Вредно ли е това "пазене" ?

  • 13 557
  • 116
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 517
С риск да се отклоня от темата, ще попитам тези, които не се "пазят" като нас, а използват други мерки: щом използвате някакви предпазни зредства = мъжът свършва вътре? или не? А сега като се замисля и си давам сметка, че когато му дойде момента да се изпразни няма кой знае какво значение дали ще го направи вън или вътре. По-скоро иде реч за прекъсването на акта (демек идва му, пък се стиска), но не от страх да не го свърши вътре и да забремени жената, а по-скоро за удължаване на акта. А "удължаването" го практикуват всички май. Щото на татковците им идва да свършат преди жената да е готова и се постискват малко...и накрая дори да свърши вътре той преди това се е стискал...

# 31
  • Мнения: 7 640
С риск да се отклоня от темата, ще попитам тези, които не се "пазят" като нас, а използват други мерки: щом използвате някакви предпазни зредства = мъжът свършва вътре? или не? А сега като се замисля и си давам сметка, че когато му дойде момента да се изпразни няма кой знае какво значение дали ще го направи вън или вътре. По-скоро иде реч за прекъсването на акта (демек идва му, пък се стиска), но не от страх да не го свърши вътре и да забремени жената, а по-скоро за удължаване на акта. А "удължаването" го практикуват всички май. Щото на татковците им идва да свършат преди жената да е готова и се постискват малко...и накрая дори да свърши вътре той преди това се е стискал...

нали затова са контрацептивите- да правиш спокойно секс.
Странен ми е въпроса ти, при положение, че си на таблетки, със спирала или ползвате презерватив да свършва отвън  Rolling Eyes- няма смисъл просто.
Знам и за такива случаи всъщност- така сумират процентите на сигурност на отделните методи мои познати.

А за другото- ами не е така. Процесът на изпразване не е тръгнал при удължаване на акта.

# 32
  • Мнения: 3 447
Пък нали гледаш рекламите-еди колко си процента от мъжете са с проблеми с простатата Sunglasses
Еее, ама ти видяла ли си индийци в тия реклами Wink

# 33
  • Мнения: 7 640
пореде офф-Тантра сексът индийски ли е newsm78

# 34
  • Мнения: 2 495
пореде офф-Тантра сексът индийски ли е newsm78
и аз тъй съм чувала Wink
Така и не разбрах смислъла на тази Тантра newsm78

# 35
  • Мнения: 3 447
пореде офф-Тантра сексът индийски ли е newsm78
ъхъм, китайците също имат нещо подобно Simple Smile

# 36
Тантра обяснява секса като енергийна коминикация.

Обикновенния секс е свързанс много загуба на енергия от мъжка страна.

Чрез тантра практиките би трябвало да се регулира тази загуба, като целта е да не се губи а да се добавя енергия.

Даже четох, че правилно правен секс би трябвало да ни запълни нуждата от секс поне за една година....

Блазя им на тантра майсторите:)

# 37
  • Мнения: 7 640


Даже четох, че правилно правен секс би трябвало да ни запълни нуждата от секс поне за една година....


благодарим, аз предпочитам тогава да се изразходваме честичко, каквото ще да става Mr. Green

# 38
  • Мнения: 2 327
Абе те тантра майсторите могат да свършат и само при идеята за секс - правилния момент, идеалното място и условия, с или без жена Simple Smile

Идеята на всички източни изкуства (не само любовни) е контролът на енергията в тялото и правилното и насочване. Там физическата страна остава малко по-назад.

# 39


Даже четох, че правилно правен секс би трябвало да ни запълни нуждата от секс поне за една година....


благодарим, аз предпочитам тогава да се изразходваме честичко, каквото ще да става Mr. Green

Веднъж годишно ама 10 часа!!!!

Ако направим справка с Паоло Куелю ( 11 мин) това се равнява на повече от веднъж седмично...

Нещо, което за доста от нас е мираж  bouquet

# 40
  • Мнения: 7 640
ми пак не ща Crossing Arms

Тоя Пауло да има да взема. Ако го правим веднъж годишно, ще е многократно и пак ще е десет часа smile3534  smile3532

# 41
  • на кого му пука
  • Мнения: 923
Цитат
Аз лично обожавам спиралите. Защо толкова ви е страх от тях? Изпитва ли се дисконфорт?

Ще ти дам конкретен примен с мен.
След раждането си поставих спирала защото не желаех да забременея непланирано ,а и мъжа ми постоянно мрънкаше .Той не харесва така нареченото "пазене".
В началото усещах известен дискомфорт но с времето изчезна.Интересно че и мъжът ми твърдеше че я усеща.Проблема се появи след време.Започнах да правя една упорита кандидоза ако не всеки месец то през месец.Ходих по всякакви лекари но никакъв резултат.Накрая се принудих да я махна и за известен период от време се оправих макар че и сега от време на време се активизира пак.
Иначе като метод за предпазване е много удобно стига да ви понесе на организма.

# 42
  • Пловдив
  • Мнения: 2 491
Мани, ако решиш да се пазиш, то с нищо не е за предпочитане.
Прекъснат акт- потенциал да нарушава хармонията.
Презерватив- намалява усещането.
Спирала-не съм ползвала, не знам.
Хапчета-не нарушават хармонията,но дали е много полезно да приемаш дълго време някакви си хормони отвън?

Най-добре да не се пазиш и да живеят децата Wink

# 43
  • Мнения: 1 517
Най-добре да не се пазиш и да живеят децата Wink
Ми то по тая логика или хич да не се съешаваме или многодетни мами да ставаме  newsm78

# 44
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 205
аз пък нигога няма да си набутам някаква спирала или да се тъпча с хормони, понеже някой не му било харесвало така :xarms, чувствал се напрегнат и т.н.
аз като драйфах 9 месеца и като лазих от болки в гърба и след това като преживях раждане, запушени канали и прочие ужасии, хубаво ли ми беше? удивлявам се на мъжкия егоизъм понякога... сега пък пазенето вредно било... това 100% мъж го твърди...

Общи условия

Активация на акаунт