ОТ КЪДЕ ДА КУПЯ КАСКА ЗА ПРОХОЖДАЩО БЕБЕ

  • 1 322
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 337
Моля,  Praynig да ме упътите от къде мога да закупя каска за прохождащо бебе? Питах в наколко бебешки магазина и продавачките ме гледаха с учудване. Някъде бях чела че има такива бебешки каски, а и като се замисля от тях има голяма полза. Все пак по ценно от здравето на бебетата ни няма. Дали пък няма търсене и затова няма в магазинната мрежа.
Предварително блягодаря   Simple Smile

# 1
  • Мнения: 429
Ние купихме преди 2 години от Данет - електронният магазина на бг-мама. Тогава все още нямаше специално за прохождане но тази която ни предложиха свърши много добра работа и лсед това започнаха да вкарват и специланите за това нещо.

# 2
  • Мнения: 2 821
каска Shocked....представям си в тез горещи дни и с каска Crazy...мойта шапка не търпи, даже фиба за коса...
сигурно не е като за моторист, но все пак ми изглежда странно...няма ли да му пречи на страничното виждане...
не се заяждам, просто не съм чувала за такава екстра newsm78

# 3
  • Мнения: 337
Не го приемам като заяждане, това просто е нещо много практично ако искаш по-голяма сигурност за детето си. Вече видях в данет че има такива но са 46 лева. Чудя се дали няма в ТСМ, но им нямам  адреса на страницата.

# 4
  • Мнения: 1 881
Ами ето желания адрес

http://www.atrakcion.com/catalog/index.php/cPath/31

Ама и аз се чудя дали детето ще търпи това, ние на 1 годинка шапки едва слагахме, а това.....

Ти си знаеш, явно е до дете, ако е послушно, че моята бясна госпожица Crazy

Общи условия

Активация на акаунт