Малка рокля или костюм?...

  • 1 809
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 268
Зависи от коктейла, но при всички положения малка черна рокля е класика в жанра.
newsm10
...с подходящи ефектни бижута.На черна рокля можеш да си позволиш нещо екстравагантно.
Зависи колко е официално, и твоята роля каква е. Костюм с пола е по делови, рокля особено малка е по несериозно . Така мисля. Класика е рокля но дълга.
дългата рокля не е подходяща за коктейл Naughty

# 16
  • Мнения: 1 104
И аз съм за роклята...ще бъдеш по-стилна.

# 17
  • Мнения: 133
И аз ще се впиша с мнение за черна рокля. Ще допълня, че на мен също не ми изглежда подходящо за коктейл роклята да е без презрамки - бих избрала такава с поло яка,  къси ръкави и дължина до колянота (стига да намеря такава обаче).

# 18
  • Мнения: 266
Аз съм за рокля, но защо не заложиш на друг цвят? Вярно, че черното е класика, доста е официално, но мисля че и в друг цвят ще е стилно. А и зависи отгоре какво ще сложиш, какви бижута и т.н...

# 19
  • Мнения: 27 524
Рокля  Peace

Жени в костюм не ми допадат, въпреки, че на наякои страхотно им отиват, но все пак... имат вид на самостоятелни нежни мъжкарани  Simple Smile

# 20
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
но все пак... имат вид на самостоятелни нежни мъжкарани  Simple Smile
Хареса ми това определение, като видна костюмарка bowuu ще го лансирам и ще си го ползвам Simple Smile
По-добре звучи от безчувствена корпоративна кучка hahaha Joy, с което в моменти на бяс ме титулова скъпият Mr. Green

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 4 575
Аз съм за рокля, но защо не заложиш на друг цвят? Вярно, че черното е класика, доста е официално, но мисля че и в друг цвят ще е стилно. А и зависи отгоре какво ще сложиш, какви бижута и т.н...

В интерес на истината си мислех за нещо в бордо например...но е по-малко вероятно да намеря за кратко време.

но все пак... имат вид на самостоятелни нежни мъжкарани  Simple Smile
Хареса ми това определение, като видна костюмарка bowuu ще го лансирам и ще си го ползвам Simple Smile
По-добре звучи от безчувствена корпоративна кучка hahaha Joy, с което в моменти на бяс ме титулова скъпият Mr. Green

Стига пък ти - как може така да те нарече някой?

# 22
  • Мнения: 2 495
За коктейл, при това вечерен е подходяща черна рокля  Peace

# 23
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Аз залагам на малката черна рокля с едно болеро.

# 24
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Костюм - за работа
Дълга вечерна рокля - за бал или официална вечеря
Малка черна рокля - класиката за коктейли  Peace

# 25
  • Мнения: 3 248
Рокля! Peace

# 26
  • Мнения: 924
Още един глас за малката черна рокля  newsm80

# 27
  • Sofia
  • Мнения: 4 575
Ох, благодаря!

От половин дума ме навихте, дет' се вика.

Сега трябва и да намеря.. В колекцията на Дафне не видях нищо подобно. Вчера харесах една, но нямаше моя номер...абе не е лесно, се оказа...

# 28
  • Мнения: 14 488
Ох, благодаря!

От половин дума ме навихте, дет' се вика.

Сега трябва и да намеря.. В колекцията на Дафне не видях нищо подобно. Вчера харесах една, но нямаше моя номер...абе не е лесно, се оказа...

върви в дика

# 29
  • Мнения: 3 453
Рокля бих избрала

Общи условия

Активация на акаунт