Някой гледа ли Пресконференциите след изборите?

  • 3 181
  • 86
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 013
Според мацката по Дарик, поне се е научил, как да общува с журналистите... Grinning
Че той нали със журналистка спи Mr. Green

Не само. Той самият е журналист.

# 76
  • Мнения: 258
Не мога да му го отрека - страшен оратор е и знае как да ти грабне вниманието  Naughty
Между другото каза доста истини и доста верни неща, но дали наистина ги мисли  newsm78 ?
Разочарована обаче съм от Първанов ! Лично за мен е задължително да има диспут между двамата кандидати, но той категорично отказва. Защо ? Страх ли го е ?

Страх го е по някакъв начин. Не иска да бъде поставен в ъгъла - справедливо или не. Защото в такива дебати печелят по-устатите и по-добрите оратори.
Самият Първанов стана президент благодарение на един такъв дебат - когато Богомил Бонев направи на пух и прах Петър Стоянов - всички прогнози казваха, че СТоянов ще има втори мандат.... не знам колко от вас си го спомнят. Но този дебат обърна кампанията.

Ами, не е точно така. Просто на фона на другите двама, които се оплюваха като побеснели, Първанов изглеждаше изключително уравновесен и стабилен.

# 77
  • Мнения: 2 013
Не мога да му го отрека - страшен оратор е и знае как да ти грабне вниманието  Naughty
Между другото каза доста истини и доста верни неща, но дали наистина ги мисли  newsm78 ?
Разочарована обаче съм от Първанов ! Лично за мен е задължително да има диспут между двамата кандидати, но той категорично отказва. Защо ? Страх ли го е ?

Страх го е по някакъв начин. Не иска да бъде поставен в ъгъла - справедливо или не. Защото в такива дебати печелят по-устатите и по-добрите оратори.
Самият Първанов стана президент благодарение на един такъв дебат - когато Богомил Бонев направи на пух и прах Петър Стоянов - всички прогнози казваха, че СТоянов ще има втори мандат.... не знам колко от вас си го спомнят. Но този дебат обърна кампанията.

Ами, не е точно така. Просто на фона на другите двама, които се оплюваха като побеснели, Първанов изглеждаше изключително уравновесен и стабилен.

Е, това казвам и аз. Бонев вкара Стоянов в схема да се оправдава. Сега Сидеров може да вкара Първанов в подобна схема.

Тогава Първанов стана кандидат от немай къде, щото нямаше кой да стане. Самият той каза, че го прави, защото е лидер и така трябва. Текоха едни дълги безуспешни преговори за обща кандидатура

# 78
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Страх го е по някакъв начин. Не иска да бъде поставен в ъгъла - справедливо или не. Защото в такива дебати печелят по-устатите и по-добрите оратори.
Самият Първанов стана президент благодарение на един такъв дебат - когато Богомил Бонев направи на пух и прах Петър Стоянов - всички прогнози казваха, че СТоянов ще има втори мандат.... не знам колко от вас си го спомнят. Но този дебат обърна кампанията.
Така е, и не само. Има добри съветници също Peace.
Цитат
Тогава Първанов стана кандидат от немай къде, щото нямаше кой да стане. Самият той каза, че го прави, защото е лидер и така трябва. Текоха едни дълги безуспешни преговори за обща кандидатура
За болднатото си много права.
Както се изрази един от колегите ми преди 5 години, хайде да го увековеча за историята, въпреки, че фурнаджийска лопата той откъм възгледи и много ме ядоса тогава - 'човекът от камикадзе стана президент'.

# 79
  • Мнения: 5 468
Хъъъъ... гледах ги и Сидеров ми стана симпатичен, въпреки че знам за някои негови просташки изяви с пуснати езици по улиците на девойки и други подобни..., ама въпреки това...
Първанов е голям гей... Едно време като го избирахме за президент, направиха там неговите хора клуб в дира.бг, уж за да имаме пряка връзка с него. Ние питаме, коментираме, той /уж/ отговаря. Обещаваше, че това е целта му - да има диалог м/у него и народа. Аз, понеже съм супер проста, будала и наивна..., направо повярвах, че този път наистина Бг би могла да избере президент, който се вълнува от нашите простосмъртни проблеми. Пфу Sick. Избрахме го и след 1 седмица на клуба му се сложи ключ. Всички теми заключени, пиши си, колкото си искаш. Тази гавра с виртуалните му зарибявки, не мога да я забравя. И какво като стана президент? Промени ли нещо? Дръжки... КуЛТура ми Янко!
Ау, колко съм вулгарна. Ах! #Cussing out
Цензуред!! Цензуред! Цензуред!!!!!

Последна редакция: пн, 23 окт 2006, 03:45 от Tatti

# 80
  • Мнения: 677
Ню,липсваше ми резачката ти..
Кво за езиците на Сидеров с девойки по улиците бе?Тва от кога е лошо?Да не е било с младежи?

# 81
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
да ви кажа честно....бях много против сидеров, но тази вечер много ми хареса. май вече го харесвам Grinning

# 82
  • Мнения: 239
Гледам си аз пресконференцията и ми прави впечатление че нещо проблясва на ухото на президента Shocked Shocked Shocked

Още от Търновската конституция е ясно, че Президентът е и главнокомандващ на силите, което го прави и шеф на собствената му охрана все пак. Четете малко вместо да се излагате.

# 83
  • Мнения: 4 978
Тези пресконференции се превърнаха в сапунени сериали - слушаш първата и последната реплика и си напълно в час с цялото съдържание.

Неприятно впечатление ми направи отказа на Първанов да участва в диспут.

За съжаление не успях да гледам присконференцията на Беронов - сигурно е била интересна. Разкажете.

До вчера ни обясняваха, че негласуването е липса на гражданска позиция. Как тогава да тълкувам изявленията на Беронов и Костов, че няма да гласуват на балотажа?!

# 84
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Аха ... много роми го подкрепили - не било парадокс...  newsm78

Не е парадкс- колко пилета са хапнали ....горките, само ги използват за всичко......първо ,за да покажат какви "патриоти" са  и как ще ги правят на сапун......като дойдат изборите- за електорат

# 85
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 818
Аха ... много роми го подкрепили - не било парадокс...  newsm78

Пресконференцията не гледах, ама горното е Муа-хаха Laughing
Сега по сутрешните новини гледам чартовете - циганите и турците са гласували за Първанов със страшна сила... Grinning Пред алтернативата на Сидеров как иначе?!

Интересно все пак - очаквах Беронов да получи доста повече вот.

# 86
  • София
  • Мнения: 2 300
Първанов е голям....
И какво като стана президент? Промени ли нещо? Дръжки... КуЛТура ми Янко!
Ау, колко съм вулгарна. Ах! #Cussing out
Цензуред!! Цензуред! Цензуред!!!!!

Промени ами, как да не е...кой подкрепи сегашното правителство - Първанов...какъв е резултатът - всички министерства и ведомства са пълни с турци  Mr. Green. Я направете един списък на турците на ръководни длъжности и бордове на директори... главата да ти се замае Crazy... Нямам нищо против турците, но количеството им по върховете минава границите на разумното...все пак живеем в България...

Не, просто от лъгане ушите му са станали като на магаре.
Ти пък! Обица на Първанов е като на свинче - звънче.

 Joy Joy Joy

Последна редакция: пн, 23 окт 2006, 09:31 от крастава жаба

Общи условия

Активация на акаунт