Ще си купувам съдомиялна

  • 8 592
  • 82
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 780
честито нова придобивка . ще видиш какъв кеф е нещо друго да ти мие чиниите . имам вече от месец и още не мога да и се нарадвам . каква си взе ? - занусито или някаква друга?

# 46
  • Мнения: 3 360
Честито Марияя7-със здраве да си я ползваш!  bouquet

Последна редакция: нд, 03 дек 2006, 17:57 от tutti

# 47
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
        Да се похваля ,купих си!Наистина ГОЛЯМ БЛАГОДАТ! Много съм доволна!А толкова се срахувах че няма да върши работа.Измива много по-добре от мен! Grinning
А каква марка взе?

# 48
  • София
  • Мнения: 4 575
А някой ползва ли Бош? Или Горение? Моля препоръчайте каква да си купя? И ако знаете какво искат за лизинг....
Марияя7, честито  bouquet. Кажи каква и откъде взе.

# 49
  • Мнения: 1 269
Таня, аз ще ти отговоря. На Никулден купихме ето такава : http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09013791
Вече 3 дена съм най-щастливия човек на света!!! Пускам я с отложен старт и през ноща много съвестно всичко си е измила, а аз сутринта доволно наредих всичко по шкафовете! Съвсем безшумна е, мие перфектно както загорелите тави, така и кристалните чаши!
Взехме я на изплащане към ТиБиАЙ с някаква промоция- 15 вноски, като първите две са подарък, плюс две Бикънект карт и едни розов часовник, като от рекламата ако се сещаш Wink. Искаха ни личните карти на мен и на мъжа ми и питаха какъв ни е дохода, дали имаме собствено жилище , кола и т.н.
Успех и да се похвалиш! Grinning

# 50
  • София
  • Мнения: 4 575
pazzza, мерси. Ама аз си мислех, че Бош са по-добри. Иначе и на мен ми харесва  тази, която сте взели. Много години да те слуша.  bouquet Питах за кредита, щото трудно можем да купим с пари накуп. Кажи по колко ви е вноската на месец? А бележки за дохода искаха ли?

# 51
  • Мнения: 1 269
По 53лв на месец. Бележки за дохода не искат, но проверяват по телефона. Даже много се трогнах, като ми звъннаха по мпбилния да ме питат знам ли, че мъжа ми иска да купува съдомиялна. Така де, да не би да я купува за някоя друга булка Wink Майтапа настрана, много сме доволни. Бош не видяхме в Техномаркет, а и гледахме да е до 600лв.

# 52
Ако някои се интересува продавам същата миална. нова е, в гаранция и е в отлично състояние. спешно ми триабват парите. ползвана е 5 - 6 пъти. може да се нагърбя с транспота ( ако е до 150 км) и монтажа. цената е 550лв. е-маил: tumbavw@abv.bg 0898493554

# 53
става въпрос за индезит идл 42

# 54
# 55
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
дай линк към модела, де!

# 56
      Ето това е линка. Освен изброеното миалната разполага и с регулеруема горна кошница; възмовност за монтиране под кухненски плот ( в документите има инструкция ) и е невероятно тиха. Не оставя петна по съдовете и не ги надрасква. Това мога да кажа. http://www.technopolis.bg/big_prod.php offer=682257&cat=68&f=3670

# 57
# 58
  • BG
  • Мнения: 390
Привет, днес обикаляхме със съпруга ми, за да си купуваме миялна машина, но  Confused много ни озадъчи факта, че  малките трябвало да се подвържат с топла вода. Моля Ви, споделете вашия опит.

# 59
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Как така да се поддържат с топла вода? Искаш да кажеш да се свързват към топлата вода, може би. Това не е задължително, имат такава опция, ако искаш да е към топлата. Иначе си имат и нагреватели, нагряват си водата. Имах малка преди и си беше вързана към студената вода.

Общи условия

Активация на акаунт