Комплект за изписване !!!

  • 3 134
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 903
който иска, купува, който не иска - не купува, не е традиция или мода.
Аз си купих, много съм доволна, ползвах всичко до омаляване или скъсване, ще ползвам одеялото и тази зима със сигурност.

# 16
  • Мнения: 2 757
Нямам нищо против тези комплекти. Чудех се просто дали само аз не разбирам ползата от тях. В крайна сметка си затвърждавам мнението, че се поредния търговски трик я да се пробутат някои невървежни стоки, я с готова комбинация от цветове и материи да се вземат повече пари от клиента отколкото е реалната цена.  Но разбирам - за ошашавени родители и заради цирка... вършат работа.   Joy

# 17
  • Мнения: 4 668
Не е задължително да си ошашавен , за да си купиш комплект за изписване - аз го купих съвсем съзнателно ... и не е вярно , че само в BG ги има , още  повече , че никой не те кара насила да купуваш ...

# 18
  • Мнения: 2 757
Не е задължително да си ошашавен , за да си купиш комплект за изписване - аз го купих съвсем съзнателно ... и не е вярно , че само в BG ги има , още  повече , че никой не те кара насила да купуваш ...

Спокойно де, и на мен ако ми бяха подарили нямашe да го изхвърля. Всъщност подариха ми възглавничка с юрганче, не обърнах внимание дали на опаковката не пишеше комплект за изписване  или нещо друго са го озаглавили.  Wink Върши работа, та дори и не конкретно за изписване.
Та подаръци приемам всякакви, но да ме накара някой нещо насила да купа - NO CHANCE  Naughty
Иначе нямам нищо против комплектите и тези, които ги ползват. Naughty

# 19
  • Мнения: 2 237
И аз съм се чудела винаги на тези комплекти....Аз си купих всичко по отделно.Мисля че е въпрос на избор,всеки си решава.

# 20
  • Мнения: 4 668
Не е задължително да си ошашавен , за да си купиш комплект за изписване - аз го купих съвсем съзнателно ... и не е вярно , че само в BG ги има , още  повече , че никой не те кара насила да купуваш ...

Спокойно де, и на мен ако ми бяха подарили нямашe да го изхвърля. Всъщност подариха ми възглавничка с юрганче, не обърнах внимание дали на опаковката не пишеше комплект за изписване  или нещо друго са го озаглавили.  Wink Върши работа, та дори и не конкретно за изписване.
Та подаръци приемам всякакви, но да ме накара някой нещо насила да купа - NO CHANCE  Naughty
Иначе нямам нищо против комплектите и тези, които ги ползват. Naughty

Къде съм казала нещо за подаръци ?

# 21
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
И за нашето изписване купиха такова комплекче, и съм много доволна пълен комлект е дрешки(долни,горни,и нещо като терлички ама от плат)носехме ги до последно, особенно за излизане ,бяха много красиви, ръкавици- все още ги ползваме,че все сме одрани,възглавница  и пелена (двулицеви) те отидоха в количката за излизане също поради невероятният си външен вид илигавник също е в употреба .

# 22
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 1 571
Айде сега комплект за исписване. То всичко направено уж за улеснение на ошашавените и превъзбудени татковци и баби, да не се чудят какво да вземат за бебето като се роди. Дрън, дрън. Ама като си помисля коя мама оставя сега някой друг да пазари вместо нея за бебето  newsm78, да не сме луди да се лишим от това удоволствие. Та, аз всичко си взех поотделно което си ми хареса и което сметнах за необходимо. На свекито понеже искаше по традиция да вземе завивката на бебо казах коя искам и откъде да я вземе и тя я купи и ми я даде. Комплектите са понякога практични, ама доста пъти изиграват лоши шеги с интересни размери на дрешките вътре. Големи блузки и малки гащиризонки и такива ми ти работи. Или нещо в тях ти харесва много, другото не е за изхвърляне, ама виж това ... никога няма да го облека. Всеки сам може да си направи подобен комплект и съвсем не е задължително някой да преценява вместо него какво да има вътре. Ама има си и хубавки, тъй че всеки си решава.

# 23
  • София
  • Мнения: 5 079
Не съм съгласна, че е толкова "измислено", или ненужно.  Naughty Е, има и много изключения, но повечето неща вътре ти влизат в употреба и си е удобство, а не да търсиш всичко едно по едно.
Нашият "комплект" беше най - красивата и скъпа дрешка на бебо, носи го почти до 4м. Беше точно като пате с него - гащеризонче, много тънка патешка пелена, патешка шапка и пак такива памучни пантофки.  Heart Eyes Боди му купих отделно.Като цяло комплектчето бе изключително качествено и мекичко, доста пари дадох, но си струваше всеки един лв.
В тоя смисъл с повече търсене може да се намери нещо наистина смислено. Но съм съгласна, че има много скучни и грозни комплекти, аз като ги гледах на 100% се бях навила да "комбинирам"... Sick

# 24
  • София
  • Мнения: 3 064
Вчера бях писала, че мисля да купя нещата и отделно, и пак вчера купих комплект Laughing

Така че всичко е относително.

А комплекта купих, защото ми хареса, защото беше на добра цена и защото няма нищо излишно - боди, ританки, блузка, шапка и пелена - всичко това за 24лв, мисля, че е добре!

# 25
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 269

...Та подаръци приемам всякакви, но да ме накара някой нещо насила да купа - NO CHANCE  Naughty

Аз пък не разбирам кой те кара да купуваш нещо насила  newsm78

# 26
  • там където ме зове сърцето!!!
  • Мнения: 2 092
Ами в комплекта за изписване има много неща, освен една пелена. Има бодита, дрешки, гащички, ръкавички, шапка. Нали все пак на това бебе ще му трябват и дрешки. Не разбирам защо трябва да се плюе всичко българско и българските традиции. Дори и само в България да го има това нещо, какво му е лошото не разбирам?!?!?!?!? А също така не знам дали са задължителни, който иска може да си вземе бебето от болницата голо, въпрос на избор отново, никой не е казал, че това нещо е абсолютно задължително.
Peace

# 27
  • Мнения: 8 917
От т.нар. комплект не използвах шапката, ръкавиците и още неща. Ако бях по-осведомена бих си съчетала аз такъв комплект Peace

# 28
  • София
  • Мнения: 5 605
Не е задължително да си ошашавен , за да си купиш комплект за изписване - аз го купих съвсем съзнателно ... и не е вярно , че само в BG ги има , още  повече , че никой не те кара насила да купуваш ...

Peace

# 29
  • Мнения: 2 757
Вчера бях писала, че мисля да купя нещата и отделно, и пак вчера купих комплект Laughing

Така че всичко е относително.

А комплекта купих, защото ми хареса, защото беше на добра цена и защото няма нищо излишно - боди, ританки, блузка, шапка и пелена - всичко това за 24лв, мисля, че е добре!

Поотделно ако ги беше взела щеше да излезе по-евтино. Освен ако не са от някаква супер материя де  Wink
Да си ги ползвате със здраве   baby_neutral

Общи условия

Активация на акаунт