За маслото в попарата

  • 1 461
  • 34
  •   1
Отговори
# 30
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
.............................. Кога да махна млечно хранене? newsm78
Аз ти препоръчвам след около месец поне..........

# 31
  • Мнения: 6 164
.............................. Кога да махна млечно хранене? newsm78
Аз ти препоръчвам след около месец поне..........

Oх не, аз имах предвид не млечно, в смисъл мляко, а да махна млякото от нещо. Например от попара/пюре/каша... И петте му хранения са с мляко - АМ, попара + АМ, зел. пюре + АМ, каша с АМ и последно пак АМ. Но на 6 мес. не искам да няма АМ в зел. пюре. Може би понякога попарата ще е с чай, а по-към 8-9 мес. като яде супи само ще си излезе АМ... Ок, правих се. Laughing

# 32
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
.............................. Кога да махна млечно хранене? newsm78
Аз ти препоръчвам след около месец поне..........

Oх не, аз имах предвид не млечно, в смисъл мляко, а да махна млякото от нещо. Например от попара/пюре/каша... И петте му хранения са с мляко - АМ, попара + АМ, зел. пюре + АМ, каша с АМ и последно пак АМ. Но на 6 мес. не искам да няма АМ в зел. пюре. Може би понякога попарата ще е с чай, а по-към 8-9 мес. като яде супи само ще си излезе АМ... Ок, правих се. Laughing
И аз това имах предвид, махни АМ от попарата например след около месец!

# 33
  • София
  • Мнения: 2 100
Кога да махна млечно хранене? newsm78

аз също съм от "рано захранилите", щото не кърмех, а няма детето до една година да го тъпча само с АМ, което то накрая хич и не понясяше Crossing Arms захраних я с попара точно на 6 месеца: сухар, захар, изкиснато сиренце, малко масло и чай, ама не помня май беше шипка или мента newsm78 криси си хапваше с удоволствие и доста и се услаждаше попарата с чай, с мляко не съм правила, щот на мен лично ми е гадна комбинацията мляко със сирене и масло Sick мисля , че няма проблем да замениш млякото с чайче Wink радвам се че има и други "раннозахранващи майки"  Hug, направо като четях кой до каква възраст нищо не дава имах чувство, че съм някво тъпо изключение

# 34
  • Мнения: 1 555
Аз не слагам масло в попарата  Naughty  правя я така -  сухар - 2 бр. , изкиснато сирене, половин бисквита и заливам с чай ! Наблягам основно на сиренето то според мен е полезното в попарата !!!!

Общи условия

Активация на акаунт