Ужас - яде панирани калмари!

  • 2 895
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 376
Майчета, дали може да й стане нещо на малката ни принцеса - тази вечер изяде няколко панирани калмара?

# 1
  • Мнения: 2 116
Колко е малка?  newsm78 Ама щом и е харесало, защо не?! Стига да не сте прекалили!  Peace

# 2
  • Мнения: 3 932
Ние и паниран лук сме пробвали  Mr. Green
Аз съм на принципа, че ако всичко се хапва с мярка, няма проблем (говорим за захранено с обща храна дете, нали newsm78)

# 3
  • Plovdiv->Toronto
  • Мнения: 1 361
Много обичат морски дарове, нашия редовно ни напада скаридите с чесън  Mr. Green ...
Хубавото е че в тях няма грам живак за разлика от рибата, само да не се прекалява с пането ...
Ти пък как го казваш значи, все едно се е хвърлила като тигър и ги е изяла, не и ли ги дадохте вие все пак  Joy...

# 4
  • Мнения: 6 461
На колко е принцесата?След като са и харесали защо да не си хапне малко Mr. Green

# 5
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
За 18 месечно дете не са никак препоръчителни, но вече си дала Confused

# 6
  • Мнения: 4 358
Майчета, дали може да й стане нещо на малката ни принцеса - тази вечер изяде няколко панирани калмара?
А защо изобщо си дала???

# 7
  • Мнения: X
Хе хе - ти си и дала, а сега ужас Laughing
Нищо няма да и стане, но не е добре да прекалява, един-два, да опита може /ако наистина е на 18 месеца, де/

# 8
  • Мнения: 1 101
Не виждам нищо ужасно, след като са й харесали  Wink

# 9
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 204
Аз съм на принципа, че ако всичко се хапва с мярка, няма проблем ...

Аз също  Peace

# 10
  • Мнения: 376
Аз й ги давах - да. На 1г. и 11мес. е. Ами давах на много малки парченца - около 1см.дълги. Ох, как го обясних. До днес няма признаци на алергии. И незнам от каква възраст могат да се дават морски дарове?

# 11
  • Мнения: 5 103
Нищо няма да и стане. Но не прекалявай Peace

# 12
  • Мнения: 929
И според мен няма нищо притеснително - моята дъщеря  на 7 месеца и половина ядеше икълмари и миди, разбира се не съм и давала повече от две -три, защото се притеснявах все пак.

# 13
  • Мнения: 27 524
До 3 годишна възраст е хубаво да се въздържате от даването на морски дарове, тъй като от тях може да се лепнат много неприятности. Ако се включи Джулиана, тя ще ви разкаже  Peace

Последна редакция: чт, 26 окт 2006, 18:16 от Блонди

# 14
  • Мнения: 376
Благодаря Ви майчета!

Общи условия

Активация на акаунт