нещо ме ухапа.какво да направя?

  • 3 203
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 801
извинявайте за нескопосния въпрос.
Нещо май ме ухапа(не съм 100% сигурна),но не видах какво и не мога да определя по белезите,досега не съм имала такива. Имам нужда от помощ какво да направя> ето как изглежда ухапаното


на пипане е твърдо и има нещо като връхче. Забелязах го преди два-три часа,но не обърнах внимание,само ме сърбеше малко и затова го намазах със спирт. Но сега започна да ме боли, по препоръка на мъжа ми, изпих един алергозан,но за съжаление в момента нямаме и алергозан за мазане. Някой дали е имал нещо подобно?

Последна редакция: пн, 23 окт 2006, 22:25 от furor

# 1
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
За мен е паяк, даже почти съм сигурна.

# 2
  • Мнения: 1 878
Възможно е да е и бълха - те така хапятна серии  Close Вземи ако имаш и се мазни с фенистил гел, или пък можеш да пийнеш от лекарствата н адетенце ако имате  - Кларитин, Зиртек, Ейриус или тем подобни антиалергични сиропчета.

# 3
  • Мнения: 945
Първата ми мисъл баше ухапи гo и ти...

И на мен ми прилича на паяк. НаблЮдавай се да не ти прилошава, да не вдигаш температура, да не се подува ръката ти повече от нормално(алергична реакция). Ама всичко това е мнооооого малко вероятно. В 99% от случаите нищо не е нужно да правиш, ще се оправи от самосебе си.

И не се паник'освай.  bouquet

# 4
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Може и комар да е Close
Сега, в края на сезона, тъй да се каже са много люти Twisted Evil
Малко са, но ги има и хапят като за последно.

# 5
  • Мнения: 99
И аз мисля, че е паяк. Имах същото ухапване.Мажи го с Фенистил гел няколко дена, а ако започне да се появява обрив и по др. места е добре да отидеш на алерголог. Забравих- сложи в една торбичка лед и я постави върху мястото на ухапването, дръж я колкото може да търпиш. Това го направи няколко пъти дневно.

# 6
  • Мнения: 801
Първата ми мисъл баше ухапи гo и ти...

И на мен ми прилича на паяк. НаблЮдавай се да не ти прилошава, да не вдигаш температура, да не се подува ръката ти повече от нормално(алергична реакция). Ама всичко това е мнооооого малко вероятно. В 99% от случаите нищо не е нужно да правиш, ще се оправи от самосебе си.

И не се паник'освай.  bouquet
хахахахаха, и на мен ми се искаше да го ухапя,ама нейсе,гадината ичезна преди да го спипам
момичета,благодаря ви,оказа се,че е паяк все пак,но явно аз съм от този 1 %,които развиват алергична реакция......сега даже и някакви хапове пия за това "безобидно" ухапване....освен геловете за мазане.....

Общи условия

Активация на акаунт