Какви ботуши са модерни сега?

  • 6 500
  • 64
  •   1
Отговори
  • Мнения: 739
Тъкмо се наканих да си купя от набук с висок тънък ток - оп, вече не били модерни и трудно се намират. Предлагат ми всякакви спортни, космати, каубойски, с нисък или без ток, или платформа. А не искам такива  Crossing Arms. Не ми харесват и не са елегантни, според моите представи. Търся нещо за в офиса, да става и с пола и да съм секси  Crazy.
Напоследък залагах на високите тънки токове, и наистина ли вече не са модерни  Confused Sad?

# 1
  • Мнения: 9 089
Високият ток си е класика. Има ги по магазините, въпреки че преобладават новите извратени и нелепи модели със заоблените върхове Sick
Щом ти харесват с висок ток, купи си такива, макар и да изисква повечко търсене. Аз тъкмо се прибирам от обиколка по магазините, масово има от грозните (според мен) заоблени ботуши, но също толкова много модели има и на класически висок дамски ботуш, заострен отпред и с висок ток.
И в крайна сметка, предпочиташ да си модерна с некомфортно усещане  или да си в класик стайл, да ти е удобно и да се чувстваш секси Simple Smile

# 2
  • София
  • Мнения: 7 097
Високият ток си е класика. Има ги по магазините, въпреки че преобладават новите извратени и нелепи модели със заоблените върхове Sick

Има ги по магазините  Peace В събота обикалях по "Витоша", макар и за друго, но се загледах и ми направи впечатление, че има страшно разнообразие - ботуши с висок ток и заострени върхове, каубойски, а също и тези с повдигнатите, но заоблени върхове, които наистина са отвратителни... Sick

# 3
  • Мнения: 2 936
Тъкмо се наканих да си купя от набук с висок тънък ток - оп, вече не били модерни и трудно се намират. Предлагат ми всякакви спортни, космати, каубойски, с нисък или без ток, или платформа. А не искам такива  Crossing Arms. Не ми харесват и не са елегантни, според моите представи. Търся нещо за в офиса, да става и с пола и да съм секси  Crazy.
Напоследък залагах на високите тънки токове, и наистина ли вече не са модерни  Confused Sad?

това с модата го остави  Simple Smile най-добре си купи нещо което си ти харесва и ще ти е удобно,и другото...ще се радваш че си си го купила  Peace
а не да си вземеш нещо само за това че е модерно и да те е яд че го носиш  Mr. Green

# 4
  • Мнения: 7 186
Заострените ботуши с висок тънък ток са класика и винаги ще са актуални. Има ги по магазините. Аз също не харесвам ботушите, които са модерни в момента и затова предпочитам класиката. То не е казано, че трябва да се обличаш от- до в това, което е модерно. Просто подбирай нещата така, че хем да ти харесват, хем да ти стоят добре и да са фешън. Може да си носиш класическите ботуши, а да наблегнеш на модната линия в дрехите и аксесоарите.

# 5
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Определено ботуши с висок ток,нищо не може да ги замени,при тях няма мода  Peace

# 6
  • Мнения: 614
Аз пък много се кефя на ботушите които сега излезнаха на мода.

# 7
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Всъщност, леко заоблените обувки (или ботуши) са класика, не острите.  Wink
Има много елегантни модели. Най-добре е да пообиколиш и за разгледаш. Особено в по-скъпите магазини има красиви неща.  Whistling
А ако държиш на острите, има ги още - гледах на "Витошка" 59 (виж, и номерът съм запомнила заради теб, това е цяло чудо.  Grinning).

# 8
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Всъщност, леко заоблените обувки (или ботуши) са класика, не острите.  Wink
smile3521 newsm10 Правилно!

# 9
  • Мнения: 9 089
Всъщност, леко заоблените обувки (или ботуши) са класика, не острите.  Wink

Аз лично (за другите незнам) имах предвид, че ботушите с висок ток са класика Simple Smile
А иначе, за заоблените...защо те да са класика newsm78
В смисъл, че аз за пръв път виждам подобни модели обувки, а за да е класика едно нещо, не трябва ли да се е утвърдило през годините като нещо непреходно и винаги актуално Blush
Извинявам се, но ако може някой да ми разясни, много любопитно ми стана Embarassed

# 10
  • Мнения: 565
Eci, носи си тънките ток4ета! Simple Smile И аз не харесвам спортни и космати ботуши и винаги си нося тънки ток4ета. Единственото ми леко отклонение са едни ботуши на Kaliko които си купих миналата година.Те са с леко заоблена муцуна и малко по-дебеличък (но висок) ток, но и те стоят много елегантно. За съжаление не мога да те посъветвам къде в БГ има такива каквито си търсиш, но не вярвам да си из4езнали напълно от пазара. Дано си намериш!  bouquet

# 11
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Е, няма да правя преглед на модата през вековете, не съм специалист (но пък имам една много хубава, дебела книга  Laughing). Но да речем, през 20 век колко време са се носили островърхи обувки и колко време, със заоблен нос? Да отбележа, че пиша за леко заобляне, не със съвсем тъпа "муцунка", което си е пак по-завъртян фасон.
Островърхите обувки излизат на мода винаги за кратко -  след Втората световна война за известно време, през 60-те обувките са със силно заоблен връх, почти като копитца, за кратко остър връх само през 70-те, през 80-те и 90-те ги няма никакви.
Леко заоблените обувки са класика, може би защото правят крака да изглежда по-малък.  newsm78
А големият крак никога, никога не е бил на почит. Освен при Йети.  Peace

# 12
  • София, в полите на Витоша
  • Мнения: 946
Удобните, скъпа Ели!  bouquet

А иначе- модата в момента е почти точно копие на модата около 80- ти и около 92-3 година- ботуши до коляното, заоблени носове, клинове....Поне моите спомени са такива...

Леко заоблените обувки са класика, може би защото правят крака да изглежда по-малък.  newsm78

Суперправа си, нали затова си Умница, ама аз харесвах острите обувки, защото с моят 36 номер и все още почти 80- те ми кила с мънички обувки изглеждам като обърната пирамида-  малки крака, среден ханш и цииииииииииици  Joy Joy Joy

Последна редакция: ср, 25 окт 2006, 22:33 от pipi67

# 13
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Малките ходилца, тип "копитца" изощо не стоят елегантно!  Naughty Една по-издължена обувка придава на силуета много по-ергономичен вид.  Laughing
В един магазин обух един чифт ботушки, от тия новите кръглички моделчета с висок ток платформа, дето са напъпили по дамските крачка напоследък, щях да падна от смях просто, като козичка бях!  Joy

# 14
  • Мнения: 22 839
На мен ми харесват избирателно новите модели ботуши.някои много ме кефят ,други са ми смешни определено.

# 15
  • Мнения: 878
 Joy , Зъхи,много съм съгласна с теб....е аз имах друго обяснение за вида ми ....- приличах точно на хипопотамката от Ну Погоди  hahaha
И аз така се засмях в магазина ,че и на продавачките им стана забавно.
Ужас ,каква мода излезе .... ooooh! аз съм за класиката ,тя винаги е модерна. Peace

# 16
  • Мнения: 8 917
По магазините има голямо разнообразие, но преобладават със заоблените върхове Sick

# 17
  • София
  • Мнения: 35 933
 
Всъщност, леко заоблените обувки (или ботуши) са класика, не острите.  Wink
  Peace Точно!

# 18
  • София
  • Мнения: 11 701
По магазините има голямо разнообразие, но преобладават със заоблените върхове Sick
Отделен въпрос е че на мен ми е много трудно да си харесам нещо.Според мен в момента се носят и единия и другия вид ботуши,а започват да се налагат тези със заоблените върхове,а тези със заострените да се оттеглят!Това е впечатлението ми от обиколката по магазините. Иначе всеки си носи каквото има и каквото му е удобно!

# 19
  • Мнения: 888
Много елегантно си стоят и заоблените ботуши даже.Вече си взех 3 чифта  Peace

# 20
  • Мнения: 730
И мен никак не ми харесваха заоблените,но си харесах много сладък модел,с тънък ток(мразя дебел ток Sick)който прави кракът ми да изглежда малък,а всъщност нося 38-39-голям крачун Crazy
Всъщност тръгнах да си търся остри,но няма никакъв избор поне тук в Русе Crossing Arms

# 21
  • Мнения: 1 101
Не ми допада особено тазгодишната тенденция в обувките. Мисля отново да заложа на ботуши с тънък ток......

# 22
  • Мнения: 2 897
На тънките токчета не им минава модата,те са си класика Peace
Аз имам два чифта ботуши с остър връх и тънко токче и ще си ги нося и този сезон,без да ме е грижа дали някой ще ме класифицира като модерна или не Wink
Косматите ботуши хич не ми допадат Naughty
Съветвам те да си купиш такива ботуши,каквито ти харесват,още повече за офис са по-подходящи тези с тънкия ток,по-елегантни са Peace

# 23
  • Мнения: X
Аз си взех леко заоблени /или леко подострени/ с кръгъл ток и ми седят добре, учудващо удобни са, защото с моя 36-ти  Banghead номер всичко ми е, не кръгом, ами цяло хорце да изтропкам вътре  smile3515
Обаче този път уцелих.

Иначе и аз съм за класиката и удобството. Остай я модата - напоследък пускат такива ужасни изгъзици, ум да ти зайде  Sick
Освен това, днес модерно, утре - чукай си го в главата, защото е грозно демоде. Crossing Arms

# 24
  • Sf
  • Мнения: 808
О, да-а Simple Smile Ботуш на висок ток с остър или съвсем леко заоблен нос са били и винаги ще са актуални. Момичетата са се изказали по-горе Simple Smile

Всяка жена трябва да има едни такива обувки и ботуши с такъв ток за специални, официални и дори ежедневни случаи Simple Smile

# 25
# 26
  • София
  • Мнения: 2 841
Заоблена муцунка и висок ток - страхотна работа! Това е модно и красиво!

Островърхите бутуши са вече демоде! Освен ако не искаш да приличаш на фолк-мутреса! Sick

# 27
  • Мнения: 6 155
Заоблена муцунка и висок ток - страхотна работа! Това е модно и красиво!

Модно - да, но красиво - абсурд Sick Sick Sick

# 28
  • Мнения: 3 342
Заоблена муцунка и висок ток - страхотна работа! Това е модно и красиво!

Островърхите бутуши са вече демоде! Освен ако не искаш да приличаш на фолк-мутреса! Sick

Я, имали сме във форума "инспектор - облекло" Joy
Ако се чудите що пък за чудо е това, пояснявам - това е човекът, към когото задължително трябва да се обърнем, преди да излезем или най-добре - преди още да започнем да се обличаме, за да не направим в незнанието си някоя груба грешка - току виж заприличаме  на фолк-мутреси.

Вчера бях с едни ботуши, уж добре изглеждаха, на елегантни биеха, чернички, новички..., пък то благодарение на тях на фолк-мутреса съм се била докарала. Ех, да знаех - да бях попяла Mr. Green

# 29
  • Мнения: 293
В смисъл, че аз за пръв път виждам подобни модели обувки, а за да е класика едно нещо, не трябва ли да се е утвърдило през годините като нещо непреходно и винаги актуално Blush
 Embarassed

посрамувай се още, заоблените върхове са класика от 60-те, или все тая, сега не ми се рови от кога точно.. Имам ботуши с нисък, но тънък ток и заоблен връх от 2003 г., а мисля, че ги имаше и предишния сезон в Макс Мара (т.е. не съм ги виждала само по ревюта)

А, да, и с остър връх - да ми стърчи крацът още с 5 санта празно място пред пръстите - хич не ме кефи, щастлив съм, че попремина таз мода, макар че важат за официални.

Така наречените "стилет" обувчици, демек - с мн остър връх, се сетих, че май излизат 40-те..

# 30
  • Мнения: 69
Мисля , че Василиса визира заобления връх по принцип , а не това което е масово в момента по магазините. Аз харесвам и заострени , но не всички и не са ми удобни за всеки ден , но харесвам и тип "офицерски "http://www.shoes-bg.com/ladies_everyday_shoes/9436.html

# 31
  • Мнения: 293
ха, мерси за линка с офицерските, днес рових да покажа на приятелка.. и аз мн ги харесвам, даже мислех и тая година да си взимам  Grinning

# 32
  • София
  • Мнения: 2 841
Заоблена муцунка и висок ток - страхотна работа! Това е модно и красиво!

Островърхите бутуши са вече демоде! Освен ако не искаш да приличаш на фолк-мутреса! Sick

Я, имали сме във форума "инспектор - облекло" Joy
Ако се чудите що пък за чудо е това, пояснявам - това е човекът, към когото задължително трябва да се обърнем, преди да излезем или най-добре - преди още да започнем да се обличаме, за да не направим в незнанието си някоя груба грешка - току виж заприличаме  на фолк-мутреси.


Благодаря за високата оценка! Ш'се стараем! Grinning

# 33
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Много грозни ботуши бе из тия нашите магазини! Хич не ми харесват, какво като са модерни. Рядко нещо да ми хване окото, ама рядко!

# 34
  • Мнения: 68
Като гледам по магазините май модерни за грозните, но пък за сметка на това в повечето случаи удобни ботуши.  Аз си уважавам острите и с висок, тънък ток ботуши.А фолк-мутресите си купуват де що излезе ново, така че едва ли са изостанали като мене  от модните тенденции !  Peace

# 35
  • Мнения: 4 076
Днес си купих едни"офицерски",черни,които стоят доста елегантно и секси.А да не ви разправям колко са удобни,че бяха и на промоция...Имам едни в шоколадово кафяво с остър връх и тънък ток,за официален случай и когато ще вървя малко-удобни са,но не се виждам да препускам в тях с часове.И едни велурени,шаренки,които са доста свежи и спортни...това е засега.Повече от и за мен-като почнат намаленията  Laughing

# 36
  • Paris
  • Мнения: 1 727
lilac  бързо казвай от къде си купи ботушките?

# 37
  • Мнения: 4 076
 LaughingОт магазин"Елеганс"на Александровска,надолу от х."България",между двете казина.Но за съжаление,бяха останали само 2 чифта,намалени от 85 на 65 лв.-моя,39 номер,и един 37ми.Много трудно си харесах черни ботуши(за онова лилаво палто,нали знаеш Simple Smile),сякаш,че има по-голям и по-хубав асортимент кафеви.Тези са страхотни-семпли,елегантни и кожата изглежда естествена(а не е).

# 38
  • Мнения: 229
Вчера обикалях по магазините да си търся ботуши за зимата и ми направи впечатление, че цените в сравнение с миналогодишните направо са космически. Други години съм си купувала ботуши и то доста сносни за около 40-50 лв. , а сега хубавите ботуши са от 80 нагоре. Друго, което не ми харесвае че всички секси или елегантни ботуши са с малка или с никаква подплата отвътре , което е абсурд при зимен ботуш.

# 39
  • Мнения: 293
аз си купих вече..
Ma към коледа мисля да си купя и още един чифт "офицерски"

Много ми е интересно - айде, аз съм 36-ти номер, и пак ме дразни да ми стърчи, ами тези, дето са с по-голям крац -  как точно ви изглежда с островърх ботуш??

# 40
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Много ми е интересно - айде, аз съм 36-ти номер, и пак ме дразни да ми стърчи, ами тези, дето са с по-голям крац -  как точно ви изглежда с островърх ботуш??

От името на носещите 40 номер, да отговоря!  Grinning Супер изглеждам с островърх ботуш, не се коси!  Wink
off - между другото колко си висока, щото аз съм срещала и момичета високи почти колкото мен (172), с твоя номер краченца и направо съм се чудела как пазят равновесие?!  newsm78  Crazy

# 41
  • София
  • Мнения: 2 300
Не знам какви са модерни, но искам такива /модел 406/ и такива /модел 654/, и такива /модел 418903/ ботуши. Хич не ме интересува дали са модерни. Не мога обаче да намеря. Ако някой е виждал - да ми свирне.

# 42
  • Мнения: 992

Честито!
И аз  си купих такива, само че с каишки.
Аз много харесвам острите и сега ми е малко странно като си гледам краката, изглеждат едни тавива 'къси', но ще свикна. С този ток са много удобни и стабилни  Peace

Сега гледам се продават едни, тип 'Робин Худ', отначало бях малко резервирана, но видях една мацка с такива, носеше ги с клинче и направо се влюбих в тях. Сега много ми харесват, но се чудя дали да си купувам, защото имам чувството, че ще са модерни за кратко.....

# 43
  • София
  • Мнения: 2 300
това е специално за любителите на острите ботуши  Simple Smile

# 44
  • Мнения: 539
Не знам какви са модерни, но искам такива /модел 406/ и такива /модел 654/, и такива /модел 418903/ ботуши. Хич не ме интересува дали са модерни. Не мога обаче да намеря. Ако някой е виждал - да ми свирне.

В магазина им в Пещера ги има тез средните. Мисля, че бяха около 60 лева.

# 45
  • София
  • Мнения: 2 300
Не знам какви са модерни, но искам такива /модел 406/ и такива /модел 654/, и такива /модел 418903/ ботуши. Хич не ме интересува дали са модерни. Не мога обаче да намеря. Ако някой е виждал - да ми свирне.

В магазина им в Пещера ги има тез средните. Мисля, че бяха около 60 лева.

Ха, освен това не са и скъпи  Simple Smile
Едва ли ще се понеса към Пещера. Интересува ме къде в София мога да ги намеря. Благодаря ти все пак.   bouquet

# 46
  • Мнения: 539
В София мисля ще са на двойни цени Wink

# 47
  • Мнения: 293
Жабке, в сф имам чувството, че навсякъде ги виждам твоите модели.. Ма кой да погледне за цени, аз си търсех друго.... моите едвам ги открих, и на всичкото отгоре пак имам проблем с много високия си свод, стои ми празно и боли, та в офиса щъкам с гуменки Mr. Green

за протокола - с равновесието ми е лесно, аз не гледам отвисоко  Laughing (161)

не знам, не мога да загрея какви са робин худ - такива ли?? - според мен - купувайте, каквото ви е на душа, вложете в един, но скъп и качествен чифт, а за такива, които не сте сигурни дали ще ви харесат догодина - избирайте от по-евтините.. макар че не е ясно колко ще издържат.. не знам, май - тъп съвет.

Последна редакция: пт, 27 окт 2006, 11:55 от Чесън

# 48
  • София
  • Мнения: 3 271
Аз и високи токчета  Naughty  и без това съм си кобилеста - 178см Embarassed

http://www.shoes-bg.com/ladies_everyday_shoes/9436.html - ей тия са моите модели ботушки или с малко токче. Но зимно време в тия поледици, неизчистни улици и високи токове си е малко самоубийство smile3506

# 49
  • София
  • Мнения: 2 300
Жабке, в сф имам чувството, че навсякъде ги виждам твоите модели..
Ами сигурно...те не са кой знае какво...но подметките са други...а пък аз искам каучукови - точно като на сайта...и меки, и удобни и не кънтят...и не ти се отлепва капачето...и в същото време не са съвсем груби... Sunglasses

# 50
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Аз пък все се чудя как се върви зимата с токчета (високи и тънки), при положение, че има сняг, че по някога и лед.Все ми е било чудно ooooh!.

# 51
  • Мнения: 992
не знам, не мога да загрея какви са робин худ - такива ли?? - според мен - купувайте, каквото ви е на душа, вложете в един, но скъп и качествен чифт, а за такива, които не сте сигурни дали ще ви харесат догодина - избирайте от по-евтините.. макар че не е ясно колко ще издържат.. не знам, май - тъп съвет.

нещо подобно:

Има и такива ботуши,  но още по набрани

Последна редакция: пт, 27 окт 2006, 14:57 от R i n a

# 52
  • Мнения: 293
аха, Rina, ясно Simple Smile

вчера си въртях главата след страхотна мацка.. осемдесетарски лук, определено, с такива боти и малка черна рокла (тясна), със широк колан на талията.. беше прекрасна  Laughing - ако се сещаш за какво става дума, все пак  Mr. Green

Т.е. - купувай смело и съчетавай с обемни пуловери и тесни гащи thumbsup

# 53
  • Бургас
  • Мнения: 5 918
LaughingОт магазин"Елеганс"на Александровска,надолу от х."България",между двете казина.Но за съжаление,бяха останали само 2 чифта,намалени от 85 на 65 лв.-моя,39 номер,и един 37ми.Много трудно си харесах черни ботуши(за онова лилаво палто,нали знаеш Simple Smile),сякаш,че има по-голям и по-хубав асортимент кафеви.Тези са страхотни-семпли,елегантни и кожата изглежда естествена(а не е).
там си харесах едни елегантни, остри и с тънък ток /много трудно намирам тънък ток със средна височина 6-8см., все са едни кокили, а аз не мога да ходя н тях/. Сруваха 50 лв и ги има в черно №37, страхотни, изкуствена кожа. През времето в което се чудих дали да се прежаля за изкуствена кожа съзрях "моите ботуши" на една витрина. 60 лв, естествена кожа, тока не е от най-тънките но са много елегантни. Та момичета, магазина е на "Мара Гидик" - улицата зад БЕ/И?зистена. Ако се сещате къде е магазина за "Всичко по левче", в дясно до него има магазин за обувки, не той, а следващия който беше за дрехи сега също е за обувки. Преместили са се скоро. Обувките са български, дори бургаски. Фирмата е P&G, абсолютно непозната за мен. Разпродават се и нямат номерация, но това което е в наличност е на супер цени, а обувките са интересни и почти всички са естествена кожа Peace

# 54
  • Paris
  • Мнения: 1 727
lilac, Янче голямо благодаря за насоките. Дано имам късмет, че с тези мои крака,35 номер,  съм много трудна в намирането на обувки, ботуши.

# 55
  • Мнения: 511
Много трудно си намерих тази зима ботуши с висок ток и леко застрени отпред Rolling Eyes Може и да са модерни равните ботуши или дебелите токове, но след като не ми харесват - няма да си взема и толкова. Защото не е само до модерно, а и до това как ти стои и най-вече - как се чувстваш, докато ги носиш Flutter

# 56
  • Мнения: 293
аз се чудя - всъщност откъде намирате евтини ботуши от естествена кожа?? Прочетох за магазин Елеганс, ама.. Даже и да видя за ботушите на Жабката (което си отбелязах Simple Smile ), пак не мога да се сетя за цени, по-ниски от 90 лв..

аз ли не гледам добре... или си мисля, че щом е под 100 - значи е изкуствено.. Embarassed


редактирам, щото и без това наспамих темата - ми то е така, като не питам, моите са 179лв, и то от най-обикновен, скапан, "немарков" магазин. Уфсъ  Mr. Green

Последна редакция: пт, 27 окт 2006, 17:01 от Чесън

# 57
  • Мнения: 9 089
Зависи дали са бутикови (Сара Пен примерно) или турски, или пък български...
Имам турски ботуши, естествена кожа, за 65 лв. и вече трета година не са мръднали.

# 58
  • Мнения: 511
Зависи дали са бутикови (Сара Пен примерно) или турски, или пък български...
Имам турски ботуши, естествена кожа, за 65 лв. и вече трета година не са мръднали.

Наистина зависи какви са Rolling Eyes Моите български ботушки от естествена година също не са мръднали вече три години. Сега си взех също български от естествена кожа за 73 лв. Няма лошо да са бутикови, но лично за себе си аз не намирам кой знае каква разлика, освен в цената Laughing

# 59
  • Мнения: 4 076
Търговци са ми казвали,че си поръчват стоката от Китай и Турция с етикет"Made in BG",или какъвто искат.Това обяснява пороя от БГ производители на дрехи и обувки от непознати фирми и места Simple SmileЛично за мене италианските обувки(които се продават в Бургас)не са задължително бутикови или супер-качествени.Затова вече не се интересувам кои ботуши от къде са,а гледам кожата(има много качествена изкуствена),подметката-шита,лепена,грайфер за зимата;отвътре-да е топло,с подплата-и преценявам.И,естествено,цената,като много уважавам разпродажбите Wink

# 60
  • Мнения: 959
Аз и високи токчета  Naughty  и без това съм си кобилеста - 178см Embarassed

http://www.shoes-bg.com/ladies_everyday_shoes/9436.html - ей тия са моите модели ботушки или с малко токче. Но зимно време в тия поледици, неизчистни улици и високи токове си е малко самоубийство smile3506

Мойте са същите,но нагоре са от стреч т.е стоят по крака,като чорап-страшно удобни.Купих ги от Флавия за 68лв.

# 61
  • Мнения: 330
Всъщност, леко заоблените обувки (или ботуши) са класика, не острите.  Wink

А аз така и не успях да свикна с обувките и ботушите със заострен връх и особено онези изкривените нагоре тип "Малкия Мук"  newsm78
Винаги си търся леко заоблени и всеки път като съм с обувките ми със заострен връх действително се чувсвам като с крака на Йети  #Crazy Може би просто моите крака(или очи) не са създадени за такива обувки. А иначе като ги гледам на витрината не изглеждат зле... само обути на краката ми...

# 62
  • Мнения: 3 164
Идея си нямам тази година какви са модите на ботушите Rolling Eyes аз миналата год. си купих и сега ще пропусна.но си търся боти-черни , по крака и на платформа средна-незнам, може и да изглеждам гротеска Crazy но такива искам.

офф- а има ли някой пазарувал от магазина  на Брайт newsm78

# 63
  • Мнения: 2 427



Нося тези и много ми харесват.
За мен жокейския ботуш е Must Have Absolut!
 Peace

# 64
Мили дами, искам да ви попитам дали знаете магазини за ботуши, които да са на нормални цени?  newsm78 Защото освен всичко останало, колко и какви ботуши са модерни мисля, че цената им също е от значение за обикновените жени, които също се стараят да изглеждат добре. Аз доста обикалях из софийските магазини и не можах да видя хубави ботуши с изключение на тези, които бяха трицифрена сума. Не си мислете, че съм претенциозна - напротив - обаче ботушите на по-нормални /народни цени/ изобщо не стуват, а и не са за зимата.
 Кажете ми от къде пазарвате? Някой конкретен магазин, моля...и 1 въпрос към mirenka : Колко ти излязоха 3-те чифта ботуши?
Благодаря ви предварително!!! Grinning

Общи условия

Активация на акаунт