Биг Брадър 3 - 8 част!

  • 18 613
  • 531
  •   1
Отговори

Анкета

Истинска ли е историята на Светлана?

Опции:

* Гласуването приключено: вт, 14 ное 2006, 08:02

# 30
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Хайде и аз да се запиша във темата.
Не харесвам нито Борислав нито Гаро.Ако имаше начин ми се иска и двамата да са навън.
Но ако трябва така или иначе да избирам ми се ще Гаро да изчезне.
Ами на мен лично ми омръзна да му гледам клюкарската физиономия всяка вечер. Crossing Arms
Хората които най много ненавиждам в къщата това са Гаро и Пенята.
Пеньо и той един клюкар е дето никъде го няма. Tired
Снощи докато Ева го номинираше и разказваше, за чашите натрупани след като си прави промивки,за мивката, която след това не мие,за опиканата тоаялетна чиния.......
Честно доповръща ми се от всичко това.
Отначало го съжалявах ама сега ми иде да вляза в ъкщата и да му дръпна един хубав бой. fight

# 31
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 374
Записвам се в темата, че да ви чета ми по-интересно отколкото да гледам Биги  Wink

# 32
  • Мнения: 941
Първо имам една молба, която отправям сигурно за втори път....
Моля, след като пуснете Нова тема, дайте линк в старата  Sad    то едно чудене, търсене има ли нова, няма ли  Embarassed
Иначе гласувах за Гаро - мисля че този път няма да му се размине..
А искам да излезе Борислав - тогава ще ми е интересен и той, като види че са предпочели Гаро пред него ( ще се сдуха т'ва момченце) пък и Лиляна - каква ли ще и бъде тактиката като остане сама в къщата??!!??
А и Гаро ми е по забавен - може да интригант, ама и Борислав не пада по-долу, дори е по-подмолен , не му стиска сам, ами кара другите да злословят и зловредят на Пената, не че ми е любимец Пеньо, ама кат' обвиняваш другите в интригантство, то не бъди и ти такъв!
Пропуснах само кой-на кого е направил снощи предложение?

..И ...една клюкина ( доколко е верно - незнам) чу се из разни форуми, че ако си профукат наградата, ще изкарат тези съквартиранти от къщата и ще пуснат резервите - техните глоби щяли да бъдат само от седмичния им бюджет, не от Голямата награда! - някой ако знае повече инфо, нека сподели!

# 33
  • София
  • Мнения: 1 457

..И ...една клюкина ( доколко е верно - незнам) чу се из разни форуми, че ако си профукат наградата, ще изкарат тези съквартиранти от къщата и ще пуснат резервите - техните глоби щяли да бъдат само от седмичния им бюджет, не от Голямата награда! - някой ако знае повече инфо, нека сподели!
Ей, това е новина  Mr. Green Ако е вярно, ще е голям кеф да видим физиономиите на съквартирантите като ги изритат от къщата  Joy hahaha
То наистина има някаква изненада с тези резерви, нали те първи живяха в къщата 3 дни, а досега никаква резерва не сме видели  Thinking

# 34
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Ще ми се да се махне Борислав. Гаро не ми е неприятен, забавлява ме.
Това с резервите е интересно Thinking

# 35
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 148
Тук пише, че Светлана ще ражда с цезарово сечение заради изконсумираната плацента.

# 36
  • Мнения: 2 196
Я да ви копирам от репортерсkия форум нещичко:
ББ вика Пепи в изповедалнята
Пепи,на ролки се явява
там го чака дофторката
продължават с антибиотиците
утре искат да вземат Пепи с тях-да му махнат временно импланта
той мрънка, не иска!
лекарката-всичко това правим,за да се чувстваш добре,това е индивидуално
Пенка настоява-ако си правя редовно промивките
лекарката с по-леден тон-защо те докарахме тогава в болницата тогава?
Пепи-ми щото имаше инфекзия
лекарката-именно и тази инфекция не отминава за 1-2 дни
Пенка продължава да протестира,не ммислел,че ще се стигне до махане на импланта
лекарката категорична-трябва да се махне импланта
личи си,че си се къпал
леко смекчава тона и му обяснява,че трябва да е спокоен
Пепи не е сигурен,че око му махнат импланта ще иска да му слагат нов,притеснява го периода на възстановяване.Сащо така се безпокои,че като мумахнат импланта кожата ще увисне
лекарката се усмихва-кожата му е млада,нищо няма да личи

# 37
  • Мнения: 2 897
Сам си е виновен,да се сърди на себе си Naughty

# 38
  • Мнения: 62
С вкарването на резерви нещо не ми се вярва, не остана много време, то кога свършва ББ3, мисля, че някъде 5 седмици остана до края.
За вчерашните номинации: бях много разочарована, че толкова малко точки има Пеньо, за мен той е най-неприятният човек в къщата, и хората вътре не го понасят и въпреки всичко не са го номинирали. #2gunfire
Имам молба, който гледа прекия канал в момента да каже какво става в къщата.

# 39
  • Мнения: 62
Снощи ме накефи, как са базикали Пеньо, че след операция почнал да прилича на момче. Браво на Ева, че се сети, как да го удари по болното място. #Cussing out И каква реакция само беше от страната на Пеньо, супер!! Crazy

# 40
  • Мнения: 235
Айде Гаро остава още една седмица. Борко май ще е по - труден конкурент от дразнещата Дияна, макар че Борката според мен е тъп , грозен , третира жените около него като прислужници , не прави никакво щоу и оставането му в къщата  е безсмислено .
Ама нейсе в понеделник ще разберем Бай ви Брадър какво ще реши и кой ще остане

# 41
  • Мнения: 11 607
Пепи, толкова труд положи да има имплантант и нос,че сега лесно не се дава! Светланка как ли ще кръсти бебето си? Дали ще дават операцията? Новата тема в ББ3 ще е раждането на Светланка! Сега като се започне с това...... Като роди Светланка, кое ли ще е новото интересно, което ще измисли ББ3?

Бай ви Брадър какво ще реши и кой ще остане

Ей, това е много вярно! защо ли си мисля,че СМС-ите са само за пълнене на джоба на ББ,но не и за определяне на това кой да излезе? И че всичко е предварително решено?

# 42
  • Мнения: 781
Гласувах за гаро, макар че ми се ще да е Борислав

# 43
  • Мнения: 656
Бай ви Брадър какво ще реши и кой ще остане

Ей, това е много вярно! защо ли си мисля,че СМС-ите са само за пълнене на джоба на ББ,но не и за определяне на това кой да излезе? И че всичко е предварително решено?
И аз съм на това мнение Peace

# 44
  • welcome to the Jungle
  • Мнения: 979
 Аз не вярвам, че ще изгонят тези шемети и ще вкарат резервите. Наистина няма време и съвсем ще ошашкат публиката. От друга страна обаче, както самият Кънчев обича да казва : "Това е сезонът на неочакваните обрати", та знае ли се  newsm78.
А дали Борислав или Гаро ще излезе - май ми е все тая Mr. Green. Както се казва в такива случаи - хвани единия-удари другия  Mr. Green.

Последна редакция: ср, 25 окт 2006, 14:55 от Lioness

Общи условия

Активация на акаунт