Съобщение от МТел - Вие сте дуплекс !

  • 3 432
  • 44
  •   1
Отговори
  • Мнения: 11 003
Преди малко получих 2 sms-a от МТел.
Единият гласеше: "Поради недостиг на номера вашият номер става дуплекс"  Twisted Evil
В другия ми съобщиха номера на абоната, с когото ще съм дуплекс.
Какво е това? Имат ли право?!  #2gunfire
А Globul правят ли такива неща?

# 1
  • Мнения: 8 505
Някой да не си прави майтап newsm78

# 2
  • Мнения: 2 978
Това е майтап...няма как да стане.

Как недостък хаха...звънни на *88 и ги питай.

Все пак това не е аналогова централа Laughing

# 3
  • Мнения: 11 003
За съжаление не е майтап  Sad
Утре ще отида в офиса на МТел да питам какво става и ако задължително трябва да съм дуплекс, ще се откажа от тях или ще мина на ваучер.

# 4
  • Мнения: 6 155
Майтап си правят с теб Laughing

От какъв номер са смс-те?

# 5
  • Мнения: 11 003
От Оператор, номер 18872260. И на мен ми е странно как цифрови номера могат да са дуплекс.

# 6
  • Мнения: 2 978
За съжаление не е майтап  Sad
Утре ще отида в офиса на МТел да питам какво става и ако задължително трябва да съм дуплекс, ще се откажа от тях или ще мина на ваучер.

Абе жена, недей така...
Я помисли малко...а като дуплекса ти говори, дава ли ти заето? Joy

Някой се гъбарка с теб Rolling Eyes

п.п. Това си е от сайта им..дето се пращат безплатните смс-и

# 7
  • Мнения: 431
Това е стара смс шега. Laughing Някой ти е пуснал смс от нета.

# 8
  • Мнения: 1 558
Майтап е, пратили са ти го от интернет. Звънни на *88 и се свържи с оператор. Скоро на майка й бяха пратили пак от такъв номер, че е спечелила Нокия Е70, звъннахме на оператор - някой се е бъзикнал. hahaha

# 9
  • Мнения: 6 155
От Оператор, номер 18872260. И на мен ми е странно как цифрови номера могат да са дуплекс.

Това не е оператор, а от безплатните смс-и, които могат да се изпращат от сайта им.  Peace Някой се майтапи с теб. Споко  Grinning
М-тел изпращат смс-и с номер 1001.

" От кои номера се изпращат SMS от страницата на Мтел?
(2005-01-19) 
  SMS-и се изпращат от номера избрани на случаен принцип в диапазона от 18800000 до 18899999.
"

# 10
  • Мнения: 91
успокой се....със сигурност си правят майтап Simple SmileДа не говорим, че нямат право да ти дават какъвто и да е било номер.Аз също получих такъв смс преди около седмица.

# 11
  • Мнения: 431
В другия ми съобщиха номера на абоната, с когото ще съм дуплекс.


Я провери този номер да не е на някой познат Twisted Evil

# 12
  • Мнения: 11 003
Опс, за това не се бях сетила, нали не знам номерата на безплатните смс-и  Embarassed
Дано да е така, и на мен ми се стори странно, затова пуснах темата тук. Ама лесно се хванах  hahaha hahaha

Номерът не е на познат  Wink

# 13
  • Мнения: 127
А някой да е получавал подобен sms:
-Вие спечелихте голямата награда на Мтел--едно ромче.Ако не дойдете до 3 часа да си го вземете ще Ви дадем цялата фамилия!

# 14
  • Мнения: 6 155
А някой да е получавал подобен sms:
-Вие спечелихте голямата награда на Мтел--едно ромче.Ако не дойдете до 3 часа да си го вземете ще Ви дадем цялата фамилия!
Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт