Само моят брат ли е такъв?

  • 3 909
  • 51
  •   1
Отговори
  • Мнения: 645
Здравейте, искам да ви питам как сте с братята и само моя ли е темерут. Така съм полудяла, че не искам да го виждам скоро. Той никога не ми е изпълнявал молбите обаче онзи ден прекали.  Падна ми акумулатора на колата и понеже бях много близо до тях ( на долната пряка) му се обадих да дойде. Първо дойде след 20 мин. нищо не направи и се държа грубо а когато го помолих да ме закара до нас, защото бяхме две майки с децата и багаж ми заяви че можел най рано след два часа ( при положение че не е на работа). Направо полудях. С кола до нас е не повече от 10 мин. а с гр. транспорт са две превозни средства и сума ти ходене пеша.  Само моя ли е такъв #Cussing out

Последна редакция: пн, 23 окт 2006, 14:12 от Мандаринка

# 1
  • Мнения: 13 512
Ами да ти кажа- не си случила на брат. Дано поне на снаха да случиш Wink

# 2
  • Мнения: 645
Май и на нея не съм случила Sick

# 3
  • Мнения: 634
 newsm12 гррррррр,нямам думи.Аз нямам брат, но вуйчо ми е същия-него нищо не го интересува, освен работата му-кисне си там денонощно,за да не го занимават роднините му-няма много работа,просто бяга от действителността там.Баба ми и дядо ми ако го помолят да ги закара някъде-до лозето,примерно-настава бунт направо и те вече не го карат-молят комшията за това!!!веднъж искаха да им изнесе хладилника от апартамента,понеже те не могат да се справят-направи го след 2 месеца молби.А понеже,той работи в сервиз,спомням си майка как го моли около година да ни поправи видеото, той го взе,накара ни да купим 2 много скъпи части за него и да му ги дадем,за да го поправи,а след известно време се оказа,че го е продал на части и ни каза,че не ставало за нищо това видео:shock:

# 4
  • Мнения: 1 233
Ами аз брат нямам, но мъжа ми има сестра. Винаги й помага, когато има нужда от нещо винаги й дава. Обичат се много и много си помагат.

# 5
  • Мнения: 5 462
Тогава може и проблемите с брат ти да идват именно от нея .

# 6
  • Мнения: 645
Тогава може и проблемите с брат ти да идват именно от нея .

Не не е тя проблема.

# 7
  • Мнения: 5 462
Е тогава явно просто си е такъв . Въпрос на характер .

# 8
  • Мнения: 498
Аз си имам златен брат и много се моля да не ми се падне снаха, която да тръгне да го променя. Мъжът ми също много се грижи за сестра си. Въпрос на характер мисля.

# 9
  • Мнения: 4 473
Бели кахъри. Радвай се, че имаш брат.

# 10
  • Мнения: 91
Брат ми е с четири години по-голям от мен и живее в чужбина.Сигурна съм обаче, че само да му кажа" ела си, имам нужда от теб",никакви въпроси няма да ми зададе повече, а ще хване първия самолет.Не си показваме всеки ден колко си липсваме, но когато трябва да го докажем, винаги сме го правили.Съжалявам, че с брат ти не се разбирате, спри да го молиш за каквото и да било, както и да му правиш услуги и дано разбере, че сте едно семейство. Simple Smile 

# 11
  • Мнения: 2 000
Моят брат е много добричък. Каквото го помоля помага и не само на мен. Но той пък от добрината си страда и доста хора му се качиха на главата.

# 12
  • Мнения: 992
ми гадна работа е това,
просто не го моли за услуги повече и не разчитай на него за нищо, не се ядосвай, един ден може той да опре до теб , тогава му го върни, обърни му и ти гръб
малко крайно се изказвам знам, но така го мисля ,

# 13
  • Мнения: 13 512
Е тогава явно просто си е такъв . Въпрос на характер .
Според мен и на възпитание

# 14
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Тук не чета другата гледна точка. Пита ли го Защо, а той обясни ли? Щото е много трудно понякога да кажеш-Долитам веднага и съм на ваше разположение. Може да е имал ангажимент, може да е имало някаква работа покрай детето (ако има дете), бла-бла варианти.
И обратното, ако той ти звънне, би ли долетяла, ако имаш голяма заетост? Например-къпеш  и приспиваш детето?

Общи условия

Активация на акаунт