Опровергава ли ви животa?

  • 2 536
  • 56
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 623
Аз май скоро писах по такава тема ако не се лъжа  newsm78, но пак ще напиша една от любимите ми сентенции:
" Човек предполага Господ разполага"

# 16
  • Мнения: 805
Оставям нещата просто да се случат. Малко са тези, които приемам насериозно. Вярвам в равновесието - във всичко.

# 17
  • Мнения: 1 120
"Никога, не казвай никога!"
Очаквам от живота както най-доброто, така и на-лошото. Планове правя само за близки дни.

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
Винаги, когато съм упрекнала някого за нещо, което е направил, после идва момент и попадам в неговото положение и виждам колко е лесно да се говори отстрани и колко е трудно да се действа. Така че гледам да проявявам повече разбиране.
Дори, когато някой е направил нещо, което на мен ми изглежда непростими и съм сигурна, че НИКОГА не бих направила такова нещо.

Ама напълно съм съгласна с горния постинг!!!  Hug

# 19
  • Мнения: 569
всичко, на което съм се чудила и дивила, ме е спохождало в живота.
За това гледам да карам по-кротко.
Crazy Crazy Crazy същото.



И при мен е така

# 20
  • Мнения: X
Опровергава ме, да.
Спрях да си правя планове за каквото и да било и също, като Стрелчето свеждам употребата на думичката "никога" до минимум.

# 21
  • Madrid
  • Мнения: 514
да,гледам позитивно,съдба! Peace

# 22
  • Мнения: 1 370
Разбира се, че постоянно ми показва, къде съм. Затова вече се научих да не си мисля, че аз не съм от земята

# 23
  • Мнения: 1 113
Да, опровергава ме вече няколко пъти.  Сетих се за една приятелка, която казваше - "Не се смей на това, което може да те стигне!"

# 24
  • Мнения: 27 524
Опровергава ли ви животa - засега не. Досега всичко се е стичало в супер благоприятни и максимално положителни изживявания и последствия за мен и около мен. Сигурно няма да е винаги така, но досега и засега всичко е супер  Hug Hug Hug

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 563
За три неща съм казвала, че не могат да ми се случат никога. Е, и трите станаха. Не че са били негативни по принцип, просто аз не се виждах в подобни ситуации. Но и на мен думата "никога" ми е изчезнала и от речника, и от мислите. Всичко, ама всичко може да ни се случи. И смятам, че точно когато си мисля, че на мен "това нв може да се случи", животът доказва, че може.

# 26
  • Мнения: 1 884
Някои беше казал:  "Животът е дар - приеми го". Обаче някой друг беше казал, че живота е това, което ти се случва, докато правиш други планове. За мен второто важи в пълна сила  Laughing.

# 27
  • Мнения: 15 619
Докато го изрека и смятай, че се е случило.

# 28
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
Да, случвало ми се е , но бързо си взех поука. Не казвам вече Никога.

# 29
  • Мнения: 2 407
Случвало ми се е, старая се да си поправям грешките и да гледам положително.

Общи условия

Активация на акаунт