тютюнопушенето и бебеправенето

  • 5 151
  • 42
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 019
     Аз смятам, че съвсем съвсем спокойно можете да започвате опитите. Ако не стане от първия месец - тъкмо организма ти ще има време да се изчисти. Ако ли пък стане - пак съм сигурна, че бебчето ти ще е съвсем здраво. Целувка и много приятни моменти в бебеправенето  Hug
Peace

# 31
  • мъничко градче
  • Мнения: 213
Аз съм пушачка , на първото ги спрях веднага след като разбрах че съм бременна и така до момента в които спрях да кърмя и веднага налапах пак цигарката , мисля че за второто  пак като се случи ще ги откажа.По добре е да не се пуши това е безспорен факт , но също е факт че не съм от най волевите , но за периода н бременност няма прошка , казваш край и точка

# 32
  • София
  • Мнения: 964
И пред мен стои тази дилема.
Иска ми се да спра преди да съм забременяла, но ми сеструва трудно. Дали няма някой друг желаещ та да се подкрепяме дружно?

# 33
Очистването на организма може да се подпомогне с Хепа Мерц - малко скъпичък медикамент, но е страшно ефективен Simple Smile
[/i]

 как се взема - на какви дози това прахче?
пропуснаха да ми кажат в аптеката, а няма листовка...
пиши ми на  new_0@mail.bg.
редварително благодаря!

# 34
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 269
Спрях ги, когато забременях и двата пъти.

# 35
  • Мнения: 660
И пред мен стои тази дилема.
Иска ми се да спра преди да съм забременяла, но ми сеструва трудно. Дали няма някой друг желаещ та да се подкрепяме дружно?

И аз така исках да ги спра преди да забременея, за да ми се поизчисти организма, но все отлагах. Докато миналия понеделник просто не си купих цигари и от тогава не съм пушила.  Grinning Не казвам, че съм ги отказала, защото е много рано да се каже, но все пак 10 дена без цигари...
Така че давай! Аз съм с теб.... имаш подкрепата ми  newsm10 newsm10 newsm10

# 36
  • Мнения: 1 305
Аз пуша предимно сутрин с кафето 1-2 цигари 1 кутия ми стига за цяла седмица и така е било винаги рядко съм прекалявала
Това не ме оправдава но засега така мисля да остане докато разбера, 4е съм бременна
А ако някой ден пропусна няма да е лошо

# 37
  • Мнения: 78
 

            Имам приятелка, която има два неуспешни опита инвитро - абсолютно им забранено да пушат и на двамата - тютюнопушенето вреди както на способността на яйцеклетката да бъде оплодена, така и на сперматозоидите да оплождат/казано най-общо и не по медицински/

# 38
  • София
  • Мнения: 375
Аз смятам че не е страшно да откажеш цигарите, лично аз го направих, защото мислим след няколко месеца да почнем бебеправенето и смятам да си подсиля организма с по - полезни неща, имам доста познати които спряха цигарите като разбраха че са бременни, други изобщо не ги спряха, но определено на пушачките бебоците са по нервни незнам дали се дължи на цигарите или на гена на бебето но е факт, не е страшно да се откажат дали сега или след няколко месеца няма значение важното е да подсигурим възможно най-здравата и чиста среда за малкия пъпеш smile3503 smile3503

# 39
Ние с мъжа ми пушим и двамата,докато правехме бебе се ограничавахме от алкохол единствено в смисъл,ако пием вечерта не правим бебето.Аз спрях цигарите като видях двете чертички,но понякога ми се допушваше и си палех по една,много се ядосвах че не ми се гади от цигарите.В интерес на истината се притеснявах до последно за бебето заръди тези цигари,та съвет:ако можеш ги спри

# 40
  • Мнения: 173
За голямо съжаление, аз пуших през цялата бременност.Е не много по 3 цигари на ден. Не ми се гадеше изобщо ,напротив повече ми се пушеше. Следващия път наистина ще се опитам да ги спра.  Tired

# 41
  • Мнения: 420

Чувала съм, че е хубаво да се спре 3 месеца преди да се забременее.

# 42
  • Мнения: 2 270
Уф, то е хубаво въобще да не се тютюнопуши, не само при бебеправене и бременност, ама пусти цигарки много ми се услаждат Embarassed
От вече 13 дни се боря с тях - пуша по 2 цигарки на ден - лошо, ама по-лошо беше преди това - по кутия!
Успех на всички с бебеправенето и борбата с тютюнопушенето Peace

Общи условия

Активация на акаунт