Усмивката е лесен начин да оправиш външността си!/23.10-29.10/

  • 3 387
  • 79
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 553
Честито на новодомките БАН и Блуайс  Grinning Дори да няма детска стая, все ще се намери място за детското креватче  Wink Пък после може и с по-големи жилища да се сдобиете, пожелавам ви го и на двете   bouquet И ние сме в гарсониера, но от сега съм намислила кое къде ще бъде (дай Боже да стане  Praynig Praynig PraynigWink Важното е сърце да е широко  Simple Smile

Благодаря на всички за милите пожелания и стиснатите палци, много сте мили  Hug Аз все още гледам да мисля ден за ден и да не градя много надежди, че от високо се пада лошо  Embarassed  Embarassed Embarassed

Успех на всички  Hug  bouquet

# 46
  • Мнения: 1 329

Петя, успех в петък!

Джази, няма да те успокоявам за тръбите, тъй като виждам, че ти не си паднала духом и само смело напред!
Мойте като са здрави и са 2, та каква работа ми вършат? Дерзай!

Бан, Blueeyes четити нотариални актове! От семейните гнезда да се чуват звуци на любов и детски глъч Mr. Green

Момиче,  Hug

Слончи, какъв е мотива на гоблена? Що не извезаш гоблен БГ-МАММА, че и без това сме на тази тема Wink

Гриз, кефи се на германско и не се притеснявай. Когато ходих у немско, 2002, всички говореха английски и то доста добре. Много отзивчиви и любезни хора, ще се чувстваш супер, повярвай.

Снощи бях започнала да пиша доста...но нямаше форум

та, новината от вчера - шефа ме сюрпризира, че ще ми купува служебна кола Nissan Micra Crazy. Много се изкефих и на сутринта станах да гледам дали има място на паркинка, което да си харесам Crazy...абе луда работа, ви казвам..

Фирмата спечели и ТВ кампания на Нисан, който клип стартира от понеделник. в BTV i Nova. Радостна съм, защото това е една малка победа за мен...

# 47
  • Мнения: 4 324
Здравейте,

Нямам много време за писане, само се отбивам да кажа Хай Wink и да помоля за стискане на палци Simple Smile

Днес имам одит и съм много шашната. Стискайте мнооого Simple Smile

# 48
  • Мнения: 415
Blueeyes, честит ти нотариален акт. Следващото, с което да се похвалите да е акт за раждане  Grinning
Никак не е малка победата, Дари  Laughing Браво на тебе!
Таня  fingerscrossed
И при нас има развитие, за мен голямо  Mr. Green С мойто лъвче решихме да не чакаме касата, а да се залавяме за работа  Mr. Green  Поговорихме си още във вторник. Вчера си идва от работа и носи документите за заем от банката, а аз маймуната го питам ще ме зарязва ли сега  Mr. Green Луда работа  Crazy В събота ще го обсъдя и със Стаменов, но сме решили да направиме опит при първа възможност!

# 49
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Здравейте и от мен. Тази седмица съм затрупана от  работа и не ми остава време да чета и пиша много. Стискам палци на всички които имат нужда Grinning. Да се похваля и аз набързо- процедурата по връщането на "сладоледите" живот и здраве ще стартира на 14.11  Mr. Green

# 50
  • Мнения: 553
Добро утро и от мен момичета  Hug
Честити имен ден на всички, които празнуват днес    bouquet  bouquet  bouquet

Дарилка, браво  Simple Smile Хайде скоро и с други успехи да се хвалиш  Simple Smile

Гризката, лек път и не се притеснявай, всичко ще е наред, сигурна съм  Simple Smile Отиваш в подредена и бяла държава, така че няма да имаш проблеми. А това, че си сама не е толкова страшно. Аз когато излизах за първи път извън страната бях сама и не съм имала проблеми, няма начин да не се справиш  Simple Smile

Джази, браво за куража  Simple Smile Може да се засечем при Стаменов значи. Ще ви стискам палци  Praynig

Таня, и на теб много стиснати палци за одита  Praynig

Пета  Praynig Praynig Praynig за сладоледчетата. Малко остава до датата  Simple Smile

Ако пропускам някого, извинявайте  Embarassed Лек и успешен ден на всички   bouquet

# 51
  • Мнения: 740
Гризка, 
хич не се притеснявай - аз всяка година ходя в командировка Германия - всички говорят английски, възпитани, любезни и много отзивчиви хора са. Никога не съм имала каквито и да било притеснения или проблеми, дори когато съм сама. Чиста и подредена държава, а що се отнася до бизнес няма такава принципност и честност никъде:)
Лек път и приятна "разходка", Гриз!
Аз пък се притеснявам, че два дни след следващото инсе ще трябва да пътувам до Истанбул на изложение. А там е такова търчане и никакъв покой - и ще пътувам с кола... Искаше ми се този път да си почина двете седмици след инсето, а няма да мога.
Не знам дали и как ще ми се отрази / док казва няма проблем /, но мен ми се искаше да не рискувам излишно.
Или да си взема болничен?

# 52
  • София
  • Мнения: 4 272
Здравейте момичета Grinning
Първо да поздравя всички именици днес  bouquet
Таня, стискам палци за одита!
Гризка, ще се справиш, миличка! Щом се оправяме в държава като нашата, какво остава за уредена държава като Германия!
Дарилка, честито в аванс за служебната кола!
Джази, поздравления за вашата решителност!
Пета, дано сладоледчетата станат сладки малки бебчета!
Симма, успешна инсеминация!
На мен преди малко ми дойде. Ще работим за Лъвче.

# 53
  • Мнения: 1 419
Джази, поздравления за смелото решение  newsm10 Пожелавам ви много късмет  Peace

Пета, и на вас много късмет  Flowers Four Leaf Clover

ТаняFlowers Four Leaf Clover

Дари, честито за хубавата придобивка  smile3501 - другия път на срещичката ще направим едно кръгче  Crazy

Гриз, момичетата са ти казали, но и аз да ти потвърдя - там почти всеки говори английски, много еподредено, всичко е по график и подплатено с много табели, така че да има много малък шанс за грешка. Научи основните думи за вход и изход и ги следвай  Peace Така че, не се притеснявай, ами cow

Леа, нов цикъл нов късмет - пожелавам ви една къдрокоса лъвица  Flutter

И не на последно място, честито на нашите новодомки - Синеочка и БАНчето  Hug

Забравих да се похваля, трябваше да повтарям урината заради следи от левкоцити и белтъци - преди малко се обадих, всичко е наред, чиста е  newsm44

# 54
  • Мнения: 471
Момичета, минавам само да ви почерпя, защото днес с мъжа празнуваме 4 години семеен живот Simple Smile

# 55
  • Мнения: 1 419
Слончи, честит ви празник  Hug. Да сте още дъъълги години заедно и все така да се обичате, а след няколко месеца да гушкате най-сладкия ревлив подарък   bouquet

# 56
  • Мнения: 1 441
Слончи, честита годишнина! Пожелавам ви още 10 пъти по толкова години щастие, любов и разбирателство! И мнооого ушити гоблени!  Mr. Green

Аз ще ви напиша набързо какво стана вчера при доктора, защото до преди малко го писах и без да искам го изтрих.  #Cussing out Доста съм объркана след вчерашното посещение и на кратко ще ви кажа защо и какво каза лекаря:
- нямало нужда да пускаме имунологични и генетични изследвания (така и не разбрах защо);
- лявата ми тръба май не била съвсем у ред (защо тогава правихме 3 инсеминации на ляв яйчник?);
- имало два пътя от тук нататък - лапаро или ин витро;
- той препоръчавл лапарото - така бебето можело да стане и естествено...
Аз скрупули за "неестествено" бебе нямам. Други са ми притесненията, казах му ги - нямало от какво да се тревожа... той все така казва, а аз съм все по-притеснена...
Така или иначе другата сряда сме пак при него, този път семейно и ще говорим по-сериозно за това какво ще правим и евентуално дали сме решили нещо... малко обаче имам чувството, че той иска да сложим каруцата пред коня...

Така или иначе, да знаете, че мисля за всички ви и за премеждията ви - за колите, чужбината, одита, пункцията, изследванията, решението за ин витро не по каса, сладоледчетата и "пишкането"  Mr. Green Hug

# 57
  • София
  • Мнения: 4 272
Честита годишнина, Слончи! Да сте много щастливи и влюбени и догодина да празнувате в увеличен състав!
БАНче, поговорете си с мъжа ти сериозно, а после тримата със Стаменов. Дано вземете най-доброто решение!
Аичка, браво за изследванията! А другото бебче още ли се крие или вече се знае какво е Wink

# 58
  • Враца
  • Мнения: 5 199
Минавам само на бързо да кажа, че при нас се появиха проблеми, които замразяват бебеправенето   за доста голям период от време.
Искам да се откъсна от форума, затова и не пиша.
Пожелавам успех на всички

# 59
  • Мнения: 529
Доста съм объркана след вчерашното посещение и на кратко ще ви кажа защо и какво каза лекаря:
БАН-че, щом не се чувстваш сигурна и нямаш 100% доверие на доктора, помисли за смяна. Ако ли не, прочети малко инфо, напиши си всички въпроси, които си задаваш и следващия път един по един ги задай и изискай отговор. Това е начина, иначе д-рите имат на главата си по 1000 пациенти и колкото и да ни се иска, не могат да четат мислите на всички ни  Crazy. Моето мнение е, че трябва ние да ги тормозим, да питаме и разпитваме. Поне аз така правя и Стаменов винаги ми е отговарял подробно и изчерпателно.
Стискам  палци да вземеш решение за себе си как да продължите, и да направиш следващата стъпка към така желаното мъниче.  Heart Eyes
А на Слончето желая безкрайно щастие, безоблачен брачен живот и две близначета за подарък!   Mr. Green
Ва, много съжалявам да чуя това  Cry

Общи условия

Активация на акаунт