За какво ще си говорим...

  • 1 539
  • 26
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
...ако се озовем случайно, на дълъг път, в купето на влака с...
- бившата ни класна
- далечен роднина
- близък приятел
- недолюбван някога съученик
- красива жена
- секси младеж
- младееща лелка

Не е задължително всичките наведнъж Wink Joy

# 1
  • Мнения: 27 524
- бившата ни класна - за останалите съученици, които тя помни
- далечен роднина - за другите общи роднини
- близък приятел - за всичко  Heart Eyes
- недолюбван някога съученик - с носталгия за вече смешните дрязги
- красива жена - лесно ли й е?  Thinking
- секси младеж - не си говоря с такива  Naughty
- младееща лелка -  за духовното

# 2
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Хехехех, много ми хареса темата!  Peace
Веднага отговарям!  Wink
- бившата ни класна - макар, че имах класен и досега все се спираме и намираме какво да си говорим. Например за настоящия му випуск и колко са невъзпитани, палави и неученолюбиви днешните младежи, не като нас на времето.  Wink
- далечен роднина - ами ще обсъждаме родата до девето коляно.  Mr. Green
- близък приятел - зависи кой точно приятен, но със сигурност за миналия ни "бурен" ученически, студентки живот, който много често ми липсва.  Embarassed
- недолюбван някога съученик - ааааа, хич няма да си говоря, ако не ми е приятен човека насреща. Ако той държи, ще го срежа нещо и така.
- красива жена - ами сигурно за това как се поддържа толкова красива.  Laughing
- секси младеж - ей, тук малко ме затрудняваш, защото наистина не знам в момента в коя посока ще хванем разговора.  Wink
- младееща лелка - сигурно за децата й и моето момченце.  Hug

  bouquet

# 3
  • Мнения: 5 577
- бившата ни класна - За Франция, тя е учителка по френски и е посещавала Франция не веднъж
- далечен роднина - като с всеки непознат, за общи неща
- близък приятел - За лични неща
- недолюбван някога съученик - Сетих се за Цецо, не го харесвах. Уфф, ще умрем от скука, той ще говори, аз ще мълча.
- красива жена - За козметики, прически, и такива.
- секси младеж  Heart Eyes Може ли да правим нещо, да не говорим много.  Blush
- младееща лелка - за деца

# 4
  • Мнения: 2 821
- бившата ни класна - ще й припомня за спора, когато искахме да ни заведе на екскурзия до Москва, а тя предлагаше нещо по така..Таджикистан Crazy..нито едното нито другото накрая
- далечен роднина - сигурно ще ме разпитва за роднините, а аз с досада ще мрънкам Mr. Green
- близък приятел - за нещта, които са се случили докато не сме се срещали, макар че ако е близък ще си ги знаем....
- недолюбван някога съученик - общи приказки
- красива жена - за икономиката на страната Crazy
- секси младеж - ако пушех щях да му поискам огънче, въпреки да имам в джоба Flutter
- младееща лелка -  за внучетата й Joy

# 5
  • Мнения: 5 577
Ало, ДеВан, отговори ти.  Laughing

# 6
  • Мнения: 1 100
- бившата ни класна - Ще си говорим за останалите съученици, а защо не и лични неща..
- далечен роднина - за роднини
- близък приятел - за всичко
- недолюбван някога съученик - ще го хвърля през прозореца Twisted Evil
- красива жена - ееей станахме 2  Joy
- младееща лелка - Красивите млади хора са произведение на природата, а красивите стари хора- на душата. С такива хора мога за всичко да говоря.

- секси младеж -   Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Embarassed

# 7
  • Мнения: 4 473
Готина тема Peace. ДЕ ВАня   bouquet

- бившата ни класна - за отминалите безгрижни години и най-вероятно ще си призная някои от номерцата, които съм и скроявала Laughing;
- далечен роднина - за самият/самата него/мен, за семейството му/ми, за това как е протекъл живота му/ми през годините, през които не сме се виждали/чували;
- близък приятел - за нещата, които има(м) нужда да споделя/сподели с такъв човек;
- недолюбван някога съученик - за причините да съм го чувствала такъв;
- красива жена - външният вид няма значение, важно е каква ми е на мен въпросната жена - не/позната, приятелка и т.н.;
- секси младеж - това преди или след сключване на брак?! Laughing
- младееща лелка - ще ми е интересно да науча как е съумяла да запази младеещият си вид

# 8
  • Мнения: 235
- бившата ни класна - За Франция - живее там , за френските мъже - омъжи се за французин
- далечен роднина - нямам много такива , съмнявам се че ще се познаем , аз ще мълча като пукал
- близък приятел - за всичко
- недолюбван някога съученик - ужас , пак ще си мълча , или ще се правя на заспала
- красива жена - за козметика , гримове , косми , мъже
- секси младеж - с такива мога за всичко да си говоря
- младееща лелка - и с лелки мога за всичко да говоря

# 9
  • Мнения: 6 167
При всички положения ще развием синдрома на пътника във влака,
тоест ще си кажем всичко в малкия свят, наречен купе за малкото
време живот там.
ще съпреживеем емоциите, проблемите и особеносите си,
а когато слезем от влака, че ще чустваме гузно и неудобно и
ще бързаме да се шмугнем сред тълпата, за да се забравим 3 минути по-късно.

# 10
  • Мнения: 5 468
- бившата ни класна - ще направя презрителна физиономия и надуто-надуто ще ида в друго купе
- далечен роднина - аз въобще няма да го позная, но ако... ще си кажем някоя и друга приказка, да се опознаем малко
- близък приятел - пътуването ще бъде приятно... кафета-мафета, цигари, приказки...
- недолюбван някога съученик - ще ми е интерсно да разбера, защо не съм го долюбвала едно време..., след което ще си разтворя вестника
- красива жена - ще поцъкам, поцъкам на ум и пак ще си отворя вестника..., какво друго да правя?
- секси младеж - ууффф..., ще се правя, че не съм го забелязала..., ако той ме "забележи" Blush, тогава вече мога да завъртя очите, да се разбуботя, това-онова, с една дума - ще се разфлиртувам /колко далечно ми звучи това вече/
- младееща лелка - не обичам запознанствата във влакове и автобуси..., знам, че са моментни и не влагам нищо в тях. А като не влагам нищо, не мога и да говоря. Обичам да гледам през прозореца на влака и да си мисля нещо мое си.

# 11
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
-бившата ни класна - говорехме си за лични неща...Почина преди година, Бог да я прости...
- далечен роднина - далечните братовчедки на родителите ми винаги са били много запознати с живота ми...Как става това, а?
- близък приятел - за всичко и нищо, зависи колко са празни главите ни...
- недолюбван някога съученик - сегашен най-близък приятел.
- красива жена - не знам, вероятно просто ще я гледам и ще и се любувам
- секси младеж - е тук совите не са това, което са - с един такъв си приказвахме за психология на продажбите, пазарни ниши и рекламни послания ooooh!
- младееща лелка - уф, сигурно на повечето форумки бих изглеждала така Joy

# 12
  • Мнения: 1 370
Бившата ми класна, съм сигурна, че ще ми обеснява, колко количество алкохол е приела предната вечер и какво й предстой за тази
Далечния роднина - не мисля, че ще се познаем, но ако все пак стане, ще го поразпитам, с какво си запълва ежедневието
Близък приятел - обикновенно обсъждаме, всички действия и събития, които ни заобикалят, така че няма да ние скучно
Недолюбвания съученик, няма да го залюбя - не си падам по лицемерието, но ако той ме заговори, може би ще поклюкарсвтаме на тема - бивши съученици
Красивата жена с удоволствие ще й кажа, че трябва да благодари на родителите си, че са я създали толкова красива и да се гордее с това което е
Секси младежа може би няма да ми обърне внимание, но аз ще му покажа снимка на синът ми Wink
Младеещата лелка, веднага ще я помоля, за няколко съвета от рода как да запазя младежкия си вид и свежа кожа

# 13
  • Мнения: 7 110
- бившата ни класна - колко различен е днешния и клас и как е запомнила имената и физиономиите на 43 човека.
- далечен роднина - колко малък е света и как всички сми роднини по линия на
- близък приятел - даже и в мълчанието можем да си кажем достатъчно
- недолюбван някога съученик - колко се променят хората, когато започнат да имат отговорности
- красива жена - че наистнита красивите хора имат нещо повече от външност.
- секси младеж - зависи доколко той счита, че огледалото е единствения му обективен приятел
- младееща лелка - за нещата, които е карат да изглежда така. Извън гени, козметика и финансова мощ.

# 14
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
.
- бившата ни класна- ух, хич не ми се вижда с нея...сигурно ще сменя купето
- далечен роднина- много обичам да преоткривам роднините си
- близък приятел - ежедневни неща, лиготии, песни ще пеем, ще поклюкарим, ще обсъдим мъжете, комшиите, политическата обстановка, климата........everything
- недолюбван някога съученик- подхождам внимателно и винаги с идеята да го харесам
- красива жена- май не говоря с такива......или поне не ги заговарям , поради факта че са красиви, а че намирам нещо интересно в тях
- секси младеж- за приятелката му.....такива секси-та са много хитри......предпочитам да се държа по- студено и дистанцирано
- младееща лелка- за селското стопанство  Grinning


# 15
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
.

- младееща лелка- за селското стопанство  Grinning


 Joy Joy Joy Какво селско стопанство, бе? То умря...

# 16
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
.

- младееща лелка- за селското стопанство  Grinning


 Joy Joy Joy Какво селско стопанство, бе? То умря...

О, боже........и той к'во  Flutter

# 17
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Ми к`во - търси секси младежи да се занася с тях Wink

# 18
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650

О, боже........и той к'во  Flutter

Имаше такъв тъп виц....две кукундрели си слагат червило пред огледалото в тоалетната на заведение и едната пита другата:
-как е твоя.....
- ми, той умря
- о, боже  Flutter  и той к'воооо ......

.нещо такова.....не мога да го напиша така, че да се схване целия смисъл, защото е в интонацията

# 19
  • Мнения: 7 110
В момента Александър от Сървайвър разказва как е срещнал втори братовчед в Шанхай  Joy и какво са си говорили.

# 20
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Дааа, слушам го

# 21
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Аз винаги мъкна със себе си книга (и музика) и ако мога, бих избегнала разговора. Темерут на темерутите съм аз, това е.  Mr. Green
Класната няма много да ми се зарадва.  Mr. Green
На близкия приятел ще му дам музиката, за да не ми дудне, докато чета.
Роднината и съученика - дано не ме познаят.  Crossing Arms
Останалите, абе, вие друга работа нямате ли си, бе хора?  Thinking
 hahahaП.П. Иначе съм много общителна. И с благ характер.  smile3503

# 22
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192

 hahahaП.П. Иначе съм много общителна. И с благ характер.  smile3503


Личи ти, личи ти Mr. Green

# 23
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
...ако се озова случайно, на дълъг път, в купето на влака с...
- бившата ни класна - ммм, ще клюкарим за класа ни Party
- далечен роднина - ми ако е много далечен, може и да не се познаем (ако не е от любимите ми, хич и няма да се разправям с него; здрасти, здрасти и толкоз Crossing Arms)
- близък приятел - оо, много ще си приказвам, ако са повече, може и някое белотче да разцъкаме в купето като в любимите студентски години Grinning
- недолюбван някога съученик - хм, интересно, нямам идея кво ще си говоря с него. В момента се сещам за един такъв, ако попадна в едно купе с него, ще сменя купето Mr. Green
- красива жена - ще я питам какви грижи полага за външността си, а и се надявам освен красива и да има и сиво в-во, де Sunglasses
- секси младеж - ееех, ако бях по-млада и неангаже, можеше и да го свалям, знам ли Simple Smile
- младееща лелка - ха, я за политика, я за кафета, зависи как тръгне...

Много обичам да пътувам във влак; да срещам различни хора, много е интерсно, поне за мен.
От моите влакови наблюдения съм си направила извода, че българинът разбира от всичко, туй политика, секс, футбол...
страшен е Crazy

# 24
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Ще поздравя всеки и ще си чета книжката.

# 25
  • Мнения: 5 877
- бившата класна
Ако е бившата ми класна от прогимназията... хич не ща и да си говоря с нея, беше глупава жена, която четири години ни караше да учим стихотворения наизуст и ни веднъж не ни попита какво мислим за тях. Понеже съм възпитано момиче, няма да й изкрещя "що така, ма"!
Ако е бившата ми класна от гимназията... за най-различни неща, ще я питам например какви са онези дванайсет начина да сготвиш боб, за които така и не ни разказа  Laughing тя ни водеше английски, де, беше много симпатична и весела, а веднъж дойде без пола на училище (с шлифер върху комбинезона  hahaha )
- далечен роднина...ами за някой по-близък роднина, който е по средата.
- близък приятел... за нещо смешно, за филми, на които не им помним заглавията, какви глупости сме натворили от последното си виждане насам... ако е много близък приятел, може и да не си говорим Simple Smile
- недолюбван някога съученик...зависи защо не съм го долюбвала.
- красива жена... като с всяка друга жена
- секси младеж
...ааа, ако е много секси, няма да говоря, ще си извадя книгата и от време на време ще попоглеееждам към него  Laughing

# 26
  • Мнения: 857

-бившата ни класна-за бившия клас,ще си припомняме случки от училище,хижи  Laughing
- далечен роднина-за останалите роднини,общи приказки
- близък приятел-за лични неща,проблеми,взаимоотношения с гадже/приятлеи/родители
- недолюбван някога съученик-общи приказки,за времето, когато сме били съученици
- красива жена-мм нямам никаква идея
- секси младеж-Хммм амиии незнам зависи дали ще мога да убеля някоя дума  Mr. Green
- младееща лелка-за политика хахаха   Laughing Laughing

Общи условия

Активация на акаунт