за спането...и кърмрнето

  • 619
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 516
Реших да споделя с вас:
 От 2 седмици,синът ми спи по пет 4аса през деня.
След обедното хранене в 12 h,заспива и се буди към 17.40h-тоест,пропуска кърменето в 15h.
Ние се храним на поискване,но ме притеснява,4е за цяло денонощие се храним пет пъти и много рядко шест.Засега си имам достатъ4но кърма,но ме е страх  да не намалее , като преска4аме едно ядене Confused
Ве4е сме на 4 месеца,надава много добре,нормално ли е да му стигат само пет хранения Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: 7 106
Ако питаш мен, направо си за завиждане.Щом си заспива и спи така блажено, значи всичко си му е наред.Я накарай едно 4 месечно бебе да заспи гладно - трудно ще ти е!Затова не се притеснявай, ами се радвай на свободното си време Grinning .

# 2
  • Мнения: 830
Aбсолютно !  Wink

# 3
  • София
  • Мнения: 10 291
Лелееее как ти завиждам Simple Smile
Мойта маймунка и тогава и сега едва и се събират 2ч.(на сънчета от по 30-40мин) сън през деня... а понякога и толкова не ни огрява  #Shocked

# 4
  • Мнения: 456
При нас ситуацията е подобна . И аз като Villie се притеснявах малко не само за кърмата  , но и за това дали бебето се е нахранило , но всъщност то си се наяжда - особено щом заспива така сладко и блажено, както казват другите мами. Моят син е също точно на 4 месеца и това започна от 2-3 седмици насам. Аз знам едно - щом вдигне ръчички нагоре и заспи , значи всичко е наред  thumbsup

# 5
  • Мнения: 356
Ние сме на 8,5 м. и като заспи в 11ч. се събужда за обяд в 15ч. , но не питай какво става нощем!

# 6
  • Мнения: 2 655
Просто не мога да повярвам на очите си! Shocked
Истина ли е това! Rolling Eyes


Само можеш да се радваш. Ако спи не е гладно.
Ела да водош какво прави АЛИ. Легне спи 20 минутки и е будна. Събужда се или с вик или с "агуууууууууу", зависи от настроението. Хапва на 1,5- 2 часа, а понякога е гладна след 20 минути и реве за цицата. Аз никога до сега не съм я кърмила на 3 часа. Това е просто абсурд за нас. Можеш ли да си представиш как готвя, чистя и шетам сама за по 20 минутки. Една манджа започвам сутрин и ако успея да я приготвя до 20:00 часа съм отличника за деня. Laughing
Радвай се, че си имаш бебе ангелче! И не го буди за папо.
То не е гладно като моето АЛИ.

# 7
  • Мнения: 4 414
и ние на вашата възраст бяхме така...живот си живеех Wink  ела сега да ни видиш - яде по 7-8, че и 9 пъти на денонощие.
няма за какво да се притесняваш - наслаждавай се на спокойствието:)

# 8
  • Мнения: 684
EEE 4e towa e super tykmo 6te po4iwa6 i ti!Za6to ne se zedi6 kogato e wreme za towa hranene koeto propuskate za da ne ti namalee kyrmata.Ina4e ne se pritesnqvai toi si go nawakswa sys synq.Az nikoga ne sym budila dy6terq si za qdene no tq v edin moment sama si napravi rejima i sega e na 10.5m i si znae koga qde koga spi i t.n.E estestveno 4e i se meni rejima kolkoto porastva no si ima takyv.

# 9
  • Мнения: X
Малиииии как искам и аз така  #Puppy dog

# 10
  • Мнения: 516
Благодаря ви,за отговорите,мами Grinning
Наистина,не е лощо бебо да поспива по толкова много,но под4ертавам,това май е временно явление.
Днес за първи път от половин месец насам,се събуди,да яде в 15.30h.Сега се убеждавам,4е,ако наистина е гладен,той сам ще се събуди,както го направи този следобед.Засега несъм мислила да се цедя,когато пропусне ядене,защото несъм 4увствала гърдите си напрегнати.В момента бебо,"му4и "доволно на спалнята Stuck Out Tongue и съм му много благодарна,4е ми позволи да ви напиша на спокоиствие този постинг Wink

# 11
  • вляво от асансьора
  • Мнения: 1 262
Nie imahme podoben problem,no Marti kato iade6e v 9h,ta posle 4aaak v 5-6.Ama az nali mnogo knigi 4ela  umnikuu budeh Marti nasila v 3h i taka toi sam se nau4i da se budi.Dobre,4e edna priatelka mi otvori o4ite,4e zapo4nahme obratnata procedura-otu4vane

Общи условия

Активация на акаунт