шапка на такова време

  • 1 099
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 176
мами дали мога на това хубаво време да не слагам шапка на бебчо когато излизаме навън с количката или е много малък и трябва задължително да има шапка

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 891
Все пак не е лято ,края на октомври сме..Аз на мойта бебка и слагам задължително,не са чак толкова топли дните.

# 2
  • Мнения: 3 089
малки сте още - слагай.
на петра не слагам, но тя е на година, все пак.

# 3
  • Мнения: 6 164
Може да е по-тъничка, но задължително слагай.

# 4
  • София
  • Мнения: 6 964
Може да е по-тъничка, но задължително слагай.
Peace

# 5
  • Мнения: 6 461
Детенцето е много мъничко затова му слагай шапка Peace

# 6
  • Мнения: 1 564
Малкия е на 1г. и 5мес. и му слагам тънка шапка или качулка.

# 7
  • Мнения: 14 133
Детенцето е много мъничко затова му слагай шапка Peace
Peace

# 8
  • София
  • Мнения: 154
Присъединявам се към мнението че макар и тънка, шапчицата е препоръчителна за твоето мъниче.

# 9
  • Мнения: 374
добре де моят бебо е на 20 дни и точно вчера го изведох без шапка.какво като е краят на октомври, нали не става дума за месеца, а за температурата на момента, която вчера, поне при нас си беше лятна.и надолу не е бил навлечен и пак се изпоти от жегата, а какво щеше да е ако му бях сложила и шапката......???  Shocked

# 10
  • Мнения: 1 117
На тази възраст слагах на сина си тънка шапка . Peace

# 11
  • Мнения: 8 505
Тънка памучна шапка е достатъчна.

# 12
  • Мнения: 942
Детенцето е много мъничко затова му слагай шапка Peace
PeaceДори и да е тънка памучна шапчица

# 13
  • Мнения: 3 089
добре де моят бебо е на 20 дни и точно вчера го изведох без шапка.какво като е краят на октомври, нали не става дума за месеца, а за температурата на момента, която вчера, поне при нас си беше лятна.и надолу не е бил навлечен и пак се изпоти от жегата, а какво щеше да е ако му бях сложила и шапката......???  Shocked
децата губят 90% от телесната си температура именно през главата. затова се препоръчват шапките. не знам дали си обръщала внимание, но новородените през летото също (обикновено) са с шапка.
а за изпотяване - от шапката не може да се изпоти детето. може да се претопли единствено, ако е накачулено с много катове дрехи или завивки - терморегулацията на малките бебета не е 'изпипана' още, както знаеш.
от друга страна, щом майчиният ти инстинкт ти говори да не слагаш шапка - ми не слагай. никой насила не може да те задължи  Heart Eyes

# 14
  • Мнения: 2 040
Разбира се че ще й сложиш, на 1 месец е все пак ..  Peace
Аз на моята си й слагам, но и тя е голям любител на шапките и вчера въобще не беше за шапка, ама тя си извади една лятна и я нахлупи  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт