Помагат или пречат бабите?

  • 4 131
  • 81
  •   1
Отговори

Анкета

Помагат или пречат бабите при възпитанието на децата?

Опции:

* Гласуването приключено: нд, 29 окт 2006, 19:54

# 75
  • Мнения: 5 178
Моите бабетки са супер .. дундуркат нон-стоп и сменят пампита..  Heart Eyes  bouquet

# 76
  • Мнения: 271
Зависи от бабата. Едната беше неотлъчно до мен след раждането, чистеше, готвеше, къпеше бебо и правеше всичко останало вкъщи. За детето също много се грижеше, но така както аз искам и както аз и кажа. Другата идваше само да пречи, да си изгледа сериала вкъщи и да попита - кога го къпем, с какво го храним, какви памперси му слагаме и т.н. и т.н., за да разказва на клюкарките в техния квартал, а и  да твърди, че гледа детето. На всичко отгоре и постоянно ръсеше мозъци и искаше още на 1 месец да му дава каша от печено брашно. Само през трупа ми.

# 77
  • София
  • Мнения: 3 271
Помагат в повечето случай,е и малко глезят,но и ние ще сме така!

Така, така - много точно казано  Blush

# 78
  Наще май повече пречат Joy

# 79
  • София
  • Мнения: 3 645
Помагат в повечето случай,е и малко глезят,но и ние ще сме така!
newsm10

# 80
  • Мнения: 5 026
Помагат в повечето случай,е и малко глезят,но и ние ще сме така!
newsm10
Ами така е, но понякога  много дразнят с това! А за неуместните съвети...може да се пусне нова темичка  Wink

# 81
  • Мнения: 811
На мен лично ми пречат, за съжаление  Confused Просто сме много различни и със свекървата, и с майка ми. Пък и не понасям, когато някой се прави на "на всяка манджа мерудия", особено в моя дом, да ми държи сметка за неща, които не му влизат в работата.
Затова грижата за малката, от раждането до сега, сме я поели само ние със съпруга ми, и смея да кажа, че се справяме отлично  Blush

Общи условия

Активация на акаунт