Няма шест, пет- НОЕМВРИЙКИ идва нашия ред!!!

  • 10 940
  • 288
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 198
Честит рожден ден на София ! Щастие и любов ! newsm47 newsm51
Честита нова тема и браво на Цвети newsm53 само хубави новини в нея Peace

Между другото и ние се сдобихме с термометъра на Braun, и съм доволна/ мерси на Мишенце за инфото/ щото не можех да си представя как ще мерим в дупето, направо съклет ме хващаше като си помисля Shocked глупава работа ама... То дано не се налага Simple Smile

И още един глас за радиаторите на Adex, ние от 3 години  го ползваме, но чак сега видях , че е тази марка Twisted Evil

# 31
  • Мнения: X
 
  Моля ви,стига с тая епидурална упойка сте ме дразнили Wink

Що да те дразним, Софи ? Там където ще раждаш няма ли такава упойка? Не мога да повярвам ако е така...Щом в моя роден град Смолян, където всичко пристига последно, вече може да се ражда с епидурал, какво остава за по-големите градове?

# 32
  • Мнения: 258
Честито на мама Точка малкото юначе Влади!Да е жив и здрав и успяващ в живота!
Честита принцеска на lightblue!Нека фината госпожица расте в добро здраве и да радва своето семейство!
При мен нищо ново.Лежа си в студентски град,толкова близо до студентските купони и безгрижие,в които няма как да се впусна по обясними причини/100 КГ,огромен корем,не пуша,не пия,като ям-имам киселини,тазовата ми кост се огъва от тежестта,от време на време хемороиди/.Май повече ми подхождаше да си изчакам датата в някой дом за стари хора.Но момичета не съм унила и ще преодолея всичко,защото вярвам,че най-хубавото предстои!Искам да ви заразя с оптимизъм и да не съм чула за депресии!
Целувки!  newsm51

# 33
  • Мнения: 158
чухте ли новината:Светлана от ББ3 е родила днес секцио в 14:30ч.момиченце.казва се Амбар.

# 34
  • Мнения: 2 332
чухте ли новината:Светлана от ББ3 е родила днес секцио в 14:30ч.момиченце.казва се Амбар.

Нали щеше да ражда наживо? Понеже не го гледам, и съм леко изостанала с тези новини около невероятното предаване... Joy

# 35
  • Мнения: 158
ами да щеше,ама нещо не ще Laughingабе тая жена е луда.в петък ще канели майка и татко и мъжа и ,и бащата на детето.само ще се излагат тия хора с нея.

# 36
  • Мнения: 815
От кога акушерките станаха най- добрите специалисти, по- компетентни от доктори - анестезиолози и тн. Мишенце е описала съвсем точно как действа епидуралната анестезия- аз родих нормално без никаква намеса- единственото, което пропуснах бяха болките- но който го е страх- да не си слага- само ще посъветвам да не слуша само няккави лелки, които не само, че не знаят за какво става въпрос, но и имат нещо като полувисше образование (самото понятие е абсурдно) и си мислят, че знаят всико, защото са подмятали бебета 30 години- ама за това време медицината е дръпнала доста напред- но кой ли да се интересува...

и аз няма да мога да дойда- нали Ран е с мен- а пък след обеда съм в Шейново- не ми се разкарва няколко пъти до едно и също място..но да хапнете по един сандвич- ей, това е мотив да дойда, ама много ще ми дойде..

Последна редакция: ср, 25 окт 2006, 20:50 от Цветина

# 37
  • София
  • Мнения: 1 067
Айде и аз разпис...

Много съм уморена днес, записах се да уча към УНСС и сега ходя на лекции, ама много ми идва...

Всички ми казват, че съм луда, ама аз просто искам да си използвам времето докато съм в майчинство, че да взема още една специалност... пък да видим докъде ще го изкарам...иначе съм на индивидуална програма, което е хубаво.

Утре не ме чакайте, че майчето ми идва на гости и ще ми донесе нови бебешки подаръци...

# 38
  • Мнения: X
 
  Моля ви,стига с тая епидурална упойка сте ме дразнили Wink

Що да те дразним, Софи ? Там където ще раждаш няма ли такава упойка? Не мога да повярвам ако е така...Щом в моя роден град Смолян, където всичко пристига последно, вече може да се ражда с епидурал, какво остава за по-големите градове?
Мише, колкото и странно да ти звучи, но във Варна само на едно-единствено място предлагат тази екстра. На въпроса ми: защо? един лекар ми отгоеори, че не можели да се разберат с анестезиолозите.

# 39
  • Мнения: 2 249
аааа не-отказвам се да чета-баси колко сте изписали за 1 ден ooooh!-само се разписвам и утре ще наваксвам

# 40
  • Мнения: 815
момичета- искам и аз да питам за въпросния катетър, за който говорят Тали и Рени- всъщност това ти го слагат, за да те изпишкват или? защото на мен ми слагаха нещо такова, но след упойката и нищо не усетих- ако не е- моля да ми обясните за какво е-

# 41
  • Мнения: 2 332
момичета- искам и аз да питам за въпросния катетър, за който говорят Тали и Рени- всъщност това ти го слагат, за да те изпишкват или? защото на мен ми слагаха нещо такова, но след упойката и нищо не усетих- ако не е- моля да ми обясните за какво е-

Аз пък не помня да са ми слагали... Слага се на секцио или на всички, на които слагат упойки? Или пък ми сложиха... newsm78

# 42
  • Мнения: 256
момичета- искам и аз да питам за въпросния катетър, за който говорят Тали и Рени- всъщност това ти го слагат, за да те изпишкват или? защото на мен ми слагаха нещо такова, но след упойката и нищо не усетих- ако не е- моля да ми обясните за какво е-

Преди операция го слагат.Да- за изпишкване, когато не можеш да станеш. Ама не знам може ли да се уговориш с лекарите да е след упойката, защото тогава бързат да вадят бебето. Много неприятно било. И мен това ме притеснява най-много.

# 43
  • Мнения: 358
Мили мами, да се похваля, днес сестра ми Диляна  роди бебе Емма 3500гр., 50 см в Шумен, секцио, термин 3 ноември! Да са живи и здрави, бъдете и вие живи и здрави, най-хубавото предстои!

# 44
  • София
  • Мнения: 549
Дойде ред и аз да се разпиша в новата ни темичка Hug
Аз днес бях на ЖК и се оказах поредната мама, на която й казват, че всъщност бебето не било момиче, а момче  #Crazy Миналия път докторката виждаше вулвичка, сега пък тестисчета - взехме да се чудим да няма две бебета в корема ми и те да се сменят на всеки видеозон? Joy
Тъкмо се настроих за принцеса, а сега излезе принц. Crazy Добре, че си купувам нещата в неотрални цветове....Иначе бебчето се е обърнало вече и е с главата надолу. И както досега си вървеше седмица назад, сега вече е седмица напред, а диаметъра на главата му е 9.6 см. - това не е ли много!??? newsm78 Качила съм цял килограм за две седмици и вече съм + 6,5 кг.
Е отчетох се подробно.
Лека и спокойна вечер от мен!!!!
Честито бебче на мама Диляна. Много да я слушка и радва.

Общи условия

Активация на акаунт