Кога отделихте детето си в друга стая

  • 3 975
  • 57
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 103
Значи и аз да почвам да оправям стаята и да я отделям скоро.

# 31
  • Мнения: 369
Ние още не сме я преместили а всички имаме това желание включително и тя . Но съм сигурна че ще и е по трудно . Така че колко по малко детето толкова по добре.

# 32
  • Мнения: 3 456
Беше на около месец. Макар, че е имало нощи , в които сме я вземали при нас, но "по изключение"

# 33
  • Мнения: 730
Все още не сме,малката спи при мен,защото още се кърмим и като се събуди си намира цицката Laughing и веднага заспива Peace,а инъче докато стана,докато отида до другата стая тя ще се е разсънила Crazy

# 34
  • Мнения: 4 358
Ние още не сме. Синът ми е на почти 4 годинки, бебата е на почти 14 месеца.
Оправданието - нямаме детска стая.
Живот и здраве предстои да се преместим, тогава ще ги отделим и двамата. Задължително ще купим бебефон.

# 35
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Все още не сме Peace

# 36
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Още спи с нас в една стая,но проблема е че нямаме детска стая.Живеем в гарсониера.

# 37
  • Мнения: 15 619
Отделихме го, когато стана на пет години, обаче "отделяне" в нашия патологичен случай е силно казано. Все още съм дежурна по приспиване, а после вратата ни е отворена за да го чувам.
Май изпуснах момента. newsm78 Сега, чини ми се, ще я караме така докато се залюби. Mr. Green

# 38
  • Мнения: 4 621
От първия ден Яна си спи в собствена стая. ИЗлолзвам бебефон Peace

# 39
  • Мнения: 1 866
На два месеца беше каката. Не сме ползвали бейбифон, оставяхме вратите леко отворени. Сега бебето е още с нас, защото не мога да им улуча да са с един режим и се притеснявам единият да не буди другият. Но съм убедена, че трябва да го преместя докато е станал на 6 месеца.

# 40
  • Мнения: 8 505
Още спи в нашата стая.Причината-нямаме друга,а не върви да я изместя в кухнята.

# 41
  • Мнения: 2 897
Не сме още,въпреки,че си има стая за него,ама нищо не сме правили по нея...
Има време,добре ни е така,после ще му мислим Wink

# 42
  • Мнения: 6 164
Ако имах възможност вече да съм го отделила! Crossing Arms Комп-а му пречи през деня, не мога един шкаф да отворя, нощем не смея да се изкашлям, буди се дори само ако прошумоли завивката! #Crazy Ужас е!

# 43
  • София
  • Мнения: 725
Додо го отделихме като стана на 1 годинка. Задължително ползваме все оща бейбифон, защото продължава (вече е на 2,4 години) да се буди.

Второто мисля по-рано да го отделя, ама зависи от това дали няма да пречи на батко си и да го буди.

# 44
  • Мнения: 8 917
Все още е с нас.

Общи условия

Активация на акаунт