Моля за мнения

  • 572
  • 8
  •   1
Отговори
  • Видин
  • Мнения: 159
Искам да ви попитам при установяване на бременност може ли да постъпя в някоя болница в София под наблюдение първите месеци/рисковите седмици/ и къде. Заплаща ли се нещо. Питам защото имам две неуспешни бременности досега, а се водя рискова група заради резус фактора/при втората не ми поставиха и ваксината/, а откъдето съм няма добри лекари, а в болницата условията са много лоши /както на лекари, акушерки и хигиена/.

# 1
  • Мнения: 7 640
твоят лекар ще прецени дали си рискова бременност и ако е така, може да постъпиш в Патологична бременност, не се заплаща нищо, доколкото знам.

# 2
  • София
  • Мнения: 6 360
в Майчин дом - София, има три клиники за рискова бременност. но условията и хигиената и там са много мизерни.

# 3
  • Мнения: 1 353
Това се преценява от лекар.Не може ей така да решиш че трябва да лежиш в болница първите месеци.

# 4
  • Видин
  • Мнения: 159
Не съм решила сама просто така да лежа в болница. Това е мнението на гинеколога ми и  ендокринолога при които ходя тук, и на един гинеколог от София че трябва да съм под постоянно наблюдение.

# 5
  • Мнения: 7 640
Не съм решила сама просто така да лежа в болница. Това е мнението на гинеколога ми и  ендокринолога при които ходя тук, и на един гинеколог от София че трябва да съм под постоянно наблюдение.
това не означава непременно, че се налага да постъпиш в стационар.
Ако е така, те ще те насочат, не се безпокой Peace

# 6
  • Мнения: 7 716
Хич не се колебай, ами постъпвай. Условията не ги гледай. Важен е крайният резултат.

# 7
  • Видин
  • Мнения: 159
Благодаря ви, дайте мнени я и за отделните болници.

# 8
Ти не беше ли от Видин?При кой доктор ходиш?И защо той не те свърза с някого в София.Ако си с патологична бременност те не могат ли да ти дадат направление за София?Пожелавам ти от все сърце успех , безпроблемна бременност и едно много хубаво бебе

Общи условия

Активация на акаунт