Първолаче смело крачи, напред към трудните задачи!

  • 19 409
  • 285
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 937
Trislon, аз не мога да видя коя е книгата.

Но пък ми се струва, че видях теб на една портретна снимка  Grinning
Много си хубава!

Момичета, да се похваля и да почерпя и вас - преди малко станах стринка за трети път, след двете момчета, сега на момиченце!

# 31
  • Мнения: 1 258
Verdad,направо ме оздачи!И така,както говориш,със сигурност не съм била аз. JoyЯ кажи какъв портрет на лични да видим.

А книгата е:"Годините в училище"на Спок.

# 32
Здравейте момичета.

Някоя от вас има ли тази книга да сподели отзиви?

Аз я имам, но не съм очарована, даже стигнах до половината и я зарязах. Не че е лоша, но не е толкова специализирана за учениците колкото на мен ми се искаше.

# 33
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Нямям я книгата, ама ще видя да я потърса.



Честито на Verdad, много много радости


Здравейте момичета.

Някоя от вас има ли тази книга да сподели отзиви?

Аз я имам, но не съм очарована, даже стигнах до половината и я зарязах. Не че е лоша, но не е толкова специализирана за учениците колкото на мен ми се искаше.



ами хайде споделете за какви става дума

# 34
  • Мнения: 11 607
Лично аз не съм очарована от Спок и само като го чуя - бягам надалеко!

# 35
  • Мнения: 1 492
Вили, честитооо  bouquet  bouquet  bouquet
Да ви е жива и здрава девойката. Hug

# 36
Значи за книгата на Спок - има прекалено много примери за 2,3 годишни деца, нещо което вече не ми е толкова интересно. Не се говори много за училището, а по-скоро за общи теми - възпитание, за отношенията на децата в едно семейство, проблеми от сорта на по-голямо дете/ по-малко, ревност и т.н., разведени или разделени родители...както казах не я дочетох. Има и много често изказвания от сорта на " Проблемите в американското семейство са еди какви си..." Малко сухо ми звучеше. Но иначе е джобен формат и не е скъпа, така че не казвам да не си я купите  Simple Smile

# 37
  • Мнения: 1 258
Лично аз не съм очарована от Спок и само като го чуя - бягам надалеко!

И аз така,ама все си викам да му дам ооще един шанс. Wink

# 38
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Аз разбрах, че не ни агетирате, но мен например ме интересува отношение родители клас учителка. Начин от малки да са приятели, да помогнем и ние родителите за това.

# 39
  • Мнения: 1 937
неопитна спомена преди време за "Позитивното възпитание в училище", ама така и не разбрах подробности.
И аз съм предубедена към Спок, но пък не отричам нуждата от подобна помощна литература.

Благодаря за пожеланията, момичета.
Това е трето дете на етърва ми - има студент и... първокласник.
Преди време се шегуваше, че й е писнало да посреща 15-ти септември.
Е, няма да се отърве.  Grinning

Пожелавам на Стели на Веси никакви болежки повече.

Редактирам, защото я намерих въпросната книжка тук.

А тук пък, разни други интересни заглавия.

Последна редакция: ср, 25 окт 2006, 11:19 от Verdad

# 40
  • София
  • Мнения: 4 272
Побутвам малко темичката напред, че е срамота да е на 2-ра страница Wink
Вердад, честито бебче на етърва ти  bouquet
Моят първо класник вчера много ме разсмя. Тъкмо се зарадвах, че има Браво и в тетрадката по писане, и в учебника по математика и...гледам учебната тетрадка по български език. Учат буквата "Е". Отдолу има картинки на предмети, съдържащи буквата "е" със съответния брой квадратчета. И моят писал: заек, зеле...и където е петелът написал кокок  hahaha Явно е започнал да пише кокошка, но като не му е стигнало мястото, е решил, че и кокок ще свърши работа Joy Та така...още ме разсмива и измисля все нови думи...

# 41
  • Мнения: 1 937
lea, още се смея с глас. Joy
Ралица пък скоро, посочвайки реклама по телевизията ми каза, че иска да става стриптизьорка.
А на екрана - стюардеса хвалеше популярна марка сапун. Laughing

Вчера купих книжка с диктовки, може и да е излишно, но момичето в книжарницата така я похвали, че просто не устоях.
Сборник диктовки за първокласници, на изд. Димант.

# 42
  • София
  • Мнения: 4 272
Хайде още малко да ви разсмея. Като каза за твоята стриптизьорка и се сетих, че Боби като беше по-малък се беше впечатлил от гасенето на един пожар. Тогава категорично заяви: "Ще ставам поженкар!"
А пък аз не съм купувала никакви извънкласни помагала. Вземам сина си в 16,30-17 ч. от занималнята и не искам да му запълвам малкото свободно време. Сега, когато е топло, гледаме да сме повече навън. За после ще мисля.. newsm78

# 43
  • Мнения: 1 413
Здравейте всички! Не съм писала досега, защото сменям работата и ту чета, ту изчезвам, но много искам да споделя как е при нас. Както виждате, заедно с Ева и аз съм първокласничка - вълнувам се много и съм щастлива и горда като я водя сутрин. Мисля, че се справя, чисто работи, ходи с желание. Ще започна да записвам бисерите - този кокок е супер! Joy
Вердад, честито ново бебе, да расте здраво и щастливо!
Каква е тази ваканция от 9 до 12 ноември newsm78
Ева ще каже "е, жалко, няма да ходя на училище" - има чудесна учителка и добра приятелка в класа. Но играе с още 2-3 деца, а вашите как са с общуването?
Казва, че по английски госпожата работи предимно с децата, които учат извънкласно - само това не ми харесва. В началото не искаше да има компютри, но сега като че се увлече и успокои.
Това е, чета ви и много ви обичам, мами  Hug  bouquet

# 44
  • Мнения: 1 937
мечтица, дано да сте намерили якето, за което сподели в съседна тема.
Всъщност и Ралица си е забравила жилетката, но поне знам откъде да си я взема утре.

Искам да похваля дъщеря си за невероятната рисунка на тема - човешко тяло от геометрични фигури.
Нарисувала е Пипи, ще се опитам да ви я покажа малко по-късно.

Общи условия

Активация на акаунт