zdraveite vsi4ki mami....

  • 2 359
  • 27
  •   1
Отговори
Do tyk vsi4ki temi sa syper, no nikoi ne se e setil da razgovarqme na temata  "SVEKARVI".Mislq 4e na tqx do golqma stepen daljim "raznoobrazieto"v jivota ni.Ako ne sa te kak 6te se seti6 za kakvo da se skara6 s maja si????

# 1
  • Мнения: 431
Ами има цял подфорум за свекървите, казва се "Дом и свекърва" - http://www.bg-mamma.com/index.php?board=3.0  Mr. Green

# 2
  • Мнения: 4 324
кели, това се обсъжда в подфорума "Дом и семейство". Местя темата ти там

ПИШ НА КИРИЛИЦа (ИМА КРЕДОР)

# 3
  • Мнения: 1 858
Мила колко теми за свекървата ще пуснеш? Не си мисли, че откриваш топлата вода... както и в другата тема и в тази ще кажа, че теми за свеки бол. Само една търсачка пусни и ще видиш...

# 4
  • Мнения: 397
Do tyk vsi4ki temi sa syper, no nikoi ne se e setil da razgovarqme na temata  "SVEKARVI".
Как така???? Shocked Ми то повечето теми са за свекървите, те са на "особена почит"!
Ако наистина пуснеш търсачката ще имаш бая материал за четене....!!!! Laughing

# 5
# 6
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
Ма верно не сме ги объждали тези съкровища безценни?! Какъв пропуск... Кой ще пусне нова тема?  ooooh!

# 7
  • Мнения: 2 196
Ма верно не сме ги объждали тези съкровища безценни?! Какъв пропуск... Кой ще пусне нова тема?  ooooh!
Joy Joy Joy
Ми явно сме пропуснали,ма то и за стрии не сме си говорили отдавна,и за зодии...  ooooh!

# 8
  • Мнения: 3 405
Абе да ги оставим на мира, предлагам, че ушите на цялото свекървешко съсловие (имащо снахи с достъп до компютър) горят Grinning

Дайте да обсъдим комшиите Wink

# 9
  • Мнения: 1 731
 hahahaЧе то повечето теми са за свекървите ,мила.Я се поразтършувай да видиш ,че отдавна са на почит тук. Joy

# 10
  • Мнения: 5 468
По майтапчийска тема не бях виждала до сега Joy hahaha Joy hahaha

# 11
  • Мнения: 2 379
По майтапчийска тема не бях виждала до сега Joy hahaha Joy hahaha
Направо! Laughing

# 12
  • Мнения: 1 858
Да знаете, че момичето май се изплаши... ние как я погнахме. Като новак всеки има издънки но поне преди да пусне тема да беше прочела правилата...


На първа страница са 4 теми за секървата.

# 13
  • Мнения: 3 248
На първа страница са 4 теми за секървата.

Е, да ... но тя не си е пуснала темата в"Дом и семейство. Просто Таня я е преместила тук. Peace Grinning

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 3 733
Никой не се е сетил да пише за свекървите, защото сами по себе си те са идеални феи, даряващи снахите си с безценни богатства, безгрижен живот, перфектен син за съпруг и изобщо.........

П.С. за кривата ракета и космоса да споменавам ли?

Общи условия

Активация на акаунт