно и изведнъж 7 и тя да не се замисли дали освен храненето не задържам и течности!  #2gunfire  ooooh! В този ред на мисли да пожелая на nadin_06 в понеделник бъбреците да са добре и с малко терапия да ги стегнат!

Нова година традиционно я караме у нас тайфата. Просто защото ние имаме терен и не се впечатляваме особено много от купища мръсни чинии и чаши за миене. Но тази година в тайфата ни се очаква 1 бебе всеки момент плюс моето, та, както някой мъдро отбеляза, ние предполагаме, ама Господ разполага къде ще бъдем. Със сигурност в София обаче, никакво пътуване още от началото на декември! Че вчера лекарката ме сюрпризира, че при мен зора бил да го добутаме до началото на декември и после можело да раждам!  #Crazy Какво означава това така и не разбрах точно!

# 40
Момичета, събудих се с болки ниско долу като преди менструация. Не минава от но-шпата newsm78 почвам да се шашкам съвсем сериозно, пък не ми се хоид до болницата без причина. Някакви съвети? Mr. Green
Tsveta, аз имам същите болки ниско долу като пред менстурация и точно по тях познавам
 кога ми расте корема.Момичетата вече са ти казали,но нека и аз,да те успокоя - от
 нарастването на матката е.Все пак за твое успокоение,нека,да те види лекар Peace
 На мен ми казаха,да пия много течности;

# 41
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Малко по-добре съм, на лекар за сега няма да ходя, че имам мама на гости Flutter Зараждат м исе подозрения, че е от нарастването на матката, че беба от два ден амного се върти и явно няма място.  В понеделник тъй и тъй ще ходя до Шейново та тогава ще си се оплача на дока. Мерси ви за подкрепата още веднъж Hug

# 42
  • София
  • Мнения: 6 794
Цвета, ако имаш кръв в урината, най-вероятно е бъбреци и то по-скоро на цистит ми намисрисва. Често ли пишкаш?  newsm78 Ако нямаш контракции, а само тъпа болка долу, бебето ти натежава вече и за това те боли. Изобщо, май ако не е контракция+болка, не е заплашващо бременността състояние и няма причина за тревога. Peace
Вчера водихме малката на док, още има хрипове и продължаваме неизвестно до кога антибиотика.  Sad Значи и тази седмица не ме бройте за училището, а и на 3Д няма да има как да се замъкна. И без това вторник и сряда ще държа мъжа ми вързан вкъщи с Никол...значи всичко остава за по-другата седмица. Честно да ви кажа, започвам да се притеснявам, че още не съм се свързала с доки за секциото, милия още не знае, че ще е ангаже преди Коледа. Отлагам, отлагам...накрая ще ме хванат някакви контракции и ще ми правят спешно секцио.  Crossing Arms Не че няма още 2 месеца,ама...знам ли, всичко става, след 9 дни влизам в 8ми месец, не мога повече да отлагам. А и не съм купила всичко за бебето...миналия път бях по-подготвена май, поне всички дрехи бяха накупени, ако не друго. Козметиката и леглото го купихме някъде края на 8ми месец. Замислила съм се да започна лека-полека и чантата за болницата да стягам. Ама всичко все е в сферата на намеренията.

# 43
  • Мнения: 388
Klemy, и аз имам същите притеснения относно покупките, с тази разлика, че аз съм още по-назад от теб. Между другото много ми харесва комплекта за изписване, с който си се снабдила. Много е готин Two Hearts и с много части - ето така обичам аз като взема нещо да е full отвсякъде. Можеш ли да ми кажеш горе-долу колко излиза като парички, че и аз ще търся нещо подобно?
Бързо оздравяване на малката thumbsup

# 44
  • София
  • Мнения: 6 794
Ами взехме го за 29лв, ако не се лъжа, но беше на промоция, защото бил от старата колекция на фирмата. Много важно.  Laughing Хубав е, но пък си мисля, че няма да стане за изписването, защото всичко е само памук, тъничък е, няма нищо подплатено...знам ли.

Общи условия

Активация на акаунт