LOST - сезон три

  • 39 881
  • 956
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 46 511
... как така замъкнаха Кейт, Джак и Сойер на друг остров без те да разберат?!? ...

Може би станция "Хидра" е връзката м/у двата острова  newsm78

# 16
  • Мнения: 1 884
Доколкото разбрах Хидра е подводна станция за изучаване на делфини и т.н. Явно е наводнена, защото когато в предната серия Джак се опита да отвори шлюза, нахлу вода - т.е. е под водата.

# 17
  • Мнения: 46 511
Доколкото разбрах Хидра е подводна станция за изучаване на делфини и т.н. Явно е наводнена, защото когато в предната серия Джак се опита да отвори шлюза, нахлу вода - т.е. е под водата.

Да, точно, те бяха вътре в самата станция и Джак отвори вратата, която води към океана и през която се пълнят аквариумите, поне аз така го разбрах  Embarassed
Може входа на станцията да е на единия остров, а изхода- на другия  newsm78

# 18
  • Мнения: 750
ЕЙййй, много мЪ дразните, `начииии!
Аз пък за сметка на безграничния времеви дефицит от 10 дни насам, ще си направя двойно уикенд удоволствие - неизгледаните 3-ти и 4-ти епизоди накуп!  smile3534 smile3533

# 19
  • София
  • Мнения: 2 356

Аз пък за сметка на безграничния времеви дефицит от 10 дни насам, ще си направя двойно уикенд удоволствие - неизгледаните 3-ти и 4-ти епизоди накуп!  smile3534 smile3533

И аз така  Flutter

# 20
  • Мнения: 984
Дайте subs на 4-та плиииийс! Praynig Mr. Green

# 21
  • Мнения: 46 511
Дайте subs на 4-та плиииийс! Praynig Mr. Green

Още няма  Wink

# 22
  • Мнения: 1 233
Няма да ни огрее днес с тия субове май... Thinking

# 23
  • Мнения: 2 096
Леле още един остров ли имало!!! Аз явно утре вечер ще гледам епизод 4.. ! Култов сериал е обаче! Както и да свърши факт е че тръпнем преди всяка серия!

# 24
  • София
  • Мнения: 2 356
Да, аз се зарибих и обичам като почна да гледам нещо да разбера как свършва. А на Лост не му се вижда края  Confused

# 25
  • Мнения: 46 511
В линкоса вече има субтитри  Sunglasses

# 26
# 27
  • София
  • Мнения: 5 828
Супер серийка, много ме изкефи  Grinning
Аз пък мисля, че лека-полека се изясняват нещата, например другите явно са били нещо като персонал на Дарма, които от другия остров са наблюдавали ескпериментите, но с времето са спрели да се занимават с това, а са почнали да гонят свои си цели.
Между двата острова вероятно има подводен тунел, а пък и не мисля, че са имали само една моторница.
Изясни се и защо им е Джак, от самото начало са си го заплюли, за да оперира някого.
Много хитро изиграха Сойер  Mr. Green

Единствено се зачудих, защо и другите не знаеха какво е станало със станцията с електромагнетизма, нали говореха, че небето станало розово и вече нямали комуникации, нали уж всичко знаеха, Хенри/Бен беше там, натискаше числата ...  newsm78

# 28
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 289
Вчера дръпнах първите две серии. Като ми се съберат поне 5, тогава ще ги гледам  Grinning. И няма да чета какво пишете  Crossing Arms

# 29
  • Мнения: 1 884
Джак се опитаха да го изиграят - Колин е била вече мъртва когато го заведоха при нея. Той още докато видя рентгеновите снимки  разбра че не са нейни а са на 40-год. мъж  с тумор. Така че според мен не са го извикали да я оперира, ами просто си правят някакви психологически изследвания и т.н. Въпроса който остава е защо?!?

Общи условия

Активация на акаунт