Хидратантен крем

  • 3 143
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 565
Аз ползвам "24 Нours Аqua" на Nivea. Мисля 4е в БГ е опколо 10-11лв. Много съм доволна.

# 16
  • София
  • Мнения: 35 897
защото водата замръзва.....и се разширява......
Няма такова нещо - и през зимата е добре да се използва хидратантен крем, ако е нужно. Дехидратираната кожа, няма как да се оправи, без хидратиране.
А и кожата не замръзва  Grinning
Хепидерм на Л`Ореал  Peace, не е лош , но е доста лек.

# 17
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Намокри си кожените обувки и ги сложи във фризера, за по- нагледно

# 18
  • Мнения: 4 076
Гледах някаква дерматоложка по ТВ,която съветваше през зимата кремовете да се "обърнат"-нощният,мазен да се нанася през деня,а дневният,обикновено хидратантен-през нощта.През зимата кожата ми изсъхва много,понякога загрубява,щипе,бели се и известно време се опитвах да я оправя с колкото може по-мазен крем,но още по-зле ставаше.Оправи се с хидратант-на Гарние флуида,на Лореал(+маски,лайка,витамини).Сега смятам да разгледам д-р Шелер за нещо подходящо.И на d-r Haushka бих пробвала,но май в нашите аптеки го няма.

# 19
  • Мнения: 1 455
Хепидерм на Лореал - ползвам го отскоро и съм доволна!

# 20
  • Мнения: 992
Аз вече писах в една друга тема, ама пак да кажа
Ползвам хидратиращ на ROC, много съм доволна, прави кожата мека и една такава с блясък.

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 686
Момичета благодаря на всички ви!
Та в крайна сметка мога ли да го ползвам този хидратантен крем през есен/зима или не? Защото наистина ми е много суха кожата. Не съм ползвала никакви кремове до сега, пък камо ли нощен крем, че да знам кое с кое да разменя.

# 22
  • Мнения: 811
Та в крайна сметка мога ли да го ползвам този хидратантен крем през есен/зима или не?

Ползвай хидратантния крем нощем или когато не излизаш-това когато температурата падне под нулата,есента се мажи когато искаш.Пробвай кремовете с Ройбос-много добре овлажняват. Peace

# 23
  • София
  • Мнения: 35 897
Намокри си кожените обувки и ги сложи във фризера, за по- нагледно
Тази кожа е драна и мъртва отдавна  Grinning , а и няма постоянна телесна температура, а за периферна кръвоносна система да не говорим.

# 24
  • Мнения: 18 542
Аз търся крем за зимата за смесена кожа. Антелиоса ми свършва, а и той за зимата не е подходящ. Искам на Рок, Юсерин или Ла Рош.
  bouquet

офф: а за ви се похваля от бременността ми беше останало едно грозно кафяво петно на слепоочието...ми след цяло лято мазане с Антелиос на Ла Рош петното го няма!  bowuu

# 25
  • Мнения: 1 243
Garnier Total fresh - зеления,струва около 6 лв. Аз пък останах много доволна от него,а съм с чувствителна кожа...На Лореал кремчетата също са много добри,а сега ползвам и някакъв,чието име не се сещам изобщо,само помня че е медицинска козматика,анти-алергичен е,много ми го похвали аптекарката,а и много евтин...Засега съм доволна!

Общи условия

Активация на акаунт