Объркана съм

  • 1 226
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 152
Момичета, днес ходих на доктор за потвърждаване на бременността ми и тя ми каза че съм в 5-6 седмица,  а бебчето на видеозона се видя 15 мм. Да обаче сега чета тука, че размера му за този период трябва да е 5 мм. Защо е така, не знам какво става, наред ли е всичко? Тя ми каза пак да отида след 15 дена, за да види сърдечната дейност и структура...Моля ви отговорете ми

# 1
  • Мнения: 6 164
Тя ли ти каза, че е 15, или на теб така ти се видя?

# 2
  • Мнения: 152
ами долу на разпечатката така пишеше и аз като я питах това ли е размера и тя потвърди....

# 3
  • Мнения: 152
Възможно ли е да имам близнаци?

# 4
  • Мнения: 1 212
Ами най - лесно можеш да се ориентираш в коя седмица си от датата на последната ти редовна менструация - просто броиш седмиците до момента...
Имай в предвид също, че ехографите в повечето случай дават отклонения до 10 тина дни в датата на термина.
Споко и успешна бременност !  Peace

# 5
  • Мнения: 8 242
Нй-вероятно ти е сметнала термина по последната менструация.. А ако овулацията ти е била по-рано - ето защо ембриончето е по-голямо  Peace Не се притеснявай  Wink

# 6
  • Мнения: 372
няма от какво да се притесняваш  Laughing

# 7
  • Мнения: 1 058
На братовчедка ми и казаха, че бебето и /9-ти м./ е 4,200кг., а тя го роди 3кг. Отиди на друг лекар за твое успокоение.

# 8
  • Мнения: 491
Да не би да е имала предвид, че 15мм. е плодното сакче?

# 9
  • Мнения: 3 089
ми и аз си мисля, че в 5-6 г.с. се вижда плоден сак. бебето е много малко.

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 525
Със сигурност става въпрос за големина на плодният сак.

# 11
  • Мнения: 8 505
Да не би да е имала предвид, че 15мм. е плодното сакче?

И аз това си мисля.

# 12
  • Мнения: 4 621
Нй-вероятно ти е сметнала термина по последната менструация.. А ако овулацията ти е била по-рано - ето защо ембриончето е по-голямо  Peace Не се притеснявай  Wink
Peace

# 13
  • Мнения: 10 982
5-6 седмица е много ранна бременност и ако те гледат на коремен видеозон, ембриончето не се вижда и чува добре. Не се притеснявай  Peace

# 14
  • Мнения: 1 117
Не се притеснявай за това. Нали след 15 дни си на преглед и тогава ще се изясни всичко . Ехографите не могат да определят кога точно е станало бебчето Wink Hug

Общи условия

Активация на акаунт