Цикъл след секцио.....

  • 9 503
  • 16
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • София, Дружба 2
  • Мнения: 1 708
Кога ви дойде цикъла след секцио? Колко обилно ви беше? Аз съм вече 37 ден и няма още нищо, лохиите ми спряха около 20 ден след секциото. никъде не намирам информация по този въпрос и ще съм ви много благодарна ако споделите.

Последна редакция: ср, 25 окт 2006, 12:22 от Picky

# 1
  • Мнения: 1 596
какво значи лохии?

# 2
  • София
  • Мнения: 1 230
Дойде точно на 3тия месец след раждането. Лохиите продължиха към 35 дни, но аз имах и проблеми със съсиреци, та 1 седмица след раждането ми спряха и се наложи да ми бият инжекции Окситоцин.

# 3
  • Мнения: 27
Здравей,

Раждах със секцио. Цикълът ми дойде когато започна да ми намалява кърмата. Около 6 месеца след като родих.

Малко по-силен е от преди бременността, но не е кой знае колко по-продължителен. При всеки е индивидуално.

Поздрави

# 4
  • София
  • Мнения: 3 271
На втория месец след секциото спрях кърменто (спря ми кърмата по - точно) и на третия ми дойде цикъл. Лохии имах 40 дена.

# 5
На 40 ден, когато отидох на контролен преглед, в момента в който ме преглеждаше ми дойде.

# 6
  • Мнения: 2 498
Зависи дали кърмиш....при някои жени докато кърмят не им идва....
А по въпроса на 30-я ден след секциото ми дойде, но аз не съм кърмила...

# 7
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
На около 40 ден след раждането, къмих само 20 дни  Cry

# 8
  • Мнения: 2 237
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=128749.0

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=107256.0


Виж в тези теми,има доста изписано по въпроса   Peace

# 9
  • София
  • Мнения: 1 320
Точно 34 дни след раждането!

# 10
Цикълът ми дойде след около 2 месеца.От начало беше малко нередовен,но с времето се нормализира.

# 11
  • Мнения: 2 897
Десетина дни,след като свършиха лохиите.Нормално кръвотечение,без болка Peace

# 12
  • Мнения: 1 448
На 3-тия месец точно, още си кърмех  Laughing

# 13
  • София
  • Мнения: 1 368
На мен ми дойде преди два дни.Преди 5-6 дни ми свършиха лохиите и веднага след това се появи и цикъла.Бях чела някъде,че докато кърмя няма да ме посети,но ето,че не е така.Единственото,което мога да се похваля,че преди да родя цикълът ми идваше с невероятна болка,на няколко пъти съм припадала от нея и всички лекари ми казваха,че като родя няма да е така.Вярно е!Супер е,боли,но много по-малко,аз преди почти съм си раждала всеки път при появата на цикъла.Сега съм доволна,не се налага да се тровя с какви ли не медикаменти.

# 14
  • Мнения: 1 101
3 месеца след операцията, нормално кръвотечение  Peace

# 15
  • Мнения: 1 029
Имах лохии някъде около 40 дни и вече трети месец не ми идва. Кърмя, ако това има значение.

# 16
  • Мнения: 181
8 месеца след операцията, но аз все още кърмя. По обилен е, но е със същата продължителност.

Общи условия

Активация на акаунт