детска ортопедия

  • 1 090
  • 3
  •   1
Отговори
дъщеря ми е на 5 г. има изкривяване в таза. видимо дясната страна е по развита от лявата. "специалистите" от Горна баня поставиха две диагнози. детският ортопед каза, че е сколиоза, а гръбначният специалист каза, че има разлика 0,5 см в дължината на крачетата. ако някой се е сблъсквал с такова нещо да ме посъветва къде да ходя или ми препоръчайте добър ортопед

# 1
  • Мнения: 295
Не съм сигурна кой е добър специалист. За тия прехвалени от Горна Баня и аз се убедих че нищо не струват. Едната ми каза, че има леко изкривяване навътре (като Х) на крачетата на големия и препоръча стелки. Другият (шефът) го изкара изрод, с тежко изкривяване и ни направи шини (като на Форест Гъмп). И то без никакъв преглед, само така на око. И понеже не съм идиот и виждам, че детето ми въобще не е толкова зле, го заведох на трети. Естествено, трета диагноза. Но го прегледа обстойно и му вярвам. Това е Кожухаров от Правителствена. Каза че е физиологично и ще се изправят като порасне. Препоръча специална гимнастика, която да му правя. Не знма колко е прав, но ми се видя доста умерен и най-вече преглежда обстойно, без да претупва. Така че препоръчвам ти него. А за тия в Горна Баня - забрави.

# 2
  • Мнения: 145
здравей моя съвет е да отидеш при Д-р Драганов във боенна болница.Аз лично съм много доволна от него,и много други майки също.Работи съсъ здравната каса.
Успех. Peace

# 3
  • Мнения: 295
здравей моя съвет е да отидеш при Д-р Драганов във боенна болница.Аз лично съм много доволна от него,и много други майки също.Работи съсъ здравната каса.
Успех. Peace

Аз бях и при него. Педиатърката ме изпрати за тазобедрените стави на малката като беше на 1 месец. Нали вече е задължително. Беше много внимателен с нея, но когато реших да го попитам за големия, стана доста груб и невъзпитан. Явно реши, че не мога 2 в 1 и трябва с големия да мина на частно. Поне не намерих друго обяснение.

Освен това непрекъснато ми рекламираше някакъв магазин за обувки на Патриарха и обясняваше как само там има подходящи обувки. Като отидох видях, че предлагат и на Колев и Клоев, за които не се изказа доста ласкаво...?

Общи условия

Активация на акаунт