РУСЕнски - все така интелектуални.

  • 8 854
  • 263
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 199
Д-р Калинов 088 8 78 34 88 всеки ден от 17-19ч в кабинета до Старческия дом /сорри незнам къде е точно/...
Но знам, че при него трудно можеш да се вредиш, имал страшно много пациенти...
Успех!

# 31
  • Мнения: 3
Здравейте Русенки. Отдавна ви чета форумите но все неми остава време да се включа. С някои сме се засичали на театъра. Колкото до докторите аз съм при д-р Калинов, за сега съм много доволна от него. Когато малката е болна идва и във вкъщи, ако се наложи.
И да честитя имения ден на всички именници

# 32
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 407
Здравейте русенски мамчета!!!!!!!!
Включвам се във вашата тема по един личен въпрос
Ще трябва да си правим кухня ,и съвсем случайно видях в един магазин във Варна мостри на плоскости в чЕРВЕН ЛЪСКАВ цвят,каквато искам да ми е кухнята.Попитах продавачката в магазина коя фирма ги прави тия кухни,и тя ми каза,че била русенска Mr. Green.това ме зарадва понеже Русе ми е наблизо Party.Та значи фирмата производител се казва "Фантастико".
Понеже не съм от Русе,и нямам мнения за тази фирма,бих искала да попитам вас какво качество предлагат?
Ако някой има инфо за "Фантастико"моля да сподели Praynig
Благодаря ви  bouquet  bouquet  bouquet

# 33
  • Ruse
  • Мнения: 390
добре дошли на новите мами
4естит имен ден на вси4ки именици
и специално на Митко на мама сонка Heart Eyes

# 34
  • Мнения: 1 942
Честито на именниците    newsm67 newsm67 newsm67 Gift

danidji- Фантастико много ги бива. Виждала съм техни неща и съм очарована. Дерзай смело.

Добре дошли на новописалите мами  welcome welcome welcome

# 35
  • Мнения: 2 270
здравейте мами

вчера имах рожден ден и сега ще ви почерпя виртуално по този повод

danidji аз съм работила с тази фирма/интериорен дизайнер съм/и знам  със сигурност,че качеството им е на ниво.Това беше най добрата фирма в Русе за производство на мебели.Но мисля,че вече нямат представителство в Русе

# 36
  • Мнения: 14 133
здравейте мами

вчера имах рожден ден и сега ще ви почерпя виртуално по този повод


Много вкусно!!! Честит рожден ден на патерица!!!! Много здраве и щастие!!!!

# 37
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 407
здравейте мами

вчера имах рожден ден и сега ще ви почерпя виртуално по този повод

danidji аз съм работила с тази фирма/интериорен дизайнер съм/и знам  със сигурност,че качеството им е на ниво.Това беше най добрата фирма в Русе за производство на мебели.Но мисля,че вече нямат представителство в Русе
Аааа,имат имат Laughing
продавачката ми даде телефона им.Той е 847.210,а адреса е ул.Болярсака 28
Незнам къде се намира,но ще търся newsm78Ако някой знае.........
Мерси много за отговорите  bouquet  bouquet  bouquet

# 38
  • Русе, у дома
  • Мнения: 740
Относно Фантастико... и аз мисля, че нямат представителство тук. На "bgmaps", за Болярска 28 излиза къде е, но там аз не се сещам изобщо да има мебели или някакъв офис. Но пък знам със сигурност, че Евронова предлагат техни неща. Там ни предложиха да ни правят кухнята. Не се съгласихме понеже е с готови модули, а нас това не ни устройва. Скъпички са им нещата, но за качество се плаща.
Успех с червената кухня. И мен ме тресе "кухненска треска".... #Crazy

# 39
  • В сърцето на ММ
  • Мнения: 932
Здравейте ,на всички русенки!Искам да ви помоля за съвет.Трябва да избера гинеколог който да следи бременността ми ,а все още не мога да реша.Ако някой има добри впечатления от конкретен човек ,нека ми помогне.Какво е мнението ви за Д-р Дойчинова?
Благодаря ви предварително!  bouquet

# 40
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 407
Относно Фантастико... и аз мисля, че нямат представителство тук. На "bgmaps", за Болярска 28 излиза къде е, но там аз не се сещам изобщо да има мебели или някакъв офис. Но пък знам със сигурност, че Евронова предлагат техни неща. Там ни предложиха да ни правят кухнята. Не се съгласихме понеже е с готови модули, а нас това не ни устройва. Скъпички са им нещата, но за качество се плаща.
Успех с червената кухня. И мен ме тресе "кухненска треска".... #Crazy
Ама да разбирам ли,че Фантастико не е русенска фирма? newsm78
Аз си мислех,че в Русе се првят тези мебели Sad
Ако не е русенска каква е тогава?

# 41
  • Русе
  • Мнения: 116
Зравейте, майчета! Благодаря ви за инфото и координатите на д-р Калинов   bouquet За Даниджи - пусни мебели "Фантастико" на гугъла - мисля, че инфото, което излиза ще ти свърши работа!

# 42
  • Мнения: 4 111
"Фантастико мебел" ООД


бул. " Скобелев" № 45
магазин
 082/825 379
 082/847 210
 082/847 211

# 43
  • Мнения: 4 111
Здравейте ,на всички русенки!Искам да ви помоля за съвет.Трябва да избера гинеколог който да следи бременността ми ,а все още не мога да реша.Ако някой има добри впечатления от конкретен човек ,нека ми помогне.Какво е мнението ви за Д-р Дойчинова?
Благодаря ви предварително!  bouquet
Здравей, има такава тема -   ДОБЪР ГИНЕКОЛОГ В РУСЕ и ЛОШ - отново в русе  - намира се в здравния справочник. Там може да прочетеш много мнения за много лекари.
А конкретно за д-р Дойчинова аз имам добри впечатления, но на мен ми препоръчаха д-р Шишкова и в момента съм при нея. Успех  Peace и леко бременеене  preggo

# 44
  • Варна
  • Мнения: 5 529
Честито на всички русенки и русенчета с повод през последните дни.
Да се разпиша и аз в новата тема, защото макар и да не пиша,  редовно чета какво става из русенските земи.  bouquet Hug

Общи условия

Активация на акаунт