Търкане с утайка от кафе срещу целулит

  • 10 780
  • 31
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 540
Здравейте!

Преди седмица започнах ежедневно, вечер, да правя въпросната процедура. Четох всички теми из форума на тази тема, но все пак бих искала да ви попитам дали и вие правите тази процедура понастоящем (понеже темичките, които четох бяха от 04/05 година). Моля ви да споделите откога си правите тази процедура, какъв ефект виждате и т.н.
Аз мога да споделя че след разтъркването чувствам краката си все едно са пили кафе  Laughing, тоест тонизирани. След седмица употреба целулита все още си е там разбира се, но вече не ме боли, както преди. Преди като си натиснех проблемната зона и ме болеше. Сега като че ли се е поосвободило някак си от напрежение. Дано след някой друг месец да го разкарам този целулит!
От утре уж започвам и на фитнес да ходя  Blush

Моля ви да споделите при вас как е!
  bouquet

# 1
  • Мнения: 1 540
Никой ли не си е правил такова нещо... Embarassed  Rolling Eyes

# 2
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Имаше някъде в темите споменатата процедурата. Аз съм я пробвала. Ефект няма, но наистина добре ексфолира.

# 3
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 330
Аз го правя, но не всеки ден. През два-три, ако не забрзвя  Rolling Eyes. От около 2 месеца, видим ефект няма, но чувствам кожата си гладка.

# 4
  • Мнения: 2 849
Ефект не видях ,правих го стриктно 1 месец .Освен  ,че носих аромат на кафе и търках  ваната всеки ден ,и ми се поизглади кожата друго не стана . Sunglasses

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 765
Правих пролетта за месец заедно 20 мин. през ден на кростренажора. При мен имаше ефект, който се запази. След процедурата мажех със анти целулитен или стягащ лосион. Лошото само е че съм непостоянна и от тогава не съм го правила.

Но трябва да се внимава и мисля, че е добре да се правят почивки, защото можеш да направиш алергична реакция. Имаше писано за такива случаи някъде из темите.

Моя приятелка след втората процедура май Thinking се беше изринала.

# 6
  • София
  • Мнения: 10 291
При мен ефекта беше очеваден за по-малко от месец, но такава алергия си докарах от кафето, че си мацах краката цяла седмица, с какво ли не само и само да не ме сърбят  Sick

# 7
  • Мнения: 389
rorrr,

пробвай сапун с етерични масла, има един с масло от хвойна точно против целулит с масажна гъба вътре, жули доста. Продават ги във фоайето на ФК, претеглят ти колкото голямо парченце искаш (1.80 лв за 100 гр). Спорт през ден, къпане и масаж с този сапун, без кремове против целулит и имаше видим ефект след около 2 седмици. (По-късно спрях спорта, защото нямах време и от газирани напитки и други боклуци пак накъдрих кълките, но самият сапун помага, когато е комбиниран с други мерки)  Peace


# 8
  • Мнения: 3 456
Моята сестра редовно си прави това с кафето и наистина няма целулит, но тя страшно много се движи. Пък и винаги е имала съвсем малко.

# 9
  • Мнения: 1 540
eliss, ти си ми надеждата да има ефект и при мен   bouquet

Рони Бонбони, не мисля че този сапун ще ми подейства. Иначе съм се заглеждала и по него  Simple Smile Според мен процедурата с кафето би трябвало да има ефект предвид кофеина, а не толкова заради търкането. Трябва наистина спорт и движение, за да се размърдат заседелите се места по бедрата. Аз все още "тръгвам на фитнес", но пък вървя за работа и обратно всеки ден (е, понякога съгрешавам с автобуса  Embarassed)

Благодаря ви на всичките, че ме упътихте!!!   bouquet

# 10
  • Мнения: 293
а бе, за тая работа съм чела някъде, че ставало с увиване с домакинско фолио.. и стоене 15 мин. (ако имаш времето, де), ама познай дали съм го пробвала  Embarassed

# 11
  • Мнения: 528
При мен има ефект и то видим, но аз използвам мляно кафе /не утайката/, смесвам го с малко мед и масажирам проблемните места поне 10 мин.  Naughty използвам същата смес за ексфолиране на цялото тяло, кожата ми става супер гладка.
Не трябва да се забравя и спорта  Peace

# 12
  • Мнения: 6 155
Има ефект, но трябва постоянство Confused
Ако целулита е по-малко има видим ефект за около месец /е, не да изчезне съвсем Laughing/. Особено ако се комбинира и с антицелулитни кремове и спорт.
Вимавайте само ако сте по-чувствителни на тема "кафе" да не се търкате вечер, защото няма да може да спите Wink

# 13
  • Мнения: 1 540
Вимавайте само ако сте по-чувствителни на тема "кафе" да не се търкате вечер, защото няма да може да спите Wink

Аз по принцип след обяд не пия кафе, защото не мога после да спя, но пък след като си направя процедурата вечер спя спокойно  Simple Smile

# 14
  • Бургас
  • Мнения: 765
eliss, ти си ми надеждата да има ефект и при мен   bouquet

[
Дано има ефект и при теб.  Grinning
а бе, за тая работа съм чела някъде, че ставало с увиване с домакинско фолио.. и стоене 15 мин. (ако имаш времето, де), ама познай дали съм го пробвала  Embarassed
и това пробвах, но ми беше много неудобно с него и се отказах след първите 3-4 дни. Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт