Как беше концерта на Любе?

  • 692
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 242
Ако някой е ходил снощи нека сподели харесало ли му е?
Пишеше че не пели хитовите си парчета и че не излязли на бис.
Аз много ги харесвам, но нямах възможност да отида.

# 1
  • Дъблин
  • Мнения: 330
Аз се размазах от кеф просто  newsm44  Много ги харесвам и с нетърпение чаках да ги чуя наживо. Не изпяха за съжаление Конь и Комбат и не излязоха на бис въпреки 10-те минути пляскане, тропане, викане на публиката.
Но все пак свириха към 2 ч., залата беше пълна, пригласяха, светеха запалки из публиката, за мен беше много силно изживяване Simple Smile

Последна редакция: чт, 26 окт 2006, 13:16 от Smurfieta

# 2
  • София
  • Мнения: 2 835
Страхотен концерт. Един от най-хубавите, на които съм била! А аз не съм била на малко!

 Hug

# 3
  • Мнения: 78
Да се похваля , че и аз бях. Страхотен концерт !!!

# 4
  • Мнения: 1 391
страхотен концерт!!
Развълнувана прекрасна публика, прекрасни изпълнители, беше невероятно! Накефих се максимално - времето беше спряло за мен и бях потънала в прекрасната музика! На това му викам "душа камбана" - много ХОРА на едно място!!!! невероятно  Hug Peace

http://www.bgphoto.net/Start.aspx?UserId=1407
тук са ми снимките, имам и клипчета, но няма как да ви ги покажа - невероятно! Whistling

# 5
  • Мнения: 25 448
 Mr. Green Завиждам ви! И не съм единствената... Mr. Green
Дано осъзнавате това!  Wink Grinning
  bouquet

# 6
  • Мнения: 4 555
Песните бяха абсолютно същите както от концерта в Каварна, с изключение на онези от бис-а, които не изпяха този път.
Концертът беше доста по-хубав, залата, звукът, направо не очаквах да е на такова ниво, страшна работа!

Относно биса, много се чудих защо не излязоха. В началото явно имаха намерение да излязат, защото оставиха инструментите си. После може би защото публиката започна да си тръгва, те не искаха да излязат на полу-празна зала. Доста тъпо от страна на публиката, да побегне към изходите веднага щом групата се скрие от сцената. Все едно друг път концерт не са виждали и не са разбрали какво е бис.

# 7
  • Дъблин
  • Мнения: 330
http://www.bgphoto.net/Start.aspx?UserId=1407
тук са ми снимките, имам и клипчета, но няма как да ви ги покажа - невероятно! Whistling
Как успя да снимаш? Браво!  Grinning Аз не посмях, защото изловиха един младеж на реда пред мен.
Съвсем ли няма как да качиш клипчета, искам пак да си припомня какво беше  Praynig

# 8
  • Мнения: 2 697
И аз не пропуснах този път да ги видя, след като само слушах за страхотния концерт в Каварна на 23 август...Беше наистина неописуема емоция - Любе изпълниха 25 песни (сред които и по-нови, и по-стари парчета), хората пееха с тях...Неповторимо изживяване, особено за дългогодишни фенове като мен, които знаят буквално наизуст всички техни песни и много ми се искаше да видя не само Любе наживо, но и да видя толкова много хора, които обожават музиката им като мен. Hug Hug Hug
Едно "но" обаче - краят на концерта беше просто необясним - в интерес на истината, аз не мисля, че Любе са имали намерение да излязат отново на бис и са видяли, че публиката се разотива. Дори напротив, хората стояха, ръкопляскаха до пълна изнемога и викаха "Комбат, комбат", "Любе"...без никакъв резултат. Освен това, че започнаха да излизат служители от НДК, които прибираха инструментите. Беше някак разочароващо, публиката излизаше от залата и стоеше по фоайетата и поне според мен се надяваше те да излязат отново. Това не е най-важното, разбира се, но споделям как аз видях нещата.
Иначе и аз снимах Laughing, дори видеоклипчета си направих, защото бях чак на втория балкон и не мисля, че пречех по някакъв начин на самия концерт. Но още нямам комуникация с компютъра и засега снимките и клипчетата ми си остават в паметта на телефона ми. Страхотен кеф е, седя си и си слушам (защото сцената в интерес на истината се вижда доста размазано от моето място Mr. Green) как хората крещят и пеят с пълна сила на "Давай за..." примерно...Ако скоро намеря начин, ще ги кача в нета и ще ви ги покажа, обещавам...

# 9
  • Мнения: 1 391
ами не знам как да ги кача, те са цели песни - по 10, 20 мб - доста големжки, но предават настроението, невероятна атмосфера  Peace

# 10
  • Мнения: 1 001
На концерта бях със съпругата си и ... Тъщата ... зала 1 на НДК беше препълнена ... съпругата ми ги знае от Германия от преди 10 години, но й беше интересно тук, в БГ откъде толкова хора са ги чували, при положение, че по ОРТ1 не ги въртят  newsm78 ... имаше естествено песни, които мен не ме впечатляват (няма начин, аз имам 76 техни песни, не може всички да са хитови) ... не изпълниха 'Комбат", въпреки че им подвикваха ... доста хора припяваха на "Позови меня тиха по имени" ... взривиха залата с "Давай за ..." ... но като казаха край и не се появиха въпреки аплодисментите ... Любэ

# 11
  • Мнения: 1 986
 ЕЕЕх,че ви завидях......благородно,де Mr. Green Аз бях на концерта в Каварна, и имах огромното желание да присъствам и в София,но с тоя тумбак... Crazy Дано да дойдат пак Praynig

Общи условия

Активация на акаунт