Идея за подарък - виждали ли сте това в БГ?

  • 1 589
  • 23
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 154
Здравейте,
някой виждал ли е в БГ подобно нещо?
http://www.johnlewis.com/Nursery/Gifts+for+Baby/Gifts+for+Baby/P … 7780/Product.aspx
Много ми харесва идеята, но аз не съм виждала такова нещо тук.
А имате ли идея от какво можем да си го напрарим, примерно?  newsm78

# 1
  • София
  • Мнения: 3 976
 Hug в Штъркел, в София, на Стамболийки! 20 лева беше, лятото.

# 2
  • Мнения: 259
Hug в Штъркел, в София, на Стамболийки! 20 лева беше, лятото.
newsm10

# 3
  • Мнения: 4 428
Hug в Штъркел, в София, на Стамболийки! 20 лева беше, лятото.

Супер! Отивам и аз да си взема  Grinning Жалко, че не разбрах за него по-рано  Tired

А количеството на материала за един отпечатък ли стига и оформено ли е в рамка, както на линка?

# 4
  • Варна
  • Мнения: 1 916
Оле наистина ли има нещо такова в Штъкел??? Ще си изям ушите от яд, че не съм се сетила по-рано.  Двете ни най-близки приятелчета съвсем скоро навършиха по годинка #Crazy

# 5
  • Gabrowo->Sofia
  • Мнения: 1 444
В супермаркет Дар има такава паста за моделиране. Опаковката е два вида , малката е колкото само за ръчичка или краче , а голямата - двойно. Малката я купих за около лев и петдесет. Не съм се сетила да го сложа в рамка, а пробих дупчица и закачих канапче. Такъв подарък направихме за рожденния ден на таткото. Сега мисля и на бабите да направим.

# 6
  • Варна
  • Мнения: 1 916
В супермаркет Дар има такава паста за моделиране. Опаковката е два вида , малката е колкото само за ръчичка или краче , а голямата - двойно. Малката я купих за около лев и петдесет. Не съм се сетила да го сложа в рамка, а пробих дупчица и закачих канапче. Такъв подарък направихме за рожденния ден на таткото. Сега мисля и на бабите да направим.

А във Варна къде ли може да има такава паста???

# 7
  • София
  • Мнения: 1 154
Много благодаря за отговорите!  Hug Sunglasses
Дадоха ми също и идея с гипс да се направи и после се оцветява с боички - по-меко ставало от сместта в Штъркел!  Wink

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 806
Много благодаря за отговорите!  Hug Sunglasses
Дадоха ми също и идея с гипс да се направи и после се оцветява с боички - по-меко ставало от сместта в Штъркел!  Wink

Ние пробвахме с гипс и резултата беше омазано бебе  Shocked. Сега имаме отпечатък от краче ,но ръчичка още не можем да направим   Rolling Eyes. Мислила съм да го направим докато спи , че иначе граби и стиска в юмруче Joy голямо цапане падна. Успех ти желая   bouquet

# 9
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Много благодаря за отговорите!  Hug Sunglasses
Дадоха ми също и идея с гипс да се направи и после се оцветява с боички - по-меко ставало от сместта в Штъркел!  Wink

Ние пробвахме с гипс и резултата беше омазано бебе  Shocked. Сега имаме отпечатък от краче ,но ръчичка още не можем да направим   Rolling Eyes. Мислила съм да го направим докато спи , че иначе граби и стиска в юмруче Joy голямо цапане падна. Успех ти желая   bouquet

Трябвало е да намажете крачето с олио или зехтин

# 10
  • Gabrowo->Sofia
  • Мнения: 1 444
А, да забравих да пиша, че в Дар има и бяла и кафява паста. Аз купих от бялата и после я боядисах с водни боички. Купих си и някакъв гланц, с който намазах плочката, когато изсъхнаха боите. Получи се добре.

# 11
  • Мнения: 4 428
В супермаркет Дар има такава паста за моделиране.

Как изглежда тази паста, при ученическите принадлежности ли ги има  newsm78 Аз почти всеки дън съм в ДАР-а в Младост3, но не съм видяла такова нещо  newsm78

# 12
  • Мнения: 2 498
Ние купихме от Щъркел, в розово-има и място за рамка, а отпечатъка го направихме като новородена бебка....

# 13
  • Gabrowo->Sofia
  • Мнения: 1 444
... Аз почти всеки дън съм в ДАР-а в Младост3...
точно от този Дар съм я купувала. При ученическите пособия, паста за моделиране JOVI.
Ето крайния резултат

Последна редакция: нд, 22 окт 2006, 22:46 от diddi

# 14
  • Мнения: 140
Съжалявам за невежеството ми,но дали и в София има въпросния маркет дар?Ако не,каква е тази паста(ако може името й).Искам да направя подарък на близка приятелка.
Благодаря...

Общи условия

Активация на акаунт