Не е ли вече време да имаме зъбки?

  • 1 762
  • 53
  •   1
Отговори
  • Мнения: 878
Не е ли вече време да имаме зъбки? Вече сме на почти 9 месеца а и намерение нямат да се показват. newsm78

Последна редакция: пн, 23 окт 2006, 21:13 от Vivi

# 1
  • Мнения: 7 803
на теди и изби първият на година и 1 седмица  Mr. Green

# 2
  • Мнения: 878
малеееее

# 3
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
За теб не е време, но за детето ти наближава да му се покаже първият зъб.На Александър изби на 11 месеца.

# 4
  • Мнения: 8 917
На Гери й се появи около годинката Peace

# 5
  • Мнения: 1 427
Първият зъб на дъщеря ми изби на 1,2 месеца bowuu

# 6
  • Мнения: 2 910
На дъщеря ми първият зъб изби на 1г. и 1м.

# 7
  • Мнения: 397
Не е ли вече време да имаме зъбки? Вече сме на почти 9 месеца а и намерение нямат да се показват. newsm78
Не се притеснявай - ще изникнат!
При всяко дете е индивидуално!!! Peace
Все пак няма такъв случай, при който на човек да не са му изникнали зъби, нали!?! Laughing

# 8
  • Мнения: 1 233
Ние имаме зъб, но децата на доста мои приятелки им поникнаха зъбките към годинка. Споко Peace

# 9
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Първият зъб на дъщеря ми изби на 1,2 месеца bowuu
 ShockedНа 6 седмици ли Shocked Shocked Shocked

# 10
  • Мнения: 7 803
Първият зъб на дъщеря ми изби на 1,2 месеца bowuu
 ShockedНа 6 седмици ли Shocked Shocked Shocked
и аз това се замислих  Thinking или пък се е объркала 1 год и 2 месеца е искала да каже  Thinking

# 11
  • Мнения: 949
Първият ни зъб изби на 9 месеца и 1 седмица-кътник.

# 12
  • Мнения: 843
  ООО и аз доста се притеснявах. Но, сега като чета, определено не е изключение момиченцето ми. На всичкото отгоре  не само ,че поникнаха на 1г. 2 м., но тръгнаха от най- различни страни.     Успокоиха ме, че нито е странно, нито късно, нито опасно:-))(/ влючително и тук е писано  и  това НАЙ-ВЕЧЕ ме успокои, реалните майки с реалното зъбоникнене/
      Е, сега се хапем на поразия:-)))
      Желая ти безболезнено вадене на зъбките и не се притеснявай! Hug

   

# 13
  • Мнения: 878
а това ,че ще избият по-късно значи ли ,че ще е по- болезнено или е индивидуално и няма значение възрастта?

# 14
  • Бургас
  • Мнения: 10 817
Първото ни зъбче изби 2 седмици преди първия ни рожден ден,като тогава имаше само нощни пробуждания,но сега с второто минахме през доста неразположения.

# 15
  • Мнения: 2 897
Първият зъб на дъщеря ми изби на 1,2 месеца bowuu
 ShockedНа 6 седмици ли Shocked Shocked Shocked
и аз това се замислих  Thinking или пък се е объркала 1 год и 2 месеца е искала да каже  Thinking

Много ясно Grinning
По темата-не се притеснявай, при всяко детенце е индивидуално PeaceСинът ми е на десет месеца,още няма зъбки

# 16
  • Мнения: 1 186

И ние сме на 10 месеца и все още нямаме зъбче Rolling Eyes....и така като гледам -няма никакво намереие да излиза...а пък искам вече да има зъбчета Rolling Eyes....но наистина при всяко дете е различно-на някои им излизат на 3 месеца,на други на 1 година
Казват че колкото по-късно,по-добре защото щели да са и здрави зъбите....да ама на мен като първия зъб е избил на 1г.и половина.....уви,зъбите ми изобщо не са здрави

Последна редакция: вт, 24 окт 2006, 10:17 от IVKA&MIMI

# 17
  • Варна
  • Мнения: 1 916
И аз да кажа, че и на Марти късно му излезе зъбче - първият малко преди 10 мес., вторият 10 дни след това. Сега има едно зъбче и половина  hahaha
И все ми е тая вярно ли е, че са по-здрави или не. Каквото дойде  Rolling Eyes

# 18
  • Мнения: 1 639
Първият зъб на дъщеря ми изби на 1,2 месеца bowuu
 ShockedНа 6 седмици ли Shocked Shocked Shocked

 Joy Споконо!
На 1г и 2 м изникна първото зъбче на сладка  Йоана.  Grinning

# 19
  • Мнения: 4 399
Ох, пак ли? Преди има-няма 2 седмици имаше подобна тема. Щом нямате зъбче, значи не ви е време, в тия неща няма срокове. За да те успокоя ще ти кажа че и ние си нямаме нито един зъб, обаче това не ме притеснява ни най-малко.

# 20
  • Мнения: 6 461
На Тошко първото му зъбче излезе на 9 месеца. Simple Smile
На Пламе първото му зъбче излезе на 1 годинка . Simple Smile

# 21
  • Мнения: 6 164
Ами по книга да, но всичко е индивидуално и ако не стане по книга не значи, че не е нормално.

# 22
  • Мнения: 1 427
Първият зъб на дъщеря ми изби на 1,2 месеца bowuu
  ShockedНа 6 седмици ли Shocked Shocked Shocked
Олееее ooooh!на година и два месеца изби EmbarassedМалко съм разсеяна Crazy

# 23
  • Емаесесаесесапипиа
  • Мнения: 488
И на дъщеря ми първият й зъб изби след като беше навършила 9 месеца, както и между впрочем на поне четири бебета около нас, които познавам, така че едва ли е голяма рядкост някаква. Сега на година и четири месеца има четири зъба. Имаме едно познато момченце на нейната възраст с 17 зъба, така че явно си е до натура, а не до възраст Simple Smile

# 24
  • Хасково
  • Мнения: 726
бебка също още няма зъбче, а брат и на тази възраст имаше 2 , но изобщо не се притеснявам- човек без зъби няма Laughing

# 25
  • Мнения: 5 026
Не е ли вече време да имаме зъбки? Вече сме на почти 9 месеца а и намерение нямат да се показват. newsm78
И ние още си нямаме, но все пак никой не е останал без зъби досега Wink  Чакаме вече 2-3 месеца, все се мажем, чешем...и чакаме.

# 26
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
 
Олееее ooooh!на година и два месеца изби EmbarassedМалко съм разсеяна Crazy
Чувала съм, че някои бебета се раждат със зъбче и за това се учудих много!
       
и ние си нямаме нито един зъб
Simple SmileВъзмутена съм колко щърби майки има във форума LaughingВзимайте мерки момичета, ходете на зъболекар-не се занемарявайте така Hug  bouquet

# 27
  • Мнения: 1 117
Валери имаше първото си зъбче на 10 месеца. Преди това нямаше признаци дасе появява. Двете долни зъбчета изникнаха един след друг в два последователни дни. Simple Smile

# 28
  • София
  • Мнения: 3 271
На нас първият ни зъб се появи на почти 11 месеца - споко  Hug

# 29
  • София
  • Мнения: 3 820
На Дани първото зъбче му се показа малко преди да направи 10 месеца.

# 30
  • Мнения: 107
Индивидуално е! Не се притеснявай, ще изникнат зъбаците! Биляна на 4 месеца беше с два зъба, а вече е с всички възможни! На мама акулката! Laughing

# 31
  • Мнения: 1 030
Искам да кажа, че не е вярно това, че рано изникналите зъби означават, че детето после няма да има здрави зъби. Аз на 4 м съм имала 2 зъба, които майка ми открила, докато ме кърми / не е разбрала кога са избили, явно не съм се мъчила/. Сега имам относително здрави зъби, досега зъб не ме е болял никога.

# 32
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Няма страшно, ще пораснат! На Георги му избиха на 9,5 месеца.

# 33
Ние сме на 1г. и си имаме зъбчета,но имам познати които все още си нямат.Всяко дете се развива различно тъй че спокойно.

# 34
  • Мнения: 8 505
Ще порастнат,спокойно.Казват че колкото по-късно порастнат,толкова по-здрави са.На дъщеря ми първият изби на 7м.

# 35
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 1 571
Ама ти защо толкова бързаш !!! Не се притеснявай миличка без зъбки няма да останете  Mr. Green. На мойта мома на 11 месеца някъде и изби първото зъбче.

# 36
  • Мнения: 5 103
Човек без зъби няма, така че споко Peace

# 37
  • Мнения: 1 058
Първия зъб му изби на 10м, а сега се появи и първия кътник.

# 38
  • Мнения: 2 015
Чувала съм, че колкото по късно избият, толкова по здрави били зъбите за в бъдеще.

# 39
  • Мнения: 262
на 6 месеца и 20 дни изби първото зъбче.на другият ден още едно до него.3 часа вечер преди да пробият беше кошмар. на сутринта щом прорязаха всичко се оправи. баща й  на 3 месеца е бил с 1 зъбче,а аз на 10.споко!!! Rolling Eyes Wink

# 40
  • Мнения: 49
Наистина няма нужда от притеснение. На моята дъщеричка първия зъб
се появи като стана на 11 месеца, а има случаи когато изниква и след
навършване на 1 г.  Wink

# 41
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
И аз мисля, че няма защо да се притесняваш, няма човек без зъби, а и може би ще са ви по-здрави.

# 42
  • Мнения: 773
Анди също все още няма зъбки, а пък е на година и два месеца. Вече свикнахме, че нашто бебе е беззъбо. Laughing

# 43
  • Мнения: 3 478
Аз личен опит нямам, ама и друг път съм казвала за успокоение, че на приятелката ми малката изкара първо зъбче на 14 месеца. Чувала съм и да казват, че колкото по-късно, толкова по-добре.

# 44
  • Мнения: 136
Успокой се! Да си виждала човек без зъби! Всички имат, нали?
До навършване на 1 г. ще имате поне един, споко!!!

# 45
  • Мнения: 3 360
Спокойно-ще се появят LaughingНа някои деца по -рано,на други по-късно....няма страшно-без зъбки няма да остане Hug

# 46
  • Мнения: 5 362
На Кали първия зъб изби на 4 месеца.След това голяма пауза и чак но 10 мес. започнаха да излизат и другите.
На моята кръстница дъщеричката се сдоби със зъб на 1г.и1мес.
Споко,ще излязат! Peace

# 47
  • Мнения: 4 621
Чувала съм, че колкото по-късно се появят зъбките, толкова са по-здрави, така, че нямаш повод за тревога Peace

# 48
  • Мнения: 191
Всичко е строго индивидуално,по принципе нормално да имате зъбче в началото на 7мия месец,но и да нямамате все някога ще имате,детето няма да остане без зъбки бъди сигурна.Ние сме на 10 месеца и имаме 10 зъба,ама то сие различно ,както казах:))

# 49
  • Мнения: 108
недей да се тревожиш, попитай бабите кога са излезли зъбите на мама и на тати и се ориентирай!Моят син навърши годинка и вече от няколко дни има първото бисерче в устата!

# 50
  • София
  • Мнения: 2 967
Не, не се притеснявай. Ако някъде до годинка и половина не излезат, то тогава се консултирай.

# 51
  • Мнения: 8 917
Не е ли вече време да имаме зъбки? Вече сме на почти 9 месеца а и намерение нямат да се показват. newsm78
На Гери изникнаха към годинката. Спокойно - човек без зъби не е останал Peace

# 52
  • Мнения: 318
Не се притеснявай до годинката ще избият, само нека детенце е спокойно и всичко мине леко!

# 53
  • Мнения: 2 407
Нащо излезеточно на 9 месец.Спокойно ще излязат.

Общи условия

Активация на акаунт