дрехи за бременни - втора употреба?

  • 5 866
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 29
Здравейте бъдещи мами. От доста време се чудя как да осигуря комфорт на растящото ми коремче - да посегна на дънките на мъжа ми, да поискам от приятелки или да си купя нова дрешка. Като си помисля колко малко ще ги нося и какви са цените ... Дали знаете някакви оказиони или магазини за втора употреба?

# 1
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 457
Аз,си купих един гащеризон и с него изкарах цялата бременност.Уточнявам,че бременеех зимата и не ходех на работа.Моя съвет е да си купиш някой панталон,а пуловерите ще ти стават още може би.Успех каквото и да решиш! Peace

# 2
  • София
  • Мнения: 847
Проверявай в Продавалника www.prodavalnik.com там продават "бременни" дънки, панталони, сукмани - по 10-15 лв. Може да си харесаш нещо.

# 3
  • Мнения: 304
Обикаляй по вторите употреби-аз си намерих едни джинси за 11 лв и мисля с тях да карам до края-те са специално за бременни и отзад имат ластик с копчета-и го закопчаваш в зависимост колко ти нараства корема-отпред са до половината ми корем-изобщо много са удобни.
Само по вторите употреби е спасението Peace

# 4
  • Мнения: 2 197
Друго, което аз бих те посъветвала е да провериш в магазините за маркови дефектни дрехи. Аз си накупих от тях 2 чифта дънки, едните от които ги носих закопчани до последния месец, а са толкова сладки, че сега мисля да ги стесня и да си ги нося пак. Другите ги носех незакопчани с един шал вместо коланче. На тези 2 чифта, а също и на други 2 бр. панталони, които си купих оттам така и не успях да им намеря дефектите. Иначе аз си купих и един дънков гащеризон и 2 броя панталони за бременни. Единия панталон така и не го облякох, гащеризона го обух веднъж, а другия панталон - 3 пъти и то 2 пъти след като родих с дълга тениска отгоре. Още ме е яд като сметна, че са по 50 лева всеки.

# 5
  • София, в полите на Витоша
  • Мнения: 946
Аз също си пазарувах от дрехите дтора употреба- не е задължително да са за бременни, има панталони с връзки отпред и платка, такъв им е модела, стават почти до края. същи  ластичните панталони стават до доста напреднала бременност, също и ризи и пуловери с по- голям размер, аз за 70-80 лв. имах десетки "тоалети", верно , че и лятна бременност карах...

# 6
  • Мнения: 6 472
В продавалника наистина има хубави неща на много сносна цена. Аз не съм си купувала кой знае какво специално за бременна. Карах с един нормален панталон с ластик на талията + гащеризон. Лятото си ходех с обикновени роклички.

# 7
  • Мнения: 29
Много ви благодаря за идеите. Непременно ще се поразходя по магазините втора употреба. Там наистина има добри попадения. А къде в София има магазини за маркови дефектни дрехи?

# 8
  • Мнения: 2 197
Mагазини за маркови дефектни дрехи мога да ти кажа само в центъра: 1. на ул. 6-ти септември,между Граф Игнатиев  и малките 5 кьошета, от лявата страна като се върви към кьошетата, има надписи на витрината. 2. На ул Солунска след Витошка, отляво в посока Христо Ботев, между първата и втората пряка (Цар Асен и Цар Борис ). 3. На ул. Васил Левски между Попа и Раковски, отляво като се върви по посока НДК. 4. На ул. Ангел Кънчев,точно преди училището като се върви от Патриарх Евтимий към Солунска, отдясно.

# 9
  • Мнения: 2 197
Извинявай, този на Солунска е отдясно, а не отляво.

Общи условия

Активация на акаунт