LOST - сезон три

  • 39 870
  • 956
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 5 828
ама те не му казаха, че снимките са нейни, пък и егати доктора ако не познае дали е жив или мъртъв човек  Thinking

# 31
  • Мнения: 302
Според мен те не знаеха че Колин е мъртва, опитваха се наистина да я спасят затова го заведоха.Много ми е интересно на кого ли са наистина снимките,може би на главния им/забравих му името/!А пък тая полярна мечка дето отвлече Еко тя пък откъде се взе?

# 32
  • Мнения: 302
Е как така никой не го видя този "Алкатраз", Саид плава със Сън, Джин, че и бинокъл имаше...
И как така замъкнаха Кейт, Джак и Сойер на друг остров без те да разберат?!? Интересно, ама вместо отговори, само въпросите станаха повече.  Дезмънт се мъчи да избяга от острова на "изгубените" - и той не видя другия остров, нали каза че само се въртял в кръг...

Мдаааа,наистина.Сега като прочетох постинга ти и аз това взех да се чудя! Thinking

# 33
  • Мнения: 2 897
А пък тая полярна мечка дето отвлече Еко тя пък откъде се взе?

От някоя от клетките им ThinkingНали са експериментатори хората Wink

# 34
  • София
  • Мнения: 5 828
Е как така никой не го видя този "Алкатраз", Саид плава със Сън, Джин, че и бинокъл имаше...
И как така замъкнаха Кейт, Джак и Сойер на друг остров без те да разберат?!? Интересно, ама вместо отговори, само въпросите станаха повече.  Дезмънт се мъчи да избяга от острова на "изгубените" - и той не видя другия остров, нали каза че само се въртял в кръг...

Мдаааа,наистина.Сега като прочетох постинга ти и аз това взех да се чудя! Thinking

Дезмънд обикаляше преди да гръмне електромагнитната станция, нали имаше теория, че "електромагнитна шапка" криеше света от острова, както и обратното. Така че сега, когато вече я няма, може би ще виждат другия остров  Thinking

# 35
  • Мнения: 1 999
Кейт не обичала Сойер. Да-да! Mr. Green

# 36
  • Мнения: 1 884
Е к`во да му каже жената - лесно няма да се дава я! Laughing Тооо на такъв мъжжжж, ама това е друга тема. Two Hearts

# 37
  • Мнения: 46 504
За снимките на 40-годишния човек с тумор, дали не са на самия Джак  Confused

Кейт не обичала Сойер. Да-да! Mr. Green

Естествено! Тя обича Джак  Mr. Green

# 38
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Ще гледам чак в понеделник,че времето е хубаво и все сме навън Sad

# 39
  • София
  • Мнения: 2 356
Mного ме издразни серията  Confused Вече взе да става налудничаво. Според мен тази Колийн не беше мъртва, нали апарата й показваше сърдечния ритъм. По скоро да са знаели, че е обречена, но пък мъжа й изглежда се надяваше да я спасят.
Снимките все си мисля, че са на този Бен, ако са на Джак, ще е тъпоо, да вземе да умре, според мен той прави сериала, само Кейт и Сойер не са достатъчни  ooooh!

# 40
  • Мнения: 46 504
... Според мен тази Колийн не беше мъртва, нали апарата й показваше сърдечния ритъм. По скоро да са знаели, че е обречена, но пък мъжа й изглежда се надяваше да я спасят ...

И според мен  Peace не го каза в буквалния смисъл, имаше предвид, че и да са го извикали по-рано, пак да не е могъл да я спаси ...

Снимките наистина може да са на Бен, за него пък хич не се сетих  doh дано  Whistling

# 41
  • София
  • Мнения: 5 828
не мисля, че снимките са на Джак, все пак сам не може да се оперира  Thinking

# 42
  • Мнения: 3 034
Току що го гледах новия епизод....взе да става все по-оплетено  Rolling Eyes

# 43
  • Мнения: 1 884
Е със сигурност не са на Джак тези снимки, все пак той едва ли е на 40 год., а и ако имаше такъв тумор щеше да знае - все пак е спинален/ как се казва точно не знам -> сигурно  - хирург невролог / лекар. А знаете ли кога излиза следващия епизод?

# 44
  • София
  • Мнения: 2 356
Абе и аз се надявам, че снимките не са на Джак, защото нали искаха да приеме нещо, някаква задача без да му казват каква.  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт