Къде в Бургас....

  • 102 738
  • 782
  •   1
Отговори
# 765
  • Мнения: X
Препоръ4айте ми добър солариум, предпо4итам вертикалиен. Благодаря!

# 766
  • Мнения: 4 733
На Богориди, точно над пресечката където са такситата до България, "Студио S" Peace

# 767
  • Мнения: 496
П.П. И аз да питам за лекар - УНГ  за дете?
[/quote]

Признавам само д-р Аврамов. Кабинета му е в поликлиника Бургас( с/у х-л Космос), в една розова сграда. В един кабинет е с д-р Ламбов. И той е добър.
Моята дъщеря беше на 6-7 месеца когато един смотан лекар щеше да я оглуши и добре че беше той.

# 768
  • Мнения: 4 733
 Момичета за удължаването на косата да ме упътите в Бургас. Места, цени? Става въпрос не за скъстяване, а за удължаване и то не със пластове коса с клипси или чрез зашиване,а за лепенето на кичури. Предварително благодаря  bouquet

# 769
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Момичета за удължаването на косата да ме упътите в Бургас. Места, цени? Става въпрос не за скъстяване, а за удължаване и то не със пластове коса с клипси или чрез зашиване,а за лепенето на кичури. Предварително благодаря  bouquet
Аз си бях сложила такава коса,не тия препоръчвам заради самия метод.Иначе на Богориди вдясно до кафе Чайка(грамофона)салона се казва Калифорния,а фризьорката Деляна.Аз имам такава коса на кичури и искам да намеря някой да ми я обработи на фиби ,ама май никой незнае къде. Grinning

# 770
  • Мнения: 4 733
Какъв е недостатъка, че не ми препоръчваш метода?

# 771
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Какъв е недостатъка, че не ми препоръчваш метода?
След като я свалих,косата ми страшно опършавя и се изправи ,а иначе е чуплива.Подържах я през цялото време докато бях с нея да не си помислиш,че не съм се грижила,незнам защо така се получи.След това се консултирах дали е било само при мене и разбрах,че и други не са доволни от този метод.Страшно много ми костваше откъм възстановяване след това.Дори се наложи да си подстрижа доста късо собствената си коса.Това лепило адски запарва.Аз имах 20 кичура лепени на главата си.Ти си знаеш,не се опитвам да те разубедя,споделям само личния си опит. Peace

# 772
  • Мнения: 861
Какъв е недостатъка, че не ми препоръчваш метода?

Касиди, моят фризьор също ми препоръча със щипчици. Така може да си я слагаш и сваляш сама и да я третираш отделно от своята коса.

# 773
  • Мнения: 84
Здравейте момичета!
Преди известно време питах за антицелулитни масажи. Е сега вече ходя Simple SmileSimple Smile ако някой се интересува мога да споделя впечатленията си Simple SmileSimple Smile

# 774
  • Мнения: 4 733
 Имам приятелка с такива кичури за удължаване. Сама си поддържа косата, но кичурите са максимум 10. Само ходи от време на време да и ги изтеглят нагоре, когато и порасне косата. Обяснаваше ми че саона бил някъде зад базара и и струвала около 100 лв. Разглеждах и в детайли косата Laughing Ми то не се вижда, все едно миниатюрни силиконови капки тук таме в корените и то в основата на долните пластове. това на щипките ще ми е адски неудобно и наистина ще се чувствам като перука с него Tired

# 775
  • DE
  • Мнения: 967
За тези, които искат изкуствени коси - сложете си такива с щипки. Много по удобно е!
Имам приятелки с такива. Не се усеща, като се прибереш я сваляш, като излизаш я слагаш!!!

# 776
  • DE
  • Мнения: 967
А на мен ако можете да ми кажете хубав и евтин солариум в центъра! Мерси!

# 777
  • Мнения: 84
аз съм ходила само до Икономическия техникум на Джъмбото  10 минути 5 лв/6 лева, зависи от солариума

# 778
  • Мнения: 1 313
За тези, които искат изкуствени коси - сложете си такива с щипки. Много по удобно е!
Имам приятелки с такива. Не се усеща, като се прибереш я сваляш, като излизаш я слагаш!!!


КЪДЕ ГО ПРАВЯТ ТОВА, НО С ХУБАВА КОСА?

# 779
  • DE
  • Мнения: 967
За тези, които искат изкуствени коси - сложете си такива с щипки. Много по удобно е!
Имам приятелки с такива. Не се усеща, като се прибереш я сваляш, като излизаш я слагаш!!!


КЪДЕ ГО ПРАВЯТ ТОВА, НО С ХУБАВА КОСА?


Ами знам едно място, ама не е в Бургас!
И тук трябва да го правят в по-хубавите салони.
Ако не намериш - пиши!!!

Общи условия

Активация на акаунт