Хубави термо дънки/джинси за 2 годишни госпожици кипри при това :)?

  • 2 275
  • 28
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 6 559
Къде в София? Само грозни намирам беее и все момчешки модели.
Трябват ми за ръст 92-98 и предпочитам дънки, ако може с шарена подплатка  Crazy Crazy Crazy, която да се вижда като подгъна крачолите отдолу (щото мисля да взема маалко по-големи Twisted Evil, но последното не е задължително условие).
Досега съм гледала в Бокал, из Дружба, Хиполенд и в 2 ишлемеджийски магазина в Младост 3 и на Ситняково.
Моля, не ми казвайте Mothercare (освен ако няма разпрждажба Mr. Green) или нещо от сорта, че става вапрос за 2 чифта наведъж  Grinning. Повече от 60 лв. за брой не давам  Naughty.

# 1
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
На Соли Т гледа ли?
Ама не знам къде им е фирменият м-н...  newsm78 Едно време имаше на Стамболийски  Thinking
На пътеките на Мл.1А има 3бр. м-ни с турска, но качествена стока... Провери и там.

Лелелееее биби  ooooh!, как 60сет кинта за бебешки пУлон... Това си е още един чифт сутиен Wink  Laughing

П.П: Поправих се. За Соли Т говоря, да.

Последна редакция: ср, 25 окт 2006, 12:46 от Шани

# 2
  • Мнения: 2 197
На Солид гледа ли?
 Предполагам, че става въпрос за Соли-Т. Имат страхотни модели, но само джинси. Магазина им е на Христо Ботев, веднага след 5-те кьошета, като се върви към пл. Македония на левия тротоар, втория магазин. Други с хубави и качествени термо джинси са Бонита, мисля че имат и големи номера. Аз взех за дъщеря ми комплект гащеризон и якенце, светло сини, за 45 лв. много са сладки . Тя е малка, но мисля че имаше и по-големи номера. Аз взех нашия от Илиянци, в едно магазинче преди първа база, после видях, че ги има и в mal4o.com и се изядох от яд, че си загубих времето да обикалям, можеше да ми дойдат с кошарата...Опа, отплеснах се. Други, които имат такива подгъващи се дънки са V-baby. В страницата си имат страхотни модели, но не знам дали всички ги имат в наличност. Иначе магазина им е на ул. Ворино 21 (до пресечката на бул. Гоце Делчев и ул. Дойран)

# 3
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Биби ние купихме подплатени дънки от Бебелан, но преди 2-3 седмици. Струваха 32,50 лв. Отвътре подплатата е розово-цикламена. Ако те интересува утре следобед мога да проверя дали имат още и какви размери са. Имаха и джинси, но бяха бежови и кафяви

# 4
  • София
  • Мнения: 6 559
Много мерси. ДейзиГ моля, виж ако имаш път и в събота сме там. значи 92 или 98 те нашите девойки май са 1 калибър  Grinning. Сега ще видя и във V baby - бях ги забравила  ooooh! и в Малчо. Едно време като купувах за племенниците Соли Т ми беше любима фирма ма сега нещо тц.
 Hug Благодаря още веднъж

# 5
  • Мнения: 4 668
В подлеза на бул България и бул. Евлоги Георгиев ( където е Валенсиана ) са открили нов детски магазин с испански дрешки - казва се KIDS on SPEED има страхотни неща  Peace.

Аз купих на Марти точно такива джинси за каквито питаш - неговите са светлосини , термо , а като подгънеш крачола е бяло и синъо рае - струват само  24 лв.:lol: За дами имаше в бяло , розово и бежово , имаше и гащеризони .

Взех и жилетка - машинно плетена с качулка и подплата - 30 лв.
Раничка - меченце - 12 лв.
Пуловерчета - по 30 лв.

Магазина е страхотен и обслужването е много добро !
Мисля , че ще си харесаш нещо !

# 6
  • София
  • Мнения: 6 559
 тези в www.mal4o.com въобще не ми харесаха, верно че са по 9 лв, но не търся такива  Naughty, а V-baby  не мога да го отворя от бачкането  Sad. Пипинка мерси. ще видя и там през уикенда

# 7
  • Мнения: 4 668
Аз живея близо до V baby - ще проверя има ли такива и ще ти пиша да не се разкарваш излишно  Laughing

# 8
  • София
  • Мнения: 6 559
Аз живея близо до V baby - ще проверя има ли такива и ще ти пиша да не се разкарваш излишно  Laughing
10Х  Hug

# 9
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
В Бебелан в момента имат само едни дънки и те са малки. Тази или другата събота ще получават, но най-големия номер е 92 см.
Това са дънките




Има едни термо джинси. Лилаво-цикламени, едро кадифе, но и те са 92 см. Другите са момчешки - бежови и са 110 см. Джинси не се знае дали ще получават

# 10
  • Мнения: 2 197
тези в www.mal4o.com въобще не ми харесаха, верно че са по 9 лв, но не търся такива  Naughty, а V-baby  не мога да го отворя от бачкането  Sad. Пипинка мерси. ще видя и там през уикенда
На мен ми харесаха, страхотни са, девойката е като картинка в тях. Много се зарадвах, че са чарлстоун, защото всички други бебешки панталонки са прави, а така е много по-красиво. Е, малко повече цветове има бродерията, но все пак е детенце. И са направени специално за тънки девойчета като моето. А всъщност и цената ми хареса. Термоджинсите са прави, но пък са много приятни. А всъщност те май не са видели много добре производителя, защото етикета е на фирма Iztocno More и май са сръбски или хърватски.

# 11
  • София
  • Мнения: 6 559
И са направени специално за тънки девойчета като моето.
е браво  Crazy, с това изказване ме разби и моите са тънки, а понеже аз съм един лаком г.з сега ще взема да се размисля за по едни по-готини дънки за официалности и по едни джинси за игра.  Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling EyesА подплатата отвътре какъв цвят е ?

# 12
  • Мнения: 2 197
На термоджинсите подплатата е кафява вата (иначе панталоните са светло бежови). Те са малко по-широки . А, понеже джинсите вчера ги изпрах и бях скептична по отношение на оранжевия цвят - супер са, не само не се промени цвета, не стана на петна, но и не се гладят (защото имаме едни джинси на Дарк 7 , едро кадифе, които искат половин час гладене).

# 13
  • Мнения: 2 197
Подплатата не става за подгъване - вата си е,а и се вижда шевчето долу.

# 14
  • Мнения: 4 668
Аз само да се отчета , че ходих два пъти до V - baby и все е затворено и решетката е спусната  Sad От съседните магазини казаха , че работели , ама ...
Днес пак ще ги преслушам !

Общи условия

Активация на акаунт