Сега сме дундички красиви, през НОЕМВРИ с бебетата- още по- щастливи!

  • 11 539
  • 292
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 214
Честит бебок на мама Евита! Да й е жив и здрав, много да слушка и папка за радост на мама и тати!
        Ама ти просто ме уби! Да имаш приятелка в Традекс и да незнаеш за простирите  ooooh! Mr. Green
Ами, то май с тая моя бременност, само бебета са ми в главата и на устата, та не остава време за други теми. Ама, те и приятелките ми са виновни, като се видим и само това - как си, какво ти казаха на прегледа.... Laughing

# 46
  • Мнения: 88
Добър ден дундички и от мен Simple Smile.  Пожелавам страхотен неделен ден на всички.
Честит бебок на мама Евита!. Да е жив и здрав!
Хаиде не остана, скоро всички ще си гушкаме слънцата baby_neutral

# 47
  • Мнения: 498
Честито бебе на мама Evita!!!  newsm51

# 48
  • Мнения: 1 128
     4ЕСТИТО БЕБЕ НА МАМА ЕВИТА,МНОГО ДА СЛУША МАМА И ХУБАВО ДА ПАПКА.
    Luchia,аз последния месец бях с такива менструални болки.Понякога бяха и доста силни и болезнени.
    Относно стрийте,през цялата бременност не си докарах такива на корема.Но след като родих за два дена ми се нацепиха целите гърди.Още пове4е 4е нали нео4аквах 4е ще раждам та не си бях взела никакви кремове да се мажа Sad
    Raliar,по4ивай и се крепи.Колкото и да е ску4но така все пак всеки грам който може да спе4ели бебо докато е в мама е добре дошъл Simple Smile
     Моми4ета преди месец по тези дати в октомврийската тема запо4на порой о бебенцаИдва ред и на ноемврийските мами.4АКАМ С НЕТЪРПЕНИЕ.На вси4ки пожелавам леко и безпроблемно раждане и здрави и апетитни беб4ета.

# 49
  • Мнения: 487
Честито бебче на мама Евита!
Започва се  Simple Smile

# 50
  • София
  • Мнения: 2 437
ЧЕСТИТО БЕБЕ НА МАМА ЕВИТА! САМО РАДОСТИ ДА Й НОСИ!!!
То голямо бебе. Погледнах й термина - 9 ноем. Представяте ли си ако беше стояло до края?!

Всички други да стискат. Както е написала Фрики всеки грам отгоре е добре дошъл за малките душички.

# 51
  • Мнения: 483
ЧЕСТИТ БЕБО НА MAMA EVITA! НЕКА РАСТЕ ЗДРАВ И СИЛЕН И МНОГО ДА СЛУШКА И РАДВА МАМА И ТАТИ !

Ние с бебка вече гласувахме  newsm10 но с една бюлетина.Мисля, че малката душичка нямаше възражения, беше кротичка.
Raliar, почивай си сега, за да дочакаш датата, която сте определили.  Praynig И като си помисля, че се канеше да пазаруваш, като дойдеш в София,  а то какво стана  newsm78 Важното обаче е всичко да е наред с теб и бебчето.  Peace
Luchia и аз имам такива болки, но при мен се оказа, че са довели и до разкритие, но зная, че при всяка жена е различно.Пий си Но-шпа и почивай повечко  Thinking

Лек ден мами   bouquet

# 52
  • Мнения: 483
Забравих да ви кажа, че и аз качих малко снимки в албумчето да ме видите какво тюленче съм малко преди появата на бебка  Simple Smile

# 53
  • Мнения: 1 064
Да е жив и здрав бебока на мама evita_fr! Да спинка, да слушка и да пълни памперсите за радост на мама и тати! smile3522 smile3525 smile3525 smile3525

Малееее, момичета, почна се...май ме хваща страх...  Shocked

# 54
  • Мнения: 815
ЧЕСТИТО БЕБЕ НА МАМА ЕВИТА!!! ДА Й Е ЖИВО И ЗДРАВО!

Lightblue- къде са ти снимките да ги разглезам Simple Smile

# 55
  • Мнения: 483
Цвети,  при снимките на Ноемврийските мами са :
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=37313&view=1&photo=169

# 56
  • Мнения: 2 274
   Честито на мама Evita_fr   bouquet! Да и е жив и здрав бебока  baby_neutral, да расте силен и голям и много, много да радва мама и тати   bouquet!
   Наистина голям мъж  baby_neutral! И като се има предвид че в 9 месец бебетата качват средно по 30 гр. на ден.... ooooh!, бая голям щеше да стане до 9.11  Mr. Green!
   Започва се я! Последната дестдневка на октомври е  Mr. Green! Сега като започне един дъжд...! Оттук нататък дано само радостни новинки да имаме  Praynig!
   И ние гласувахме вече! Едва стигнах обаче до училището, а е само на 50-100м от блока! Ако беше по-далеко незнам как щях да отида! Нещо много ми е тежко!
   Златна, не се помотавай с приготовленията! И аз така като теб си казвах, че има време, но след петъчната одисея, да видиш в събота как бързо приготвих всичко.. Laughing! Никой няма да ни чака в последния момент, а и като се има предвид, че ти ще пътуваш до София...  Whistling
   Хайде хубав ден и след гласуването - на разходка   bouquet!

# 57
  • Мнения: 334
Добре дошъл на белия свят на бебока на МАМА Evita Fr!!! Нека е жив и здрав, да радва мама, тати и цялата рода!!!  smile3525
 Започна се!  Май е време да пожелая успешно излизане на всички бебоци - нетърпеливи да се гушнат в прегръдките на мама, а на майчетата безпроблемно раждане и бързо възстановяване!  newsm51

# 58
  • Мнения: 3 034
ЧЕСТИТО БЕБЕ НА  МАМА  EVITA_FR ! newsm51НА БЕБЧЕ - ЕДНО ЩАСТЛИВО ДЕТСТВО, А НА МАМА - БЪРЗО ВЪЗСТАНОВЯВВАНЕ ! Tada

# 59
  • sofia
  • Мнения: 8 936
ЧЕСТИТО НА МАМА ЕВИТА   bouquet

    Златна, не се помотавай с приготовленията! ........., а и като се има предвид, че ти ще пътуваш до София...  Whistling
  
Тя Златна за половин час е в София, аз като се сетя онзи ден в какво задръстване се нахаках  ooooh!...нали все копаят някъде. Та планирайте пътуването до болницата в ранните сутрешни, късните вечерни часове или през нощта  Mr. Green
Иначе и мен почна да ме притиска сериозно като съм права и контракциите дето доктора регистрира, че съществуват започнах да ги усещам.
А на мъж ми не смея да му се обадя, все си мисли, че съм почнала да раждам (а аз исках само хляб да купи  Crazy)

Общи условия

Активация на акаунт