Шоколад?

  • 2 639
  • 63
  •   2
Отговори
# 60
  • Мнения: 25 568
Не аз а бабите и дядовците с криворазбраната си обич без мое присъствие и като се затръшка ни обясниха възможната причина

Ами тогава опитай се да пробуташ на бабите и дядовците идеята, че обичта може да се изрази и с други неща - банани, ябълки, боже, гроздето в момента е по-скъпо от шоколада!  Shocked ooooh!
Като им подметнеш няколко пъти колко детето обича еди какво си, все трябва да се светнат!  Wink Laughing

# 61
  • Мнения: 819
Благодаря Ви,мили мами,за подкрепата...беше ми много интересно.Моята сладуранка е доста злояда,ама види ли шоколад,светват и очичките...няма на кого да се е метнала Embarassed
Аз без него не мога,а като кърмя,умирам за сладинко

# 62
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Аз също съм против шоколада (макар, че синът ми е на 3г. и половина вече) и заради това от време на време съм в конфликт с баща ми според който нищо няма да му стане от употребата на шоколад. Не че не му давам-давам му от време на време, но по-малко и започнахме след като навърши две години.
От друга страна съм много благодарна на баба му и дядо му, които непрекъснато му дават плодове, които ние за съжаление с баща му много много не употребяваме и забравяме да му даваме.
За шоколада - колкото по-късно го открие - толкова по-добре! Плодовете обаче са най-важни, колкото повече, толкова по-добре за децата!

# 63
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
  Аз давам.
  Но тя не яде по много. По - скоро еуфорията, като види шоколада е по - голяма, от количеството, което поема.

Общи условия

Активация на акаунт