За какво най-често се карате у дома?

  • 8 816
  • 146
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 7 097
За глупости ... защото сме изнервени ... от глупости

То май така излиза - изнервени сме и си го изкарваме на най-близките, тези, които най-малко заслужават го отнасят... Rolling Eyes

# 16
  • Мнения: 1 517
За глупости  Laughing Кликнах на опция "роднини", но и "пари" можех да избера. Или аз мърморя, че не ми обръща внимание и такива подобни...абе за най-различни ГЛУПОСТИ. Хубавото е, че не стоим дълго скарани и все по-рядко се скарваме.

# 17
  • Мнения: 245
Да прави сте май наистина се кареме все за глупости и сме се поизнервели.За това мъжа ми като почне да се чепка за глупости се изнасям в др стая или нещо друго и хич не му обръщам внимание.
И тайм аут, щото иначе ще ме ядоса и.. #2gunfire

# 18
  • Мнения: 3 268
То какво излезе,всички за глупости се караме.Хайде да се вземем в ръце и да се караме по-малко за незначителните неща и да подхождаме към нещата с повече чувство за хумор Peace

# 19
  • Мнения: 245
Права си
ама като на човека срещу тебе в къщи му липсва чувството за хумор Crossing Arms

# 20
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Аз се карам с него.......той , милия, обикновено става повод за това..........защото сам измисля програмата за свободните дни, без да се съобрази с мен....тогава избеснявам.......а той се чуди защо се ядосвам, като е дал толкова много от себе си, за да си прекараме добре.......как да му обявсня,като не вдява

# 21
  • София
  • Мнения: 1 621
Гласувах с "други". Най често се караме за ГЛУПОСТИ. Страшни сме от нищо-нещо да правим!

Точно! И ние така - предимно за глупости и маловажни неща. Rolling Eyes

# 22
  • София
  • Мнения: 4 966
Не се караме за глупости.Рядко се и караме.
Но като се случи в винаги за едно и също-местоживеенето ни,понякога и свекърите включвам. Mr. Greenв кавгата.
То попринцип като почнеш с едно,изреждаш всичко останало Laughing

# 23
  • Мнения: 2 495
Ами за глупости...но напоследък започнахме да се караме и за пари, което хич, ама хич не ми харесва Rolling Eyes

# 24
  • Мнения: 5 679
 FlutterНе мога да кажа за глупости, а за така наречените битовизми, както и заради детето например. Абе всеки е прав за себе си, ама аз повече мърморя Whistling Party

# 25
  • Мнения: 4 555
Най-често той ми се кара, когато закъснявам, защото аз направо се оливам със закъсненията. Но по-скоро е свикнал вече.
Иначе се случва да спорим за кой какво е искал да каже и да се стигне до повишаване на тон, но то не е точно каране.

# 26
  • Мнения: 8 505
Не се караме.Случва се да спорим за различни неща,но сред тях няма такова,което да преобладава.

# 27
Мъжът ми е абсолютно мрънкало,може да направи от мухата слон.Затова се караме за тотални глупости. Rolling EyesВече малко се уморих от това,търпя го 20 години и взе да ми писва.От друга страна пък почти няма други кусури,та затова и стискам зъби и вече като се разпени за нещо просто изключвам и не го чувам. ooooh!

Ужас... И аз съм същия:) Ще взема да ви запозная с жена ми:)

# 28
  • Мнения: 10 570
Гласувах с други, защото най често се караме за някакви незначителни глупости  Hug

# 29
  • Мнения: 948
Не се караме.Случва се да спорим за различни неща,но сред тях няма такова,което да преобладава.
И при нас е така. Hug

Общи условия

Активация на акаунт