моляви помогнете -ДЕПРЕСИЯ!!!!!

  • 1 939
  • 18
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Варна
  • Мнения: 870
не зная аз мисля че е депресия.Като изляза от вкъщи на вън ми става лошо.Все ми се ходи до 00.Може да ми се смеете но е така.Като седна във заведение и се почва -все ми се ходи до туалетната.А във къщи съм си добре нищо ми няма.Почвам вече да си въобразявам че ми е направена магия.Пих 2 месеца антидеприсант.Не мога да се сетя как се казваше но нищо не ми помогна.Моля ви посъветвайте ме нещо. Embarassed

# 1
  • София
  • Мнения: 38 423
Първо, темата не е за тук.
Второ, с минималните ми познания по психология, мога да кажа че описаните синдроми нямат нищо общо с депресията.
Кой ти е изписал антидепресанта?

# 2
  • Варна
  • Мнения: 870
докторка.А какво е според теб това newsm78

# 3
  • Мнения: 9 077
Депресията няма нищо общо с ходенето до тоалетната. Нито с магия.
Ако те притеснява, иди на лекар все пак, най-много да ти пуснат кръв и урина...
Спри да му обръщаш внимание, може да изчезне от самосебе си.
Колкото повече се вглеждаш, колко по-истинско ти се струва...

# 4
  • Варна
  • Мнения: 870
не знам какво е но ме побърква. Twisted Evil

# 5
  • София
  • Мнения: 38 423
Депресията се характеризира с апатия и безсъние и  някои други неща.
Може ли все пак да кажеш дали лекар ти е изписал антидепресанта?

# 6
  • Мнения: 816
А ти урина изследва ли си?

# 7
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Да си имала някакво кофти преживяване на вън? Може подсъзнателно да го свързваш с това и да изпитваш страх. На нерва почва може да ти се пишка често.
Антидепресанта няма да ти помогне - по-скоро да ти навреди.

# 8
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Аз пия антидепресанти и ми казаха, че за да имат ефект се пият поне 6 месеца.
Депресията е нещо различно. А магиите просто си ги избий от главата, това са глупости.

# 9
  • Варна
  • Мнения: 4 818
От колко време се чувстваш така и преди случвало ли ти се е?
Защо не опиташ с автотренинг за момента? Не си самозадълбочавай проблема, опитвай сама да се справяш с тази фобия, ако разбирам, че за такова нещо става въпрос.
Сложно е, най-добре да се консултираш с психолог. Антидепресанти никому не препоръчвам - всеки може сам да се пребори, вярвай в себе си! Какъв лекар си посетила, какво си изследвала?
Поздрави и да оздравяваш!

# 10
  • Мнения: 479
Може да е Паническо разстройство. Какво ти каза д-рката? Защо ти е дала антидепресанти?

# 11
  • home!sweet home!
  • Мнения: 506
Да си имала някакво кофти преживяване на вън? Може подсъзнателно да го свързваш с това и да изпитваш страх. На нерва почва може да ти се пишка често.
Антидепресанта няма да ти помогне - по-скоро да ти навреди.

Доста смело изказване - би ли се обусновала!!!

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 2 492
И според мен е нещо преживяно и оставило следи в подсъзнанието, по-скоро малко терапия трябва, отколкото хапчета.

# 13
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Да си имала някакво кофти преживяване на вън? Може подсъзнателно да го свързваш с това и да изпитваш страх. На нерва почва може да ти се пишка често.
Антидепресанта няма да ти помогне - по-скоро да ти навреди.

Доста смело изказване - би ли се обусновала!!!
За кое по точно искаш да се обоснова  newsm78

# 14
  • София-Дружба 2
  • Мнения: 1 192
     Мила,тези 13 кила за колко време си ги свалила? Аз когато съм гладувала по-продължително време ставам ужасно кисела,нервна и раздразнителна. На мен лекарката ми изписа хомеопатични-Седатив ПС.Показанията бяха нещо от рода на:"тревожна напрегнатост,раздразнителност"и т.н. Но при всички случаи е добре да си пуснеш едни изследвания,пък дано се окаже излишно.  bouquet

# 15
  • home!sweet home!
  • Мнения: 506
Антидепресанта няма да ти помогне - по-скоро да ти навреди.
[/quote]

за това!!!!мерси за забележката относно правописа ми!

# 16
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Антидепресанта няма да ти помогне - по-скоро да ти навреди.


за това!!!!мерси за забележката относно правописа ми!
При страхова невроза по-добри резултати дава посещението при психолог.
Ако отиде на психиатър той веднага ще я натъпче с антидепресанти, страничните действия на които са много.
За тази възраст, ако се касае за страхова невроза, е по-добре психотерапията и автосугестиката.
Айде сега дано си разбрала Crossing Arms

# 17
  • Мнения: 217
не зная аз мисля че е депресия.Като изляза от вкъщи на вън ми става лошо.Все ми се ходи до 00.Може да ми се смеете но е така.Като седна във заведение и се почва -все ми се ходи до туалетната.А във къщи съм си добре нищо ми няма.Почвам вече да си въобразявам че ми е направена магия.Пих 2 месеца антидеприсант.Не мога да се сетя как се казваше но нищо не ми помогна.Моля ви посъветвайте ме нещо. Embarassed
Това е страхова невроза.Преживяване на някакъв стрес,не е сериозно ,но ако не вземеш мерки може да ти стъжни живота.Не ти трябват антидепресанти,нито психари.Първо намираш си някакво хоби.Запо4ни някакъв спорт,спри кафе,4ай,алкохол и спри да мислиш за това .Купуваш си вси4ки книги на Луиз Хей,по то4но-,,Силата е в теб,, , ,,Излекувай живота си,, и последната беше за медитирането.По4ваш да ги 4етеш.Направи което ти казвам ,тази жена е преборила рака само със самовнушение,4исти мисли и вяра.Ти ще се справиш.Кураж Peace

# 18
  • Варна
  • Мнения: 870
преживяла съм доста за година и половина.почина майка ми,преди това загубих близнаците си във 7 месец.И мисля че на това се дължи.А и работата ми е доста напрегната.Ще си купя този книга.ПРосто това което испитвам е ужас.Това е някакъв страх.Просто не мога да ви го опиша.Изляза ли на вън все мисля че ми се ходи до 00.А като отида намя нищо.Ще се помъча да се справя сама.Без никакви доктори. #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт