Огромни плюски

  • 2 094
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 397
Направо вече нямам думи и нерви  Cry Crazy Упорита хрема, кашлица и за капак се събужда след следобедния сън с огромно нещо като от ухапване от комар, но двойно по-голямо на бузата и 2 още по-големи на кръста и дупето  ooooh! Педиатъра каза, че това е хранителна алергия и да яде само картофи, ориз, солети и обик. бисквити  Sad Някой би ли казал какво друго може  Cry физиологичния р-ор да слагам ли - без него няма да спим тази нощ  Cry Колко дена е този режим? Ужас ще се гръмна вече  #2gunfire

# 1
  • Мнения: 1 079
не мисля че има проблем с физиолотичния разтвор .Ние сме алергични и към лекарства - нямаме проблем с него определено .Ако ви е страх Стеримар върши същата работа .
Към картоф и ориз също може да има прояви на алергия да не говорим за бисквити и солети .....
Да не би да го е ухапало нещо детенце .Имали ли сте проблем до сега ?
Всяко нещо трябва да се докаже  по възможност .

# 2
  • Мнения: 5 370
Мен ако питаш-може да е ухапване от нещо. Станислав са го хапали освен комари и паяци.
необичайни храни давала ли си? Нали е захранена с почти всичко?
Понякога се чудя на докторите как така категорично решават и отсичат, че нещо си е АЛЕРГИЯ- и мене ме бяха така подлудили, и то светило в областта на алергиите. ooooh!

# 3
  • Мнения: 1 942
4 плюски на различни места и лекаря предполага хранителна алергия? Учудена съм  Shocked Според мен е ухапано /да речем от паяк/. С какво ги мажеш? Незавизимо дали е ухапано или алергия фенистила е добър за мазане и така няма да го сърби детенце. 

# 4
  • Мнения: 397
Не съм ги мазала с нищо дадох й 1 лъжица Ериос (по препоръка на педиатъра) и до 1 час всичко беше изчезнало без помен за появата им. Захранена е с абсолютно всичко. Мед й давам от 1-2 месеца без да е дала реакция до сега. Сутринта и правих 2 пъти чай от бял бъз със доста голямо количество мед (билков). Същия съм давала и преди няколко дни без проблеми. Другото, което е яла са бисквити с какао Закуска. Доста голямо количество е яла млечни продукти. Млечна супа с грис вчера 2 пъти - и на обяд и на вечеря. А също и днес на обяд (това бяха сготвили в кухнята) Отделно пие 200 мл Аптамил вечер преди лягане. Възможно ли е да съм прекалила с белтъчините  newsm78 Тази вечер ме беше страх да дам мляко. Яде картофи със ориз като супа, милата и само сол  Crazy Представям си как ще се запече от тези неща  Sick Как ще ме посъветвате да почна захранването  Confused

# 5
  • Мнения: 397
Възможно ли е да е от капки Макситрол, който слагам от 3 дена и последно бях капвала вечерта. Дали може да е реакция след три дена  newsm78 Другото, което давам от 10-тина дни е Ликуйд фор кидс. Това са новите лекарства, другите си й ги давам от бебе.

# 6
  • Мнения: 1 878
Съвсем възможно е да е алергична реакция, този тип се нарича Копривна треска и ние сме го получавали от прекалено дълго даване на много лекарства - след като спрях всичко за един ден тези плюски изчезнаха, от тогава много внимавам какво, защо и по колко давам  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт