Фирма за шкафчета за баня от ПВЦ по поръчка

  • 6 049
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 934
Знаете ли такава в София? Ако мже да не е много скъпчийска, макар че когато  е по поръчка винаги е по-скъпо....и да не се бавят много.. Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: 934
ЕЕЕЕееее....ама съвсем ли никой не знае... Cry Rolling Eyes Sad

# 2
  • Мнения: 2 261
Аз съм от Варна и си поръчах тук от Спортна зала.Прави ги някаква фирма от Плевен,ЦЕНАТА ЕСУПЕР.ДОЛЕН И ГОРЕН ОКОЛО 400 ЛЕВА.А Сима ми искаха около 800лева.Отиди на някое изложение,там може да намериш нещо.УСПЕХ

# 3
  • Мнения: 1 564
В Метро имаше промоция.Ние си купихме оттам.Мивката е малка,но мен ме устройва големината и.Струваше 185лв. (мивка+шкафче)Peace

Последна редакция: нд, 22 окт 2006, 17:03 от ninka

# 4
  • Мнения: 7 640
Знаете ли такава в София? Ако мже да не е много скъпчийска, макар че когато  е по поръчка винаги е по-скъпо....и да не се бавят много.. Rolling Eyes


АMIK, Висота и още една имаше, не се сещам сега.
Магазин има на Сливница и Хр.Ботев, точно на спирката на Сливница.

# 5
  • София
  • Мнения: 2 181
Извинявайте,но как така си слагате шкафчета от ПВЦ в баните като не е влагоустойчиво?

# 6
  • София
  • Мнения: 8
Фирма Викард- имат магазин на Драган Цанков срещу Интерпред и на Джеймс Баучър срещу Японския хптел. От ПВЦ са им щкафовете, правят и по поръчка.

# 7
  • Мнения: 3 575
Ние поръчахме шкаф за банята от Амик - имахме една ниша, в която нямаше как да сложим стандартен.
Доволна съм - вече 3 години не е мръднал, не е ПВЦ, ами по-скоро лакиран МДФ.
Цената беше около 200лв, за 2 седмици го нпаравиха.

# 8
  • Мнения: 3 835
Ние си ги поръчахме от ф-ма ДЕЙЗИ. Новият им магазин е на края на Витошка, малко преди Фантастико. Доволна съм. В момента имат много интересни неща, всякакви цветове и тн. Но в момента тече Стройкото, защо не разгледаш, там е пълно с такива фирми.

# 9
  • Мнения: 934
Извинявайте,но как така си слагате шкафчета от ПВЦ в баните като не е влагоустойчиво?

На мен пък точно обратното ми казаха, че МДФ-а е влаго-, а не водоустойчив, но с времето си поема влага така или иначе и се раздува. За това се спряхме на ПВЦ, защото е по-издържлив като материал, макар и по-скъп.

# 10
  • Мнения: 7 640
Извинявайте,но как така си слагате шкафчета от ПВЦ в баните като не е влагоустойчиво?

как да не е

# 11
  • София
  • Мнения: 2 181
Извинявайте,но как така си слагате шкафчета от ПВЦ в баните като не е влагоустойчиво?

как да не е

Ми аз съм патка заспала Mr. Green,то си пише ПВЦ,а пък аз си мисля за ПДЧ Embarassed

# 12
  • Мнения: 4 970
Аз съм от Варна и си поръчах тук от Спортна зала.Прави ги някаква фирма от Плевен,ЦЕНАТА ЕСУПЕР.ДОЛЕН И ГОРЕН ОКОЛО 400 ЛЕВА.А Сима ми искаха около 800лева.Отиди на някое изложение,там може да намериш нещо.УСПЕХ
Знаеш ли коя  е фирмата производител в Плевен Praynig

# 13
  • Мнения: 2 261
НЕ МОГА ДА СЕ СЕТЯ.щЕ ПИТАМ ЕДНА ДЕВОЙКА ОТ ДРУГА ТЕМА И ЩЕ ТИ ПИША.

# 14
  • Мнения: 2 261
здравей мила, адресът в Плевен е ул. "Кара Кольо"1, тел 064/828038, факс 064/827047, а във Варна имам само телефон-651525. Пак заповядай ако ти трябва нещо

Общи условия

Активация на акаунт