Ще си купувам съдомиялна

  • 8 594
  • 82
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 269
       Харесала съм си тази съдомиялна



http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09015305

Зануси,нещо да ме посъветвате,дали избора ми е добър?
Много добър избор, само някой да ми обясни какво значи това "Конвенционално сушене"?

# 31
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Ако е от най- малките, при първа възможност я сменяй. Аз така направих и всеки ден се радвам за това.
Малките не са ли хубави, защото аз искам да е малка и да ми седи на пералнята отгоре.
Освен това искам да попитам подвижните кошници могат ли да се махат и да се слага тенжера например вътре.

# 32
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Ами то в малките има само една кошница, какво ще махаш? А и цяло миене само за 1 тенджера- голяма икономия, няма що. Ако можеш да направиш място за средна поне. Rolling Eyes

Това за седенето добре звучи, ако ще я ползваш за украшение. Иначе мие с 13 литра, докато моята на икономичната програма с толкова мие цели 2 големи кошници. Но най вече качеството на миене на малките доста се различава от това на големите. Говоря като щастлива притежателка на голяма машина, която преди това близо 2 год е е ксплоатирала малка миялна. Преди да се запозная с въпроса "Що е то голяма миялна и има ли тя почва у нас"- на практика, си мислех, че съм що годе доволна от малката. hahaha

Последна редакция: вт, 31 окт 2006, 16:44 от Джемма

# 33
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Ами то в малките има само една кошница, какво ще махаш? А и цяло миене само за 1 тенджера- голяма икономия, няма що. Ако можеш да направиш място за средна поне. Rolling Eyes

Това за седенето добре звучи, ако ще я ползваш за украшение. Иначе мие с 13 литра, докато моята на икономичната програма с толкова мие цели 2 големи кошници. Но най вече качеството на миене на малките доста се различава от това на големите. Говоря като щастлива притежателка на голяма машина, която преди това близо 2 год е е ксплоатирала малка миялна. Преди да се запозная с въпроса "Що е то голяма миялна и има ли тя почва у нас"- на практика, си мислех, че съм що годе доволна от малката. hahaha
Добре тогава коя е голяма миална машина, над колко комплекта?

# 34
  • Мнения: 2 332
Много добър избор, само някой да ми обясни какво значи това "Конвенционално сушене"?

Според мен това е като след цикъла на миене отваряш вратата на миялната - така изстиват чиниите и всъщност изсъхват.

# 35
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Добре тогава коя е голяма миална машина, над колко комплекта?

Малка или настолна още е за 4-5 куверта. Средна е за 8-9 куверта, на височина е като голямата ( колкото пералня) , но е по-тясна- 45 см, с две кошници. Голямата е колкото пералня- 60 см за 12 -15 куверта. Много хора си мислят, че 12 комплекта са ехееее колко много. Не е така, защото като сложиш тенджера, тава, няколко купи , тиган или нещо подобно остава място ка 4-5 комплекта. Така че голямата мие колкото малката + друг инвентар, необходим при приготвянето на храната. Peace

# 36
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Добре тогава коя е голяма миална машина, над колко комплекта?

Малка или настолна още е за 4-5 куверта. Средна е за 8-9 куверта, на височина е като голямата ( колкото пералня) , но е по-тясна- 45 см, с две кошници. Голямата е колкото пералня- 60 см за 12 -15 куверта. Много хора си мислят, че 12 комплекта са ехееее колко много. Не е така, защото като сложиш тенджера, тава, няколко купи , тиган или нещо подобно остава място ка 4-5 комплекта. Така че голямата мие колкото малката + друг инвентар, необходим при приготвянето на храната. Peace

  bouquet Heart Eyes Много благодаря за разяснението. Остава да намеря място за средната, то че няма да е голяма няма - ама поне средна да е.

# 37
  • Мнения: 1 269
Много добър избор, само някой да ми обясни какво значи това "Конвенционално сушене"?

Според мен това е като след цикъла на миене отваряш вратата на миялната - така изстиват чиниите и всъщност изсъхват.
Нещо не разбирам-  какво ми пречи и без да е посочена тази екстра, пак след цикъла на миене да отворя вратата и да изстинат и изсъхнат чиниите??? Thinking

# 38
  • Мнения: 2 332
Много добър избор, само някой да ми обясни какво значи това "Конвенционално сушене"?

Според мен това е като след цикъла на миене отваряш вратата на миялната - така изстиват чиниите и всъщност изсъхват.
Нещо не разбирам-  какво ми пречи и без да е посочена тази екстра, пак след цикъла на миене да отворя вратата и да изстинат и изсъхнат чиниите??? Thinking

Според мен не е екстра... просто е посочено как става изсъхването на чиниите.

# 39
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Това не е никаква екстра- и най- обикновените машини използват този метод на сушене. Не е ниобходимо ти да отваряш вратата, тя сама се отваря след края на програмата.
Моята суши с вентилатор.

# 40
  • Мнения: 1 269
Много добър избор, само някой да ми обясни какво значи това "Конвенционално сушене"?

Според мен това е като след цикъла на миене отваряш вратата на миялната - така изстиват чиниите и всъщност изсъхват.
Нещо не разбирам-  какво ми пречи и без да е посочена тази екстра, пак след цикъла на миене да отворя вратата и да изстинат и изсъхнат чиниите??? Thinking

Според мен не е екстра... просто е посочено как става изсъхването на чиниите.
   - СЪДОМИЯЛНА МАШИНА
- ЗА 12 КОМПЛЕКТА
- КЛАС "АА"
- 5 ПРОГРАМИ
- 3 ТЕМПЕРАТУРИ
- ОТЛОЖЕН СТАРТ ЗА 3 ЧАСА
-КОНВЕНЦИОНАЛНО СУШЕНЕ
- РАЗМЕРИ В/Ш/Д - 85/60/60СМ

# 41
  • Мнения: 1 404
Ако е от най- малките, при първа възможност я сменяй. Аз така направих и всеки ден се радвам за това.
Да,от най-малките е,явно е за смяна.Сега започвам да умувам къде да намеря място за голяма,че се запалих много,мерси за съвета  bouquet

# 42
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
И аз бях като теб- нямах място за голяма и взехме малка. След двегодишна експлоатация почти- толкова ми писна, че направих компромис- сложихме хладилника в трапезарията, а на негово място- голяма съдомиялна. Не съм съжалявала за това нито ден. Crazy

# 43
  • София
  • Мнения: 3 058
Аз си купих наскоро и никога не съм била толкова щастлива, отдавна не съм се радвала толкова на някой уред  Peace
Откакто имам миялна 1 чиния не съм измила на ръка, а си мислих, че трудно ще свикна да я ползвам, защото не обичам да задържам чинии в мивката.
Имам МИДЕЯ, от "средните" за 9 комплекта (висока колкото пералня, но по-тясна, 45см в ширина).
Индикаторите за сол и гланц са ценни, неудобно е да проверяваш или да помниш кога си сипвал  Naughty
Мидеята се оказа, че от към "екстри" са изкопирали всичко, което са видели в по-известните марки, имам 7 програми, няколко температури 70, 50, 45 - не ги знам на изуст, индикаторите за сол и гланц, отложен старт (това мнооого го ползвам)
Сега навих и майка ми да си купи и вече ме благославя!

# 44
  • Мнения: 625
        Да се похваля ,купих си!Наистина ГОЛЯМ БЛАГОДАТ! Много съм доволна!А толкова се срахувах че няма да върши работа.Измива много по-добре от мен! Grinning

Общи условия

Активация на акаунт